Recent content by ZUBER92

+
  1. ZUBER92

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wydaje mi się że nie rozumiesz kontekstu użycia tych wyrażeń w wypowiedziach kolegów forumowiczów. Nie wkładaj do jednego wora potocznych stwierdzeń określających coś negatywnego (ogólnie mówiąc) z naśmiewaniem się z osób chorych. To obrzydliwe pomówienie.
  2. ZUBER92

    Aktualizacja 4.04 jest już dostępna na wszystkich platformach włącznie z Nintendo Switch!

    To "gęsia skórka". Nie dziwota bo w tym świecie ciągle wieje na co nie raz zwraca uwagę Geralt, a dziewczyna w rozchełstanej koszulinie.
  3. ZUBER92

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Niestety nie ma to żadnego znaczenia :).
  4. ZUBER92

    Nie ten wiedźmin 3 w pudełku na switcha

    Nie wiem jak to jest w przypadku wersji na switcha, ale na PC chyba edycja zwykła za darmo aktualizowała się do kompletnej. Jeśli jest tak samo to sprawa jest do rozwiązania za pomocą jakiejś aktualizacji. Jeśli nie to skoro kupiłeś fizyczną wersje pudełkową to może spróbuj ją zwrócić do sklepu...
  5. ZUBER92

    CD-Action Expo 1-2 czerwca 2024 Łódź

    @Hostile jako właściciel CDAction proszę o wypowiedzenie się xD.
  6. ZUBER92

    Night City [otwarte całą dobę]

    Dołączam się :smart:
  7. ZUBER92

    [BUG] Zadanie: Miecze i pierogi

    Po prostu miałeś pecha bo nigdzie szerzej o tym bugu nie słychać. Miejmy nadzieje że po zmianie kompa już się to nie powtórzy.
  8. ZUBER92

    [BUG] Zadanie: Miecze i pierogi

    Jest to zadanie poboczne, więc będziesz mógł ukończyć grę bez niego chociaż szkoda bo nie otrzymasz dostępu do mistrzowskiego rzemieślnika. Spróbuj jeszcze sprawdzenia plików gry. Opcja na platformie na której masz grę.
  9. ZUBER92

    [BUG] Zadanie: Miecze i pierogi

    Może to głupie założenie z mojej strony, ale czy nie masz przypadkiem w ustawieniach wyłączonej jakiejś opcji wyświetlania znaczników? Spróbuj również wykonać sprawdzenie plików gry.
  10. ZUBER92

    Wiedźmin 3 freeze gry

    Nie pamiętam jak to jest w W3 ale w W2 problemem powodującym podobne zjawiska była ogromna ilość zapisów gry. Może spróbuj usunąć jakieś stare zalegające zapisy.
  11. ZUBER92

    Wiedźmin 3. Podróż do Skellige.

    Pisałem w bardziej ogólnym znaczeniu - w domyśle jak już uda mu się przejść to co musi.
  12. ZUBER92

    Wiedźmin 3. Podróż do Skellige.

    8 level to troche mało jak na Skellige, no ale nie jest to nie wykonalne. Jedyna rada - nabierz skila. Unikaj konfrontacji siłowej kiedy tylko się da dopóki nie nabierzesz "krzepy". Ewentualnie obniż poziom trudności na łatwy w menu gry jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
  13. ZUBER92

    Kiedy najlepiej zacząć Serce z Kamienia?

    Według mnie najlepszym momentem rozpoczęcia jest ten, który ty czujesz jako najwłaściwszy, biorąc pod uwagę sytuacje w której znajduje się obecnie twój Geralt. Przejmowanie się tym co może nastąpić potem, jaki dialog usłyszysz czy przegapisz jest dobre przy kolejnym podejściu do gry, którą chce...
Top Bottom