Recent content by ZesAne

+
  1. Z

    INTERAKTYWNE ZŁOTE KARTY — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Żeby np z Henselta nie zrobić nimi dużego tempa(Henselt przyzywa maszyny itp i nie przyzwie ZNP, więc ma to znaczenie wdla połączeniu z tagami).
  2. Z

    Ambasador bug

    Ambasador bug Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego Krasnal(ten z wytrzymałością) po ukradnięciu z Medyka z Vicovaro dostał 12 punktów od Nowicjusza z Vicovro zagranego na Ambasadora, który był wzmocniony kartą Zamieć? Dodam, że krasnal dostał od przeciwnika tarczę quen i zginął od...
  3. Z

    Publiczna Beta GWINTA startuje 24 maja!

    Jest już OB, jak komus nie aktualizuje to zrestartujcie GOGa
  4. Z

    Turniej GWENT Challenger ma swojego Mistrza!

    Liczyłem, że będzie cos o OB. :\
  5. Z

    Foltest

    Trololo op, raz z niego 40pkt wyciągnąłem vs Skellige(Quuen guardsy). :p Na potworki też nie najgorszy, ludzie się nie za bardzo go spodziewają,bo w sumie nikt nie gra, a gre potrafi ugrać.
  6. Z

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Zmiany nawet okej, ale te bugi... Wywalanie z gry, jak typ robi alt+f4 to nie traci punktów rankingowych i my nie dostajemy ani golda, ani expa, ani punktów, 2 lub więcej kart w jednej turze... Dużo by wymieniać, ale najbardziej zirytowało mnie to, że jak cofnąłem Milvą Władcę Undvik(typ...
  7. Z

    Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

    Mam nadzieję, że tak... Chcę potestować ten Nilfgaard, KP i Skellige :c Ale jesli byłyby to prawdziwy patch, to moim zdaniem to zepsuli, że Vernon Roche może targetować goldy, ale Iorveth i Triss już nie. By they way jest taka karta w KP co bije za 4(tyle co Triss) ma 6 siły(2 mniej), a jest...
  8. Z

    Turniej GWENT Challenger zapowiedziany!

    Lul nie zgadzam się, aktualnie gram 2-3 tyg w Gwinta i wbiłem w tydzień f2p 15 rangę, ~152 miejsce, a w dodatku zrobiłem sobie smurfa i póki co 13 ranga. Wystarczy trochę pograć i tyle. Jednakże co do decków to się zgodzę, na smurfie dopiero mam 2 w miarę sensowne decki, a pograłem już na nim...
  9. Z

    Frakcyjne umiejętności pasywne

    Jednak trochę to irytujące, kiedy zaczynasz 3 razy pod rząd rundę(zaczynasz pierwszą po prostu, drugą zaczynasz po pierwszą wygrałes, 3 zaczynasz bo pasywka).
  10. Z

    Nasze poziomy, rangi, rankingi.

    Jak tak gram teraz muszę przyznać ci rację. Grałem na typa jakoś 180 miejsce i missplaye typa z 10 rangi heh. Póki co mam 286 pozycję i 4,1k mmr więc jakoś idę wyżej z bardzo kontrowanym deckiem przez potwory, których trochę jest(gram skellige na qg bez cerys) i nie widzę póki co różnicy między...
  11. Z

    Nasze poziomy, rangi, rankingi.

    Wasze osiągnięcia(ranga, level itp) Szukałem tematu podobnego do tego, ale niestety nie znalazłem, więc postanowiłem sam go założyć. W tym temacie chciałbym, abyście pochwaliliście się swoimi osiągami w zamkniętej becie Gwinta, coś typu cała kolekcja kart, same złote karty, ranga, miejsce na...
  12. Z

    Proszę o pomoc z talią!

    Polecałbym Ci wywalić Yen , aby wrzucić Ducha Lasu, który jest bardzo dobrą kartą dająca 10 punktów, wilki pod grom oraz mgłę, która działa na srodkowy rząd, z którym masz problemy. Następnie zbierz 200 skrawków i stwórz Geralt:Aard, gram sobie go w Skellige wraz z Koral, i ludzie nie za często...
  13. Z

    Kontrofensywa

    Tja, wczoraj grał na wiewiórki, typo spasował mając 2 punkty mniej i pułapkę na stole, Lifecoach zamiast dograć Aarda też spasował i przegrał przez pułapkę. ;v Btw mam 12 rangę(3,2k elo, top 3k), a gram od tygodnia w gwinta(cały czas własnymi deckami) i nie uważam się za kogoś dobrego(wiem, jest...
  14. Z

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Talia: Skellige Karta: Drakkar Bojowy Sytuacja: Czasami gdy dorzucę kartę z Birny Brann lub po prostu jakaś inną kartę(najczęściej Svanrige z pasywki lub np. z Myszowora) Drakkar nie strzela i tak, wiem że jak się odrzuca kartę jednostki to wtedy strzela, ale taki Svanrige chyba jest kartą...
  15. Z

    Gry na niskich levelach są tak bardzo nie fair...

    Tja, gram 3 dni i mam aktualnie 8 rangę(~2,2k mmr) grając tylko Radowid control(swoją wersją), a żeby go złożyć zniszczyłem tylko nadwyżki i Sukkuba, a legendę mam tylko smoka(Vene...) z pakietu(i tak wiem 8 ranga to dość niska, ale jak na 3 dni grania to chyba wysoka ^^).
Top Bottom