Recent content by ZubenPL

+
  1. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Nie dokończone zadanie, żadna rewelacja mnóstwo jest takich w każdej grze, szkoda że akurat tego nie dokończyli w sercach z kamienia jako zadanie poboczne. Co do reszty tak jest niektórych planów przed premierowych nie zawsze da się zrealizować, nie można mówić że zostały wycięte skoro nigdy nie...
  2. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Patrząc na tekstury z 35 minutowe gameplayu z E3 2014 lub pokazu na Xboxa z specjalnym zadaniem z gryfem przygotowanym na pokaz, nie widzę by kiedykolwiek te tekstury były lepszej jakości. Biorąc pod uwagę że gra korzysta maksymalnie z 2GB Vramu na tekstury i modele w FULL HD, a porty...
  3. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Nie no obiektywne porównanie, z jednej strony oświetlona ściana z efektami cieniowania z drugiej strony w wiedźminie maksymalnie przybliżona tekstura drewna w miejscu/momencie gdy nie ma żadnego oświetlenia co zdarza się gdy mamy dynamiczne oświetlenie a nie jak DAI statyczne. Oczywiście...
  4. Z

    Wiedźmin 3: Dziki Gon -- data premiery Edycji Gry Roku

    Mam nadzieje że nie chodziło wam o dzisiejszy patch 1.24, bo liczba zmian nie jest powalająca. Patch 1.24 (16 August 2016) Nvidia Ansel technology support added
  5. Z

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Po zabiciu oszluzga w zadaniu łaciate kłopoty, zleceniodawca nie chce z nami rozmawiać przez co nie da się odebrać nagrody i ukończyć tego zadania.
  6. Z

    Błąd Zlecenie Łaciate Kłopoty

    Błąd Zlecenie Łaciate Kłopoty Po zabiciu oszluzga zleceniodawca nie chce z nami rozmawiać przez co nie ma możliwości skończenia zadania i odebrania nagrody.
  7. Z

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Najlepiej gra chodziła po patchu 1.08 i chyba w 1.10 i 1.12.1 nic się nie zmieniło.
  8. Z

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    U mnie w novigradzie na archaicznym i7 960 i 660TI stabilne 30-40 klatek w FHD jak w całej grze(oprócz paru lokacji w których nie wiem czemu przy wysokiej jakości cieni są spadki jak ta wioska z południcą w białym sadzie).
  9. Z

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Doskonale pamiętam co było po premierze Crysisa, wylewanie pomyj na Crytek za brak optymalizacji bo gra na żadnym ówczesnym sprzęcie nie działała płynie na Ultra. Wszędzie był płacz jaka ta gra jest niezoptymalizowana mimo że w stosunku do jakości grafiki optymalizacja była w porządku. Jestem...
  10. Z

    Gra podczas pauzy lub okno w pasku - Problem bardzo wysokie temperatury Patch 1.12.1

    Jeśli karta pod maksymalnym obciążeniem osiąga po 90 stopni to znaczy jedynie że chłodzenie jest uszkodzone i należy kartę oddać na gwarancje.
  11. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Wrzucam tu porównanie AA na podstawie FC4 Tu mamy obraz z postoprocesowym SMAA: http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/images/far-cry-4/far-cry-4-anti-aliasing-quality-001-smaa.png Tu z MSAA 8x...
  12. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Krawędzie są idealnie wygładzone, niestety testowałem w wielu grach i zawsze TXAA oznacza ogromny spadek ostrości obrazu.
  13. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    To włączysz AA post procesowe bo superspamling i tak przy generowania obrazu w czterokrotnie większej rozdzielczości zarznie każdą kartę. Najlepszy rozwiązaniem i tak jest SMAA bo pozwala przy minimalnej stracie jakości i wydajności uzyskać idealnie wygładzone krawędzie.
  14. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    W 8K nie będzie już potrzebny żadne AA bo i tak schodkowania krawędzi nie będzie przy takiej rozdzielczości występować.
  15. Z

    Aktualizacja 1.12 już dostępna!

    Wiedźmin 3 czysty bez modów(rozgrywka zaczęta w czerwcu na patchu 1.05 i skończona 1.11 w listopadzie), wszystkie karty do gwinta jak były tak nadal są, może jakieś modyfikacje jakich używacie powodują ten problem?
Top Bottom