Recent content by XCzakNorizX

+
  1. XCzakNorizX

    DLSS 3 Frame Generation produces severe stutters/freezes

    On intel platform there are similar problems. From time to time, especially after cinematics or after using quick journey I have enormous stuttering. Frame time is all over the place. It can spike even up to 200 ms. FPS drops to 4-5. Game is unplayable. Also in that case utilisation of GPU jump...
  2. XCzakNorizX

    Bug Reports - Witcher 3 NextGen Version

    I have similar problem in Velen. I remember this bug from original Witcher 3. Back then simply reloading save game was enough to solve problem but now it is not working. 13700KF, RTX 3090, 970 evo, updated W11, latest nvidia drivers.
  3. XCzakNorizX

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    W wersji zaraz po premierze były śmieszne graficzne bugi. Multum. Ale grę udało mi się przejść. Liczne błędy zniechęciły mnie do ponownego przejścia gry. Dałem sobie spokój z grą na ponad 2 lata. Wróciłem niedawno. Zacząłem grać netrunnerem na najwyższym poziomie trudności z założeniem, że...
  4. XCzakNorizX

    Krytyczny błąd

    Spróbuj skorzystać z opcji przewinięcia czasu. Przewiń czas mniej więcej o 24 godziny. Miałem podobny problem. Po pierwszej misji z Delamainem telefon się zawiesił. Nie mogłem odebrać rozmowy od nikogo. Nie mogłem z nikim porozmawiać, nikt nie odbierał ode mnie telefonu. Tak jakby gra widziała...
  5. XCzakNorizX

    Update 1.6 edge runner unable to load Game

    Maybe try to launch game without GOG Galaxy. Go to \GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077\bin\x64 and try to launch game from there. I had a lot of issues with launcher. Now when I play game without launcher everything works fine. And yes, first try to play game without mods.
Top Bottom