Recent content by wrobcioziomal

+
  1. W

    Arena multiplayer

    Arena multiplayer Ej wogóle co sądzicie o arenie multiplayer? Przeciez to byłoby dużo bardziej wciagające od powtarzania w kółko tego i samego. Jak wam się ten pomysł podoba to dajcie łapke w górę. :)
  2. W

    Poziom na arenie.

    Poziom na arenie. Czy wy też możecie mieć maksymalnie na arenie 35 poziom czy to jakis blad u mnie bo miałem 35 a 34008 exp i dziwi mnie trochę skąd sie wzięła ta ósemka na koncu.
  3. W

    Wiedźmin 2 Arena - opinie i przemyślenia

    Witam gram ostatnio w arenę i jak dla mnie jest to bardzo dobra alternatywa gdy juz sie skonczylo wiedzmina 2. Jednak im dluzej gram tym arena jest bardziej denerwująca. Denerwuje mnie w niej rutyna - gdy przegram i zaczynam od poczatku ciagle sa ci sami zawodnicy i prawie zawsze są te same...
  4. W

    Dodatkowy quest

    Dodatkowy quest Z tego co czytałem o patchu 2.0 to miał być on oprócz samouczka, areny i poziomu mrocznego z dodatkowymi questami w loc muine( które zajmują około 4 godziny według CD project). Oczywiście 3 wcześniej wymienione rzeczy są ale akurat loc muine nie jest wogóle przerobione...
  5. W

    Wieża w centrum miasta

    To jest element otoczenia loc muine. Gdyby ta wieża była interaktywna to można byłoby do niej wejść albo pisałoby że potrzebujesz klucza
  6. W

    Mroczny

    Mroczny Jestem pod koniec II aktu w mrocznej bitwie, jest to dla mnie bardzo ciężkie i nie wiem czy jest sens się dalej w to bawić, bo chciałbym ukończyć mroczny jako pierwszy i wygrać nagrodę, ale nie wiem czy juz ktoś przeszedł mroczny poziom. Więc gdybyście na to mogli odpisać to byłbym...
  7. W

    Mroczny Poziom Trudności

    Nalegam na poprawienie "błędu" w wiecznej bitwie na poziomie mrocznym. Gdy gra sie na poziomie normalnym, zabić jest sie bardzo cieżko, jednak na mrocznym przejście wiecznej bitwy bez kodów jest niemożliwe nawet przy pierwszym rycerzu. Nie można unikać ciosów dlatego że nawet jak sie cios...
Top Bottom