Recent content by yolo10

+
  1. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Mistrzowskie było też ''Klient ma zawsze rację'' lub Zły wilk z krainy tysiąca baśni :D
  2. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Co powiedział ślepy koń przed wkroczeniem na tor wyścigowy? Nie widzę przeszkód :D
  3. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Mnie najbardziej zniszczyło '' O k*rwa Geralt, uważaj '' :D
  4. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Wytłumaczy mi ktoś, kim jest Orianna? Nie wybrałem opcji pójścia do ''Ukrytego'' i nie poznałem o niej prawdy, czy ona jest tym wampirem ze zwiastunu ''Pamiętna Noc''? Czy może kimś innym?
  5. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Krew i Wino [SPOILERY] - Niedosyt, smutek Czy wy po ukończeniu nie powiem - EPICKIEGO dodatku do gry też czuje bardzo wielki smutek, czy też nostalgie? Zakończenie ewidentnie pokazuje, że to raczej ostatni Wiesiek, w którym kierujemy Geralta, no chyba, że powstanie gra na motywach z opowiadań...
  6. Y

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Wczoraj ukończyłem dodatek Krew i Wino i oczywiście z całym sercem należy go polecić nie tylko fanom gatunku, fanom Sapka i uniwersum ale każdemu graczowi na świecie. Gra jest epicka, fantastyczne podsumowanie Wiedźminskiej trylogii aczkolwiek pozostaje smutek i niesmak na koniec gry, mając...
  7. Y

    [SPOILERY] Opinia o wszystkich postaciach z Wiedzmina 3

    Qmet hahahaha to było genialne, jak i cała ta akcja ^^
  8. Y

    [SPOILERY] Opinia o wszystkich postaciach z Wiedzmina 3

    [SPOILERY] Opinia o wszystkich postaciach z Wiedzmina 3 Witam, chciałbym wam przedstawić co myśle o każdej postaci z Wiedzmina 3 - o sposobie jej kreacji, interakcji z nią i zachęcam was do dyskusji na ten temat. Mianowicie chciałbym zacząć od najważniejszych postaci : GERALT - Według mnie...
  9. Y

    Muzyka - podczas walki z Calanthirem

    Dzięki wielkie, niech Bogi Ci sprzyjają!
  10. Y

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze

    Fakt, z Talarem ten quest był genialny, ale czy mi sie wydaje czy kto inny go dubbingował? I mimo tego, że też przeklina w tej czesci nie robi tego tak epicko jak w 1 :(
  11. Y

    Muzyka - podczas walki z Calanthirem

    Muzyka - podczas walki z Calanthirem Zna nazwe nuty, którą możemy usłyszeć podczas ??? Dokładniej jak Geralt
  12. Y

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze Siemka, jakie są wasze ulubione fragmenty w grze? Moje topowe fragmenty 1 - Geralt z Lambertem na łódce i słynna fraszka 2 - Wiedzminska popijawa w Kaer Morhen 3 - Pieśń Priscilli 4 - Walka z Ilmerithem i Calanthirem ( ta kozacka muzyczka jak Geralt...
  13. Y

    [SPOILER] Eredin

    [SPOILER] Eredin Co sądzicie o postaci Eredina? Według mnie jest to jebitny badass ale w polskim dubbingu bez maski mogliby dać kogoś innego. W Angielskim dubbingu brzmiał genialnie aż czuło się do niego respect. Tak ogólnie to czuje wielki niedosyt przez to, że nie mieliśmy okazji z nim...
  14. Y

    [SPOILER]Ostatnia konfrontacja

    Ja tam z Eredinem walczyłem na totalnym luzie i bez spiny, ponieważ byłem przekonany, że jestem w połowie gry a nie w ostatniej misji, bo przecież główny wątek miał trwać 50h.... Na krew pot i łzy fakt, poszło mi z nim bardzo gładko :)
  15. Y

    Zakończenie - dyskusja

    Podczas gry Yennefer ma 100 lat a Geralt 110 lat - napewno tyle bo jak byłem na otwarciu W3 w Media markcie to koleś od Redów o tym opowiadał :P
Top Bottom