Recent content by ZglenQa

+
  1. ZglenQa

    Szykuj się.

    Próbowałem do 3 rano utknąłem na payu, ale(!) rano wziąłem telefon i zalogowałem się z niego wszedłem w zamówienia > wybrałem to nieopłacone > szczegóły > opcja reorder > poszło jak po sznurku bez problemów. Więc polecam sprawdzić. Wejdź w profil i tam dodaj adres wysyłki, potem spróbuj...
  2. ZglenQa

    Szykuj się.

    Tak z innej beczki. @washniac Działa bardzo powoli ale działa:cry: @Klakson_rm Tylko UPS, tak jak w CDPR Store.
  3. ZglenQa

    Szykuj się.

    Biorąc pod uwagę fakt że w 2h na steamie to bestseller to tak :D
  4. ZglenQa

    Szykuj się.

    Ja wrzuciłem dane do wysyłki przez profil, a opłacenie zamówienia i tak wymaga wpisania adresu więc to po prostu strona nie wyrabia.
  5. ZglenQa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    i tutaj ewentualnie
  6. ZglenQa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Widzę że cała dyskusja na temat drugiego trailera skupia się wyłącznie na tym że świat jest zbyt kolorowy. Polecam zobaczyć jakąś metropolię np. takie Las Vegas czy Tokyo nocą i się zdziwicie, bo w nocy potrafi być jaśniej niż za dnia. Zamiast tego skupiłbym się na tym co pokazuje świeży...
  7. ZglenQa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Soundtrack z nowego trailera.
  8. ZglenQa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    E3 jeszcze się nie skończyły więc nie marudzić ;] To już nie aktualne hasło to NC20 CP77 (tablice auta V).
  9. ZglenQa

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    https://www.youtube.com/watch?v=K8E_zMLCRNg
  10. ZglenQa

    Cyberpunk.jpg - czyli o komiksach słów parę

    Jeśli to był tom GITS 1 to normalna cena w przypadku drugiego wydania.
  11. ZglenQa

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Chlip, Chlip, Jak poznałem waszą matkę oficjalnie się skończyło :(
  12. ZglenQa

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    Problem był taki że gdy miałem jeszcze ten nick username-xxx, nie mogłem pisać postów na forum, mimo iż byłem zalogowany widniałem jako "gość", a faq znajdował się na forum wieśka, na które zwyczajnie nie zaglądam bo nie znam kompletnie żadnej części tej gry i nawet nie przyszło mi do głowy by...
  13. ZglenQa

    Forum - bugi, sugestie, opinie

    To było te konto, z którego aktualnie piszę.
  14. ZglenQa

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    Może to trochę bardzo ogólnikowo opisałem bo pisałem to balandze, więc myśli wciąż były nieco rozbiegane e.e Anyway. Bardziej mi chodzi o to że w trybie TPP strzelanie miało by bardziej zasadę: zasyp przeciwnika gradem kul, a nóż widelec trafisz. Natomiast drugi tryb miałby celownik widok z nad...
  15. ZglenQa

    Bar "Forlorn Hope" (czynne tylko 6-22)

    Tyle niespodzianek! YaY zupełnie jak w gwiazdkę :D
Top Bottom