Recent content by zi3lona_old

+
  1. Z

    Muzyka neuronem malowana

    Wiek kreski nie ma nic do rzeczy. Po prostu nie mogę się przekonać do mangi, czy anime, bo bardzo mi nie odpowiada ten sposób rysowania. I tak, wiem, że są różne style itepe, ale one wszystkie wciąż mają w sobie to coś, co mnie odrzuca.
  2. Z

    Muzyka neuronem malowana

    Muzyka piękna, ale nie lubię strasznie takiej kreski ;P Podobał mi się jedynie fragment z helikopterem na tle tych świecących na zielono budynków (?).
  3. Z

    Cyberpunk dziś, czyli implanty, wszczepy, inteligentne protezy itp.

    E, zainteresuję się, jak będzie w jakimś poważniejszym piśmie :P
  4. Z

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    Wtedy wolałabym jednak TPP. W końcu wygląd to ważna rzecz w cyberpunku.
  5. Z

    Questy/zadania/misje- propozycje

    Nie scaliłam postów, bo są bardzo długie i źle by to wpłynęło na ich czytelność, ale ogólna uwaga na przyszłość - zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj".
  6. Z

    My, forumowicze - przywitaj się!

    Niefortunnie się wyraziłam. Wulgaryzm u użytkownika znanego z dobrej strony można traktować jak wypadek przy pracy - wygwiazdkować i specjalnie się tego nie czepiać. Użytkownikowi nowemu przy okazji jeszcze zwraca się uwagę, żeby uważał na język - tak było w Twoim przypadku. Co do reszty, Vatt...
  7. Z

    My, forumowicze - przywitaj się!

    No ale myślę, że Vatt to dobrze wyraził. Stosujemy się do Regulaminu i netykiety. Dorosłość oznacza również umiejętność zachowania się w miejscach publicznych (wirtualnych i niewirtualnych). A tam staramy się jednak mięsem nie rzucać. Poza tym inaczej też traktuje się wulgaryzmy w ustach...
  8. Z

    My, forumowicze - przywitaj się!

    A dorosłość polega na swobodnym rzucaniu bluzgiem w miejscu publicznym. Tylko, że nie.
  9. Z

    Cyberpunk dziś, czyli implanty, wszczepy, inteligentne protezy itp.

    To już jest uncanny valley, jak dla mnie. Troszkę przerażające.
  10. Z

    [LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

    Przeniosłam część postów o grach do właściwego tematu, bo tu trochę za bardzo odpłynęliście ;)
  11. Z

    Next-gen

    Acha, czyli tak jak myślałam. Dzięki za wyjaśnienie.
  12. Z

    Next-gen

    @LoneRunner Zrozumiałam, że masz pretensje do Angry Joego o to, że robi sobie programy , w których nie krytykuje gier, które Ci się nie podobają, albo do których masz zastrzeżenia. Kompletnie tego zarzutu nie rozumiem.
  13. Z

    [SOLVED] Problem z exportem modelu do REDkita

    Przeniosłam do działu ze wsparciem technicznym.
  14. Z

    [SOLVED] Woda - dodawanie

    Scaliłam wątki o wodzie. I trochę zmodyfikowałam tytuł.
  15. Z

    REDkit - problemy z uruchomieniem po instalacji

    Pozwoliłam sobie zmienić temat na bardziej ogólny.
Top Bottom