Recent content by Xender

+
  1. X

    Fabuła W2 - błędy i nieścisłości

    Najbardziej nurtująca mnie kwestia, jak geralt opuścił wyspę jabłoni i gdzie ona się znajdowała? Czy to nie było przyapdkeim w naszym - Arturianskim swiecie? Ktoś wposmniał że w pierwszej części było powiedziane że to Eredin jednak jakoś tego nie pamietam i nie ogarniam :p
  2. X

    Czy wszyscy uzytkownicy reklamujący głowę otrzymali już nową?

    Ja wysłałem do obsługi klienta gram.pl poprosili o zdjęcia i powiedzieli ze przekazane do cdp i czekam...
  3. X

    Czy wszyscy uzytkownicy reklamujący głowę otrzymali już nową?

    Niestety nie mam ;/ w mailu odpisali mi ze reklamacja została uznana. Kontaktować się z gram.pl czy cdp?
  4. X

    Czy wszyscy uzytkownicy reklamujący głowę otrzymali już nową?

    Czy wszyscy uzytkownicy reklamujący głowę otrzymali już nową? Zareklamowałem głowę Geralta, otrzymałem potwierdzenie że reklamacje została pozytywnie rozpatrzona jednak głowy dalej nie ma. Ostatnio wysłałem email do działu obsługi klienta gram.pl w tej sprawie i nie dostałem odpowiedzi. Jak...
  5. X

    Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3

    Czyli czeka mnie reinstal i patch do wersji 1.2 jesli chce komfortowo grac? Jest tylko jeden problem, patch 1.1 nie chce mi się instalować a nie ma patcha 1.0-> 1.2 Przed formatem 1.1 się instalował ;/
  6. X

    Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3

    Zapytam o jeszcze jedno, czy to możliwe żeby na win xp Wiedźmin 2 z patchem 1.3 działał gorzej niż z 1.1 przy najnowszych sterach do grafiki?
  7. X

    Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3

    Enigmatyczne opisy instalacji patcha 1.3 Przeglądając opisy patchowania zauważyłem że podaję się stopniową metodę patchowania wszystkim poprawkami po kolei do 1.3 czy patchowanie prosto z 1.0 do 1.3 jest poprawne?
  8. X

    Nie mogę dokonać aktywacji gry po patchu 1.3

    Nie mogę dokonać aktywacji gry po patchu 1.3 Bez instalacji patcha 1.3 Wiedźmin się nie aktualizował jednak teraz po ręcznym uaktualnieniu do wersji 1.3 gra już działa. Pozostał jednak pewien problem, nie mogę dokonać aktywacji gry poprzez wpisanie klucza, co mogę zrobić? Przy okazji zapytam...
  9. X

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    W grze będzie zaimplementowany EAX? Szczególnie interesuje mnie to czy będzie EAX HD 5.0 ;p Waham się miedzy zakupem xonara dx a coś od Creatvia, może taka wiedza na temat technologi audio w TW2 rozwiąże mój problem ;p
  10. X

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Mnie w kwestii EK ucieszył by jakiś drobny gadżet niespodzianka o którym dowiem się dopiero rozpakowując przesyłkę ;pW dodatku kojarzy się z prawem niespodzianki ;p
  11. X

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    no ale w kazdym razie po zniknieciu alwina
  12. X

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    Jeśli dobrze pamiętam to wielkiego mistrza zakonu widzimy poraz pierwszy po zniknięciu Alwina w 4 akcie (nie odrazu ale jakiś czas po tym wydarzeniu, napewno nie przed).Jeśli tak to można przypuszczać że do czasu zniknięcia Alwina w 4 akcie Salamandra była organizacją niezależną.Więc Alwin nawet...
  13. X

    Outra - domysły , rozważania

    Jest jeszcze jedna kwestia, teorytcznie zaprzeczająca temu że Alwin to mistrz zakonu.Pamiętacie jak Alwin powiedział Geraltowi że chce zostać wiedźminem?Druga teoria:Moce Alwina spowodowały zakłócenia w rzeczywistości, świat przedstawiony w grze połączył się z jakimś alternatywnym?
  14. X

    Problemy z grą - grafika

    Problem z grą w rozdzielczości 1680x1050, gdy rozmawiam z postaciami mają ich twarze się rozpixelowzują + postrzępiony Interfejs i menu
Top Bottom