Recent content by Zoyha

+
  1. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Tylu świetnych aktorów w nowym sezonie, mają rozmach nicponie. Laurence Fishburne - klasa sama w sobie, Sharlto Copley fantastyczny w choćby District 9, w ogóle chyba najbardziej trafiony casting w całym serialu, James Purefoy kradnący każdą scenę w Altered Carbon. Liama Hemswortha pomijam w tej...
  2. Zoyha

    Gry komputerowe

    Thorgal :love: No nie wierzę. Błagam, niech tego nie schrzanią! Pamiętam że jakiś serial miał być, dawno temu, nie netflixowy, tylko robiony przez Francuzów chyba.
  3. Zoyha

    Gry komputerowe

    U mnie w ustawieniach graficznych jest zablokowana opcja zmniejszenia rozdzielczości. Jeszcze nie rozkminiłam, co tu zrobić. No, Rasputin jest super :) W ogóle wszystkie postacie, na jakie się do tej pory natknęłam, są do polubienia. A Warszawa przepiękna. Jeszcze takie porównanie z Disco...
  4. Zoyha

    Gry komputerowe

    Skończyłam prolog do The Thaumaturge i jestem w siódmym niebie zachwytów, prawie jak przy Disco Elysium. Kontynuacja DE być może nie nadejdzie prędko, ale Thaumaturge wspaniale wypełnia puste miejsce na gry tego typu. Być może jaram się przedwcześnie, w końcu to tylko prolog, ale mam...
  5. Zoyha

    Gry komputerowe

    Nie czytałam jeszcze książek Piekary, ale sam koncept tej serii jest bardzo fajny i niewykluczone, że w kiedyś w końcu się do nich dobiorę. Co do gry, to grafika jest strasznie straszna, gameplay niewiele lepszy a fabuła ponoć taka sobie. To rzekłszy, jakbym miała wylądować na bezludnej wyspie i...
  6. Zoyha

    Gry komputerowe

    @CesarzTemeri ING dał grze całkiem niezłą reckę, w której podobał się koncept, czyli Jezus schodzi z krzyża i wymierza sprawiedliwośc swoim prześladowcom. W komentarzach powtarza się często, że pomimo okropnej grafiki ten właśnie wątek jest czymś nowym, nieoklepanym, i ogólnie na plus. No, i że...
  7. Zoyha

    Seriale

    Ja tak ogólnie to bardzo lubię filmy\seriale w klimatach The Thing Carpentera - ciemno, zimno, śnieg, jakaś tajemnica. I nawet jeśli film czy serial jest słaby, to i tak zapunktuje u mnie o oczko wyżej właśnie za ten mroczny klimat. Pierwszy odcinek był niezły, ale niczym szczególnym się nie...
  8. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Lizzie... na razie tylko głos podłoży z szansą, że w razie filmu aktorskiego także i tam się załapie.
  9. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Aj, ale njus z tym Fishburnem, bo spodziewałam się Reginy albo Regisy, a tu takie buty. Abstrahując od tego, czy Laurence Fishburne pasuje swą prezencją do wiedźmińskiego kanonu czy nie (do postaci szpakowatego jegomościa w średnim wieku o wyglądzie poborcy podatków), nurtuje mnie, czemu aktor...
  10. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Tak całkiem szczerze i od serca to Sapko może się o serialu wypowiedzieć dopiero na łożu śmierci, nie wcześniej. Podpisał przecież cyrograf, czyli nda. Tylko raz otarł sie o szczerość, gdy zapytany, czy mu się serial podobał, odpowiedział, że widział gorsze, widział lepsze, czy jakoś tak. Nie...
  11. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Chcesz, masz @gieferg :) Dobrze się tę przeróbkę s2 oglądało, całkiem przyjemnie. Bardzo dobrze dobrana muzyka z gier (i chyba z serialu z Żebrowskim), zwłaszcza w scenach walki. W paru momentach zapodał się podkład muzyczny, którego nie kojarzyłam z gier, a który pasował świetnie do sceny...
  12. Zoyha

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A gdzie można obejrzeć?
  13. Zoyha

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    No, to ja mam na odwrót. To musi trzymać poziom, musi mi dać to coś, za co pokochałam Sapko Style. Właśnie dlatego nie kupuję nowych Thorgali, bo mój sentyment do przygód czarnowłosego przystojniaka wyparował po Strażniczce Kluczy.
  14. Zoyha

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Jeśli coś jest dobrze napisane, to ja po to sięgnę, zawsze. NIestety Sezon Burz był tak kiepsko napisany, że zrodziło się we mnie podejrzenie, że popełnił to za Sapka jakiś ghost writer, w dodatku kiepski. Osobiście sądzę, że Sapek się zwyczajnie wypisał, jak mazak. I że już raczej nie uda mu...
  15. Zoyha

    Marvel Cinematic Universe

    Zgadza się. Albo taki Joker, co prawda ze stajni DC, z budżetem 55 baniek, czyli za miskę ryżu, zgarnął ponad miliard. Z tego, co wyczytałam, to Todd Phillips miał dużą swobodę twórczą, a tak małą kasę na film dostał, bo włodarze Warner Bros. chcieli go w ten sposób zniechęcic do projektu. Ale...
Top Bottom