Recent content by zuk999

+
  1. zuk999

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Jeszcze jedna mala dygresja nie zwiazana juz z systemem nagrod. Z kazdym kolejnym dodatkiem wychodza coraz to nowe karty, ktore sa ciekawe i mocne (musza takie byc zeby dodatek sie sprzedal i dobrze przyjal) ale przez to cala masa starych kart jest zupelnie niegrywalna i one nie sa zmieniane od...
  2. zuk999

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Bardzo frustrujace jest zmuszanie graczy do grania bezuzytecznymi taliami w rozgrywkach nie rankingowych tylko po to zeby zaliczac zadania. Przeciez to nie jest kompetytywna gra. Kazdy bierze slowo klucz z zadania (np. krwawienie) nastepnie buduje talie, ktora nie ma wygrywac tylko zaliczyc mu...
  3. zuk999

    Płonący Zestaw i Płonąca Paka — GWENT Open #1

    pomimo zakublienia plonacej paki dalej jest ona w sklepie dostepna do kupienia. Czy tak powinno byc?
  4. zuk999

    Dziś premiera GWINTA na Androidzie!

    Nie wiem jak u was ale u mnie obejzec swoj cmentarz w casie tury przeciwnika graniczy z cudem (bardzo maly obszar do klikniecia) gram na Galaxy S10.
  5. zuk999

    This Week in GWENT 13.03.2020

    Niszczenie kart przyciskiem bylo ok. Niszczenie automatyczne nadmiarowych (osobiscie dla mnie) tez. Teraz jest najgozej, bo np. mam 2x brazowa karte premium I 4x taka sama karte zwykla. Program nie skasuje mi nadmiarowych brazow na wypadek gdybym chcial tworzyc premium (ktore juz posiadam) czyli...
  6. zuk999

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    U mnie to trwalo 8 dni ale wszystko zostalo przeniesione i juz dziala. Tak sie zlozylo ze miesiac temu kupilem PC I ogolnie nie bylo wiekszego problemu (konta na GOGu tez nie mialem wiec nie bylo problemu z nadpisywaniem). Jednak rozumiem ludzi, ktorzy albo nie maja komputera albo zwyczajnie...
Top Bottom