Recent content by Wroobelek

+
  1. Wroobelek

    Gry komputerowe

    Ja nie zamierzam pozbywać się swojej nagrywarki DVD od Asusa. Nawet, jeśli zmieniałbym komputer, to obudowa obowiązkowo musiałaby być wyposażona w zatokę na napęd. Trzymam również starego lapka Lenovo L520 z napędem, a Młody swojego laptopa doposażył za jakieś grosze w napęd zewnętrzny. Mam za...
  2. Wroobelek

    Gry komputerowe

    Mam wydanie z CD-Action. Mam też Ucieczkę z Butcher Bay z eXtra Klasyki.
  3. Wroobelek

    Nie mogę włączyć dodatków.

    Może ogromna ilość sejwów była tu problemem? Pousuwaj stare i niepotrzebne sejwy, zostaw sobie kilka ostatnich. Jeśli jeszcze nie odinstalowałeś, to spróbuj uruchomić po usunięciu sejwów. Pamiętaj, że najlepiej usuwać sejwy przez ekran startowy gry, wtedy elegancko usuwają się zarówno na...
  4. Wroobelek

    Nie mogę włączyć dodatków.

    Którą z tych dwóch masz: lewą, czy prawą? Lewa zawiera podstawkę i oddzielnie instalowane dodatki (jeśli są dokupione). Wtedy po zainstalowaniu podstawki będziesz miał przy dodatkach "Dostępne". Jeśli dodatki masz wykupione, to wejdź w GOG-a, kliknij odpowiedni kafelek w bibliotece i zainstaluj...
  5. Wroobelek

    Gry komputerowe

    Podchodzę do tego z pełną obaw nadzieją, że nie wyjdzie z tego drugi Inkwizytor.
  6. Wroobelek

    Night City [otwarte całą dobę]

    Dla piękniejszej połowy naszego forum w dniu ich święta.
  7. Wroobelek

    Logowanie na forum po 5 marca 2024

    Wiem. Z tym, że obie są wygodniejsze, niż każdorazowe logowanie się przez pocztę, choć są wręcz diametralnie różne. Zadowala mnie taka odpowiedź :)
  8. Wroobelek

    Logowanie na forum po 5 marca 2024

    A nie dałoby się włączyć logowania dwuetapowego z użyciem Authenticatora? Byłoby to szybsze niż każdorazowe logowanie się do poczty. Można będzie chociaż dodać komputer do zaufanych urządzeń by nie trzeba było logować się za każdym wejściem?
  9. Wroobelek

    Wiedźmin 3. Podróż do Skellige.

    Porada niby dobra, ale to trochę jakby ostrzegać spadającego z mostu, że woda jest zimna i są w niej piranie... :ROFLMAO:
  10. Wroobelek

    Życzenia świąteczne

    Wesołych Świąt spędzonych beztrosko wspólnie z rodziną i najbliższymi!
  11. Wroobelek

    Co nieco o sprzęcie

    Miałem kiedyś przenośny odtwarzacz DVD z tunerem TV i miał monitor LCD 8", tak że tego ;) . Ale komfort oglądania był żaden. W mojej opinii do rozdzielczości 22" spokojnie daje radę 1920x1080. Tutaj masz kalkulator PPI - weź pod uwagę, że PPI powyżej 130 to już jest praktycznie najwyższa półka...
  12. Wroobelek

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Trylogia Husycka ma wyższy "poziom wejścia" niż proza wiedźmińska i wymaga więcej uwagi i skupienia czytelnika. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Wiedźmin jest bardziej... frywolny? Na pewno jest lżejszy poprzez fakt, że z historią (w znaczeniu "nauką o dziejach") wspólnego nie ma nic na...
  13. Wroobelek

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    W tym przypadku to mogłaby nie być najgorsza decyzja :p
  14. Wroobelek

    Saga Baldur's Gate

    Jedno, czego brak mnie najbardziej w BG3 uwiera, to crafting (bo tych kilka broni składanych z trzech kawałków craftingiem bym nie nazwał). Namiastkę craftingu mieliśmy w Kuźni, a poza tym jest bida. Moim zdaniem najlepiej było to zorganizowane w Original Sin I: dość rozbudowane, ale nie...
  15. Wroobelek

    Saga Baldur's Gate

    Chciałem podjąć rękawicę dyskusji przeciwstawiając jakieś silnie umocowane argumenty, ale... nawet po dłuższym zastanowieniu żadnego nie znalazłem. Pomimo tego w Wieśka do tej pory gra mi się świetnie. A BG3? To jest po prostu dużo większa gra, dużo bardziej "gęsta" fabularnie. Myślę, że przy...
Top Bottom