Recent content by yanc75

+
  1. yanc75

    Aktualizacja 1.31

    Heh, do tej pory gra jakoś tam chodziła, małe glitche były ale dało się grać. Po aktualizacji 1.31 gra się wypłaszcza...
  2. yanc75

    Brak możliwości usuniecia itemow Johnnego z ekwipunku.

    Tak, można zachować, ale nie w tym rzecz, ja już tę misję dawno ukończyłem. Rzecz w tym że nie mam go w ekwipunku np. kiedy chowam sprzęt do schowka w mieszkaniu, natomiast mam go na liście gdy wybieram broń do użycia. Czyli nie mogę z nim zrobić nic oprócz wyekwipowania.
  3. yanc75

    Schematy broni i ich DPS

    Zapewniam Cię że potrafię odróżnić DPS od obrażenie per trafienie, znam też zależności matematyczne, czy też statystyczne które pozwalają te zależności obliczyć. I jak mówię że mój kij ma 1200 DPS to mam na myśli 1200 DPS. Z tym że w tej chwili to mam już pałkę z DPS około 2500.
  4. yanc75

    Trzesący się interfejs

    Czołem devsi. Propnuję aby tego *** co wymyślił że interfejs musi mieć zakłócenia z powodu chipa w głowie V wyrzucić z pracy. Przecież tak się nie da grać. Jeszcze do spotkania w dokach z Takamurą te zakłócenia były od czasu do czasu, co dało się wytrzymać ale po spotkaniu z Takamurą mam je...
  5. yanc75

    Brak możliwości usuniecia itemow Johnnego z ekwipunku.

    Na PC mam to samo. Nie mogę też zdjąć z ekwipunku pistoletu Skippy. Nie na go w ogóle na liście gdy jestem w schowku w domu.
  6. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Zadanie Kwestia Czasu
  7. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Patch 1.05, wersja na PC - zadanie w klubie EMPATHY - po wykonaniu zadania odebrałem broń z depozytu ale według gry cały czas mam ją nieodebraną, w skrytce mogę ją ponownie zdeponować i odebrać ale to nic nie daje. - lekki karabin maszynowy Constitutional Arms Defender - nie mogę założyć nic...
  8. yanc75

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Też to zauważyłem w wielu momentach. Sama lista naprawionych rzeczy w hotfixie brzmi lepiej po angielsku niż po polsku i ta po polsku ewidentnie jest przekładem angielskiej.
  9. yanc75

    Zadanie poboczne - Cyberpsychoza - DYM NA MOLO [spoiler]

    Rada sama w sobie jest dobra, ale w tym wypadku bezużyteczna. Błąd jest w mechanice gry - przycisk ŚLEDŹ ZADANIE pojawia się wtedy gdy zadanie jest niezakończone a gra "nie wie" co dalej. Wiele ludzi zgłasząło zadania z tym przyciskiem, nie do ukończenia. Coś tam gdzieś tam nie pyknie i zadanie...
  10. yanc75

    Schowki w motocyklach

    Dokładnie, chyba w Metro Exodus było cos takiego, trzeba było znaleźć stół warsztatowy żeby robić modyfikację. To dodałoby realizmu, ale równoczesnie utrudniłoby grę. Nieraz juz byłem przeciążony zebraną bronią. Można to rozwiązać tak ze rozebranie broni w polu daje np. 30% mniej komponentów...
  11. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    To samo mam u siebie, chyba masz rację odnośnie przyczyny problemu bo zdarza się to na giwerkach legendarnych do których mam pozakładane wszystkie możliwe ulepszenia.
  12. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Cyberstręczycielstwo? CDPR bierze działkę od panienek? :)
  13. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jak ci się tak jeszcze raz zdarzy - idź na dziwki. Serio, wizyta u prostytutki odblokowuje problem - poszukaj mojego posta w tym temacie, miałem to samo. Rozwiązanie znalazłem na forum angielskojęzycznym.
  14. yanc75

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Śmieszy mnie bardzo nieporadność zespołu CDPR. Czy naprawdę nikt z tych mistrzów nie miał w rękach klucza nasadowego? To co jest na screenie to klucz nastawny do rur, nie nasadowy... może dla programisty różnica niewielka, ale dla fachowców istotna :)
  15. yanc75

    Pochwal się swoim V

    V 1608229218
Top Bottom