Recent content by wojcioslaw

+
  1. W

    Wiedźmin 3: postacie

    Wiedźmin bez naszego Zoltana i Jaskra o.O O czym wy rozmawiacie, bez nich to juz nie ta sama gra :)
  2. W

    Wiedzmin a MMO?

    Myślę, że CDP RED by podołali, ale ludzie nie niszczmy tej pieknej gry i jej możliwości poprzez MMO...!!!
  3. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Obydwa utwory świetne, mają w sobie cos unikalnego, co trzyma klimacik z Wiedzmina pierwszego , a ten sami powiedzcie był EPICKI.
  4. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    ''Jest to także ostatnia część trylogii, w której będzie miał miejsce wielki finał fabuły. Nie jest to jednak jednoznaczne z końcem franczyzy. Franczyza będzie kontynuowana - dodał prezes CD Projekt RED, potwierdzając tym samym, że Wiedźmin 3 zamknie pewien etap fabularny, ale w przyszłości będą...
  5. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie zadawajmy tylu pytań tylko świętujmy http://www.youtube.com/watch?v=KzaDb5wFLH8 :D
  6. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mnie zniszczyłoby intro do Wiedzmina 3 Tomasz Bagińskiego :D
  7. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Cel na rok 2013: odkładamy na nowy piecyk, zeby nacieszyc sie najukochanszym Wiedźminkiem w pełnej okazałości ^^
  8. W

    celownik wyrzutni w Prologu nie dochodzi

    To jakiś poryty bug... miałem go po zainstalowaniu patch'a 2.0, ale straznicy nie przychodzili bez konca, chyba po 7 salwach sie skonczylo :D
  9. W

    Robienie kartaczy

    najlepiej kup sobie 1 kartacza i potem jak bedziesz robil nowe to beda sie dodawaly do tego jednego :D
  10. W

    Chyba ustanowiłem nowy rekord...

    ...Ja na mrocznym doszedłem do 56 rundy.....
  11. W

    Dark Mode Ukończony

    Ja dark mode'a przeszedłem dosłownie w kilka godzin :)
  12. W

    Problem z launcherem

    Również mam ten problem :/
  13. W

    Gdzie to jest?

    Jak na mój gust wygląda Bosko :D
  14. W

    Wiedźmin na ps3

    Z tego co kojarzę, to ''Bardzo chcielibyśmy wydać The Witcher 2: Assassins of Kings na PlayStation 3 również z tego powodu, że nasz silnik graficzny radzi sobie doskonale na wszystkich trzech platformach sprzętowych, włączając w to komputery klasy PC, Xboxa 360 oraz PlayStation 3. Jednak los...
  15. W

    Antykwariat - gdzie szukać starych wydań Sapkowskiego i nie tylko

    Musisz podejść do ksiegarni i tam powinny być :) u mnie w mieście w ksiegarni były wszystkie 3 wydania. A jeśli nie to musisz często plądrować allgero :)
Top Bottom