Recent content by zoom_mctwist

+
  1. Z

    Wiedźmin 3 (PC): mój FPS

    Konfiguracja PC: CPU: i5 2500K @4,5 Ghz GPU: Gigabyte GTX 760 stock RAM: 8 Gb 1600 Mhz SSD: nie RESOLUTION: 1920x1200 PRESET: user Ustawienia graficzne: VSYNC: off NVIDIA HAIRWORKS: off SHADOW QUALITY: low TERRAIN QUALITY: medium WATER QUALITY: high GRASS DENSITY: low TEXTURE QUALITY: uber...
  2. Z

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Dokładnie, co nie powinno mieć miejsca. W moim przypadku cały teren powinien być oczyszczony z "czarnych". Szkoda też, że kluczowe postacie takie jak Triss czy Yennefer po prostu znikają.
  3. Z

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Ja najbardziej zawiodłem się na sytuacji w świecie, jaka następuje po zakończeniu wątku fabularnego. Stan rzeczy nie uwzględnia stoczonej przez nas bitwy i wszystko jest jak przed wyprawą na Skellige. Psuje to drastycznie klimat i zniechęca do zakończenia pozostałych questów.
  4. Z

    Brak możliwości tworzenia znaku Igni, Axii itp.

    Brak możliwości tworzenia znaku Igni, Axii itp. Mimo tego, że posiadam 15 pomniejszych znaków Igni oraz 10 pomniejszych znaków Axii nie jestem w stanie stworzyć wyższych ich odmian, pomimo posiadania przepisu i korzystania z usług odpowiedniej osoby. Za każdym razem jest napisane, że mam 0...
  5. Z

    Problem z grafiką, nagły, wcześniej działało dobrze.

    Mi to wygląda na problem samej gry lub sterów. Reinstalka obydwu powinna pomóc.
  6. Z

    Znikające znaczniki handlarzy/karczm w Novigradzie

    Znikające znaczniki handlarzy/karczm w Novigradzie Nie wiem czy jest to bug, czy zamierzone działanie ale na mapie obszaru, głównie w Novigradzie, uprzednio odkryte lokacje znikają z mapy i pojawiają się z powrotem dopiero po ponownym zbliżeniu się do nich. Jest to irytujące, gdyż nie jestem w...
  7. Z

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja natomiast chciałbym zobaczyć w kolekcjonerce, cały zestaw do gry w kościanego pokera, razem z drewnianą planszą, która jest w samej grze. Do tego garść orenów, kufel na zimne piwo i jazda. Wiem, że to niewykonalne ale pomarzyć można :)
  8. Z

    Wiedźmin na E3 2013

    Sweet!!! Ktoś orientuje się czy pokazany gameplay leciał na RedEngine 2 czy 3?
  9. Z

    Wiedźmin 3 w lipcowym numerze magazynu EDGE

    Dramat. Mam nadzieję, że w grze będzie możliwość zgolenia niepotrzebnego zarostu. Wiem, że już nawet Nenneke narzekała na wiek i sprawność Geralta ale dajcie spokój, nie zamierzam grać dziadkiem mrozem ;)
  10. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Siłowanie na rękę jest dobrym pomysłem, ale fajnie jakby było trudniejsze, a mechanizm rozgrywki był bardziej skomplikowany. Przesuwany pasek to zdecydowanie nie to.
  11. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Świetnie! Jesteś w stanie podać jakieś źródło?
  12. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Wiem, ale mam zboczenie na punkcie normalnego pokera, dlatego ucieszyłbym się gdyby w W3 ukazało się jego jak najlepsze odwzorowanie :)
  13. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Dobry pomysł, jednak ja bym to zrobił w jeszcze inny sposób. Wprowadziłbym regularne turnieje na kilka stolików, podobne do tych z Texas Holdem'a. Turnieje miałyby miejsce w wydzielonej części karczmy, gdzie po wkupieniu się w daną rozgrywkę zaczynałaby się gra z np. 16 graczami aż do wielkiego...
  14. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Z mini gier, siłowanie na rękę również nie było zbyt interesujące. Pomijając ostatniego przeciwnika na 'koksie', pozostali padali jak muchy. Pasek zawsze był zbyt szeroki i tak naprawdę wystarczyło lekko przesunąć na początku myszkę na prawo, a walka sama się wygrywała.
  15. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Wiedzmin 2 jest gra wspaniala. Fabula, wybory i rozterki moralne w tak rozwinietej postaci nie pojawily sie chyba w zadnej innej produkcji. Nie oznacza to oczywiscie, ze gra jest wolna od bledow. Bardzo bym chcial, aby tworcy zmienili/udoskonalili nastepujace rzeczy: - Usuniecie QTE. Bardzo...
Top Bottom