Recent content by yondaime

+
  1. Y

    Antykwariat - gdzie szukać starych wydań Sapkowskiego i nie tylko

    na allegro polecam poszperać co chwile ktoś wystawia poszczególne części sagi...
  2. Y

    31536000 Sekund

    tak się zastanawiam po co na razie nam 2 wiedźmina kiedy można jeszcze naprawdę dużo wycisnąć z tego co jest. Historię wiedźmina można ciągnąć w nieskończoność są w końcu nieznane nikomu (przynajmniej jeszcze) wydarzenia z przed sagi i po niej (byle się za sagę nie brać). chciałbym zobaczyć...
  3. Y

    [przygoda] "Duma poety" - pytania, problemy, uwagi

    a u mnie nie działa żadna kombinacja
  4. Y

    Konkurs - Mr. Troll

    Trollu powtarzaj kodeks i opamiętaj się: Nie ma emocji - jest spokój. Nie ma ignorancji - jest wiedza. Nie ma namiętności (pasji) - jest pokój ducha. Nie ma chaosu - jest harmonia. Nie ma śmierci - jest Moc. bo to co robisz prowadzi na Ciemną Stronę Mocy.
  5. Y

    Pierwsza przygoda community - Deception

    mam dokładnie to samo co wie ktoś co można na to poradzić
  6. Y

    Konkurs - Mr. Troll

    Trollu zleciłem Wiedźminom polowanie na Ciebie więc przestań i lepiej się schowaj^^
  7. Y

    To jest już koniec, nie ma już nic

    spisaliście się przez ten rok na prawdę wiele się zmienia po zainstalowaniu łatki^^ i to naprawdę na lepsze, teraz pozostaje czekać na jakiś oficjalny dodatek bo nie am co chyba robić 2 jak można jeszcze sporo wycisnąć z tego co już jest
  8. Y

    Problemy z patchem 1.4

    u mnie po zainstalowaniu grafika na maxa wygląda gorzej niż dawniej na najniższych detalach do tego przy oknie dialogowym część elementów świeci na niebiesko
  9. Y

    Problemy z patchem 1.4

    ściągałem kilka razy patcha i za kazdym razem kiedy instaluję po 30 sekundach wyskakuje mi błąd katastrofalny.http://[img=http://img219.imageshack.us/img219/6381/beztytuuiz8.th.jpg][img=http://img219.imageshack.us/images/thpix.gif]
  10. Y

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    wszystko się ładnie ściągnęło nawet cztery razy ale ilekroć przejdę od instalacji to po jakiś 30 sekundach wywala mi jakiś błąd katastrofalny, chyba będę musiał poczekać aż przyjdzie update pocztą
  11. Y

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    udało się pobrać czyżby już naprawili^^
  12. Y

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Oddam mają wersję EK Wiedzmina^^
  13. Y

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    przydało by się przynajmniej w obrębie miast itp. zlikwidować ładowanie się map, chodzi mi o cos takiego jak w ojcu chrzestnym aby nie tracić czasu na ładowanie się każdego budynku osobno
  14. Y

    Premiera gry Wiedźmin Duelmail nieznacznie przesunięta

    jak widać dzień bez obsuwy byłby dniem straconym^^
  15. Y

    Wiedźmiński newsletter - Grudzień 2007

    nie ma to jak newsletter^^, jeśli to fight będzie w normalnej grze to pewnie w postaci walki z coraz większa ilością wrogów może z jakimiś punktami za każdego
Top Bottom