Recent content by Zubi1982

+
  1. Z

    Key Remapping

    Hello, I would like to use the right mouse button to walk, but no matter how I try to remap key, pressing right mouse button always causes a zoom. I tried to use the method shown by kokiro22 and in the file inputUserMappings.xml I found a function InspectionZoom (maybe she's causing zooming)...
  2. Z

    Przenoszenie folderu z grą

    Wszystko póki co ok, dzięki za pomoc pozdrawiam;)
  3. Z

    Przenoszenie folderu z grą

    Przenoszenie folderu z grą Witam, czy można przenieś folder z grą za pomocą kopiuj i wklej na inny dysk i wszystko będzie działac? Chciałbym przenieś grę na sdd ale chce uniknąć ponownej instalacji.
  4. Z

    Początek przygody z Wieśkiem

    Dzięki za odpowiedz czyli włączam symulowanie wyborów i jadę do Wyzimy;)
  5. Z

    Początek przygody z Wieśkiem

    Mam jeszcze pytanie dotyczące przenoszenia wyborów z Wiedźmina 2...Jakimś cudem skasowałem seavy z dwójki i teraz przy starcie gry mam do wyboru "Symulacja wyborów z W2" włączone i wyłączone i jakiej opcji bym nie wybrał gra zaczyna się tak samo. Da się tak zrobić żeby za symulować własne wybory...
  6. Z

    Początek przygody z Wieśkiem

    Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie ...Jaki poziom trudności wybrać, druga część skończyłem bodajże na trudnym (mroczny przegapiłem) i w zasadzie tylko większe problemy miałem w ostatniej walce. Czy w W3 poziom 'Droga ku zagładzie' jest bardzo trudny?
  7. Z

    Początek przygody z Wieśkiem

    Jak zacząć przygodę z Wiedźminem 3? Witam, jeszcze przed premierą W3 założyłem sobie że wstrzymam się z kupnem gry parę miesięcy aż będzie spaczowana...niedługo minie rok od premiery i najwyższy czas zakończyć trylogie tylko teraz mam dylemat.... gra ma już jeden duży dodatek drugi ukarze się w...
  8. Z

    Kupowanie schematów receptur...gdzie?

    Kupowanie schematów receptur...gdzie? Witam gram na poziomie trudnym (nie wiem czy to ma znaczenie) ale ilość schematów, receptur do kupienia jest znikoma np Fioravanti nie ma żadnego do sprzedania a według poradników http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1146&PART=130 powinien mieć ich pełno...
  9. Z

    Problemy z sejwami - temat zbiorczy

    Zadziałało...dwa najnowsze save'y są dostępne:) Dzięki za pomoc, mam nadzieje że teraz już nie znikną;)/>
  10. Z

    Problemy z sejwami - temat zbiorczy

    Są:) tylko jak zrobić żeby gra z nich korzystała? Skopiowanie ich do \Dokumenty\Witcher 2\gamesaves nic nie dało
  11. Z

    Problemy z sejwami - temat zbiorczy

    Oprócz mnie do komputera nikt nie ma dostępu Nie znam tych programów i póki co ich nie używałem. Dziwne jest to że w katalogu gdzie powinny być save'y \Dokumenty\Witcher 2\gamesaves są tylko trzy pliki (załącznik) a w grze jest zdecydowanie więcej save'ów tyle tylko że stare a opcje chmury...
  12. Z

    Problemy z sejwami - temat zbiorczy

    Witam, mam problem taki jak w temacie...dwa dni nie grałem w W2er byłem na etapie trzeciego aktu a teraz włanczam grę i znikneły mi ostatnie save'y a zostały mi tylko jakieś z końcówki pierszego aktu i prologu...jak moge je odzyskać? scalam tematy proszę nie zakładać nowych wątków w dziale...
  13. Z

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Można by upnac moda wersje 2.01 i 3.0 na inny serwer niż rapidshare?? z góry dzięki;)
  14. Z

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Ja z tymi winami sie mecze podchodziłem na 13,14,15 lev z różnymi eliksirami...jaskółka puszczyk czarna krew i olej na trupojady+ miejsce mocy z kanałów nawet do tego zamieć próbowałem ale już za bardzo podtruty był i za każdym razem klapa teraz ''hoduje'' Wieśka na prostszych questach i jeszcze...
  15. Z

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Czy można bez problemu zamieniać wersje moda z 2.0 na łatwiejszy 1.0 i na odwrót?
Top Bottom