Recent content by wolfozor

+
  1. W

    Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

    Hmm, no mi wszyscy doradzają, żeby składać to pismo do syndyka, bo zostanę bez kolekcjonerki i bez kasy... ale ja Wam zaufam. Czekam na ten tytuł od pierwszego trailera ze ścieżką "Bullets". Mam nadzieję, że nie skończy się na kopii od Cenegi za 1000zł :)
  2. W

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Digital F wrzucił niezłą analizę techniczną prezentacji, chociaż uciekł mu wątek rpg ;p W 17:30 zauważają różnice w trailerach z youtuba i prezentacji microsoftu, co wydało się trochę dziwne.. Po co robić 2 różne? Czyżby drobny pokaz skalowania silnika? ;)
  3. W

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Rynek się zmienił, bo silniki zostały udostępnione praktycznie za darmo. Możemy się dogadać, siąść do roboty i zrobić grę ot tak, bez żadnych inwestycji poza naszym czasem. To że trzeba potem ze sprzedaży odpalić procent przecież problemu nie stanowi nie? Jeszcze nie tak dawno w ogóle podejście...
  4. W

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Fajny filmik, obejrzałem cały, dzięki :) Nigdy nie ujmowałem technologii Cryteka, ale to stara szkoła programowania jest, co widać lata do przodu. Postęp jest widoczny, ale wcale nie taki potężny, bo wydajność dusi się na zegarze jednego wątku. Nie jestem autorytetem, by się tu wypowiadać, gdyż...
  5. W

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Podstawiłem tu Crysisa, bo wyszedł wieki temu na Cryteku, który stał się fundamentem kolejnych iteracji. Te już główne go upiększały, dodając efekcik to tu, to tam, chociaż nie chcę za bardzo oceniać go w erze po Evolve, udostępnionej dla ludu, bo ostatnimi czasy znacznie mniej tytułów ogrywam...
  6. W

    Skalowanie REDEngine w 2017 roku

    Witam i pozdrawiam cały zespół CDPRED!! (oraz oczywiście forumowiczów, którym będzie się chciało to czytać ;) Świetny trailer!!! Jestem wniebowzięty ogromem szczegółów przedstawionego świata i poziomem oprawy graficznej (zachwyt klimatem, designem postaci, broni, miasta pominę w tym poście...
Top Bottom