Recent content by WujekRada

+
  1. W

    We want remastered Witcher 1!

    We want remastered Witcher 1! Dear CDPR! Please, can you remade First ''The Witcher'' game? You can add some new missions etc. and ofc new graphic, some new locations, new combat system etc.? I think many players started series from TW2 or even TW3 and wanted to play TW1, but due to graphic...
  2. W

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    Still exp bug. I have done quest for Hatori ( I have 20 lvl and quest 24 lvl) and still i dont get the EXP points :facepalm:
  3. W

    Patch 1.05 data premiery

    Ma olbrzymi. To jeden z tych questów które w 1/3 czyli 33% wpływają na zakończenie Które składa się z: Losów Ciri/Geralta, losów wojny i losów Skelige.
  4. W

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    They already released something today or not?
  5. W

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    https://mobile.twitter.com/NudeEskimo/status/606044460858929152/video/1 LOL
  6. W

    CDPR trust poll - do you believe we'll have the patch today?

    I stopped for a WEEK! Because of broken kings/royal gambit Qest with infinite loading screen bug. I can't finish the game because it's important quest to finish and it has influence on 30% of ending! Release the patch!
  7. W

    [BUG] Stosy Novigradu - tajne przejście

    Support mówił - Środa. Anyway, o której godzinie jest zazwyczaj dostępna aktualizacja?
  8. W

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Myślę, że nową część można by umieścić pomiędzy 2 a 3, tak naprawdę jest tu przepaść.
  9. W

    Folder z plikami Save

    Folder z plikami Save Gdzie się on znajduje? Mam wersje STEAM :)
  10. W

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    Hmm. czyli rozumiem, że aby Ciri została wiedźminką to NIE MOGĘ dopuścić do tego żeby emhyr wygrał wojnę?
  11. W

    Quest ''racja stanu'', co zrobiłem źle?

    Wielkie dzięki. Już myślałem ze coś zrobiłem źle. Teraz i tak czekam ( mam buga w ''królewski gambit'') i zbieram ekipę do KM. Czyli rozumiem, że normalnie muszę iść po Ciri i potem jakoś to wskoczy?
  12. W

    Quest ''racja stanu'', co zrobiłem źle?

    Quest ''racja stanu'', co zrobiłem źle? https://youtu.be/s9FOjfK_FkI?t=12m47s Doszedłem do tego momentu, rozmawiałem z talarem i dalej... nic? Jestem już przy misji z CIRI, na wyspie mgieł a tego questu nie było. Pogadałem z talarem i na tym koniec, 0 , null. Tutaj widze że ktoś idzie jednak...
Top Bottom