Recent content by wulfgar

+
  1. W

    Premiera Update przesunięta!

    byłem dziś w warszawskim empiku i nie bylo update'a... zal.pl
  2. W

    Problemy z patchem 1.4

    CD Projekt nie odpowie bo jest weekend. Ja tam czekam na update CD. moze nie bedzie problemow...
  3. W

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    nie jestem ostatnio w temacie. te poprawki beda tylko w ER? nie mowcie ze zeby gra chodzila plynnie trzeba bedzie kupic kolejnego wiedzmina.... :/
  4. W

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    szkoda ze ten patch w ogole nie poprawia wydajnosci i czasow ladowania. jakos nie chce mi sie wierzyc ze zmiay patcha1.2 to szczyt mozliwosci devow...PS adek2390 wystarczy wybrac nowa gre i jest tam dodany ekran z wyborem standardowej fabuly lub modow. potem wybierasz nazwe moda i odpalasz
  5. W

    Demo Wiedźmina - już jutro w Gazecie Wyborczej!

    czyli osoby ktore maja wieska nie maja potrzeby sciagac?
  6. W

    Demo Wiedźmina - już jutro w Gazecie Wyborczej!

    czy demo bedzie w wer 1.2?
  7. W

    Runy i przekuwanie mieczy

    szukajka nie znalazla zadnego tematu o kombinacjach mieczy. czy moglby ktos podac wlasciwosci miecza z 3 run ksiezyca i wlasciwosci miecza z 3 zoltych meteorytow?
  8. W

    Wydawca Wiedźmina

    to atari nie jest jeszcze na dnie? to jest chyba jeden z najgorszych wydawcow na rynku, imo
  9. W

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    .*** Pytanie do DEV-ów ***'Czy The Witcher będzie korzystać z "Image Based Rendering" ?'Właśnie rozmawialiśmy o tym na innym forum i wydaje mi się, że jest to wspaniały sposób na oszczędzenie mocy obliczeniowej, a przy tym często poprawia wrażenia wizualne..
  10. W

    Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

    do CDP-Rprosze zrobcie z tych Concept Artow tapetki. IMO te graficzki sa wspaniale i wlasciwie kazda bym chcial widziec na swoim pulpicie...
  11. W

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    zaloze sie ze bedzie mozna robic zamowienia na ang wer, ablo jakos przez CDP zdobyc.ja tez bede chcial kupic (oryginalna wer jezykowa juz tu chyba nie pasuje ;-))
  12. W

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    on tak ma 24h/dobe ;-) a szczegonie gdy postac sie nie rusza i ma wyciagniety miecz. jakby owsiki mial albo co. a mieczem macha jakby wabil byka na czerona plachte. ogolnie te cale falowanie brzydko wyglada. ale juz to pisalem...PS jak juz sie mam powtarzac to jeszcze raz przypomnie ze smugi sa...
  13. W

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    mi nie pasuje ten pomarańczowy kolorek na stronie forumi ciagle brak podpiecia komentarzy na stronie pod forum. jest to imo bardzo wygodne rozwiazanie, sprawdzilo sie na wielu stronach.
  14. W

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    wreszcie filmik w dobrej jakosci.1 SUMGI !!! - bylo to juz na forum przerabiane ale przypominam ze sa paskudne ;-)2 czy wiedzmin z wyciagnietym mieczem i stojacym w miejsu musi tak "falowac". wyglada to idiotycznie.... jak jakis film kung-fu ze stylem "pijanej malpy". blagam zrobcie cos z tym.
  15. W

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    chodzilo mi o cos takiego. ale az taki wielki tylko w jakis wyjatkowych cieciach. w normalnych efekt powinnien byc jeszcze mniejszy. (oczywiscie wyrazniejszy tu slaba jakosc filmu i zatrzymanej klatki. na dvd widac przerwy miecy "mieczami" oraz wiecej szczegolow. i wogole jakos ladniej wyglada ...
Top Bottom