Pytania do twórców GWINTA

+
Bardzo mi się spodobał tryb sezonowy (rozegrałem już ok 50 partii), dlatego mam pytanie: czy planujecie w przyszłości dodać możliwość rozegrania partii ze znajomym w trybie sezonowym?
 
1. Czy skórki dowódców będą kiedyś dostępne za pył meteorytowy?

2. Czy będzie w przyszłości możliwość zaopatrzenia się w Punkty Nagród dostępne za pieniądze (np. przy kupowaniu czasowo dostępnych pak bądź na stałe w sklepie)?

3. Czy licznik kolekcji w profilu będzie jeszcze poprawiany? Pamiętam jak pisaliście o tym, że zliczanie kart zostało już naprawione jednak u mnie wciąż nie wyświetla pełnej kolekcji pomimo jej posiadania.

4. Pominięte pytanie z poprzedniej wiadomości: czy wraz z dodatkiem pojawią się w grze nowe kontrakty (inne niż dotyczące wygranych gier nowymi dowódcami)?
 
Ostatnio dodaliście do odblokowania rożne wzory "pleców" kart. Mam dla was pewną sugestie, aby w przyszłości jako kolejną rzecz do odblokowania dodać dialogi do okrzyków tak jak to było w becie. Zawsze lubiłem się nimi bawić ale teraz jestem skazany na konkretne w zależności od talii jaką gram, a niektóre z nich (jak Gernichora czy Królowa Krabopająków) są dla mnie zwyczajnie kiepskie.
 
Czy będzie jeszcze kiedykolwiek możliwość utworzenia kart animowanych tylko i wyłącznie za skrawki np. w ramach jednodniowego eventu? Czy wprowadzicie do gry pakę z "planszą" Rivską (Rivijską nwm jak powinno się pisać).
 
Jakkolwiek rozumiem rozgoryczenie części graczy GWINTA (sam tego rozgoryczenia doświadczyłem), tak w miarę upływu czasu jestem pod coraz większym wrażeniem prężności z jaką działacie. Zanim zapytam, chciałbym podziękować za

1. Naprawienie problemów z gamepadem. Pisałem w sprawie braku wsparcia dla obsługi nielicencjonowanych gamepadów i otrzymałem odpowiedź, że nie są planowane działania mające ten problem rozwiązać. Wraz z pojawieniem się aktualizacji drzewek sezonowych - pad zaczął działać poprawnie. Czyżby to sprawka Pavko Gale'a? :D
2. Zwiększenie płynności rozgrywki - słuchając streamu nie przypuszczałem, że gra ulegnie aż tak znacznemu przyspieszeniu. Dzięki wprowadzeniu automatycznego zakończenia tury tempo rozgrywki jest niemal takie samo jak w Open Becie, a przecież ze względu na Rozkaz i nowe umiejętności kart i dowódców jest dużo więcej ruchów do wykonania w trakcie jednej tury. Brawo!
3. Poprawienie optymalizacji - podczas rozgrywki odnotowuję na karcie graficznej temperaturę niższą aż o 10° C (sic!) i chyba każdemu to służy, zwłaszcza posiadaczom laptopów.
4. Zwiększenie przejrzystości - chociaż wprawdzie nieznaczne (licznik kart w ręce ostrzega na czerwono gdy mamy komplet kart, szczególnie pomocne dla nowicjuszy, edytor talii zapamiętuje nasze filtry nawet, gdy wyjdziemy z gry - niby proste, niby nie potrzebne - ale w gruncie rzeczy znakomite, znacznie upraszczające przeglądanie kart) to właśnie o takie 'kosmetyczne' usprawnienia chodzi - GWINT to teraz platforma, którą można ulepszać kroczek po kroczku tak, aby wszystko było intuicyjne, błyskawiczne do 'ogarnięcia'.
5. Pomysł z narzędziem do udostępniania talii - to po prostu było potrzebne od samego początku, posiłkowanie się stronami tworzonymi przez fanów urąga tak dopracowanej produkcji na jaką aspiruje GWINT.
6. Wprowadzenie nowego tyłu kart - niby niewielka rzecz, a cieszy. Oby więcej takich!

A zatem - wielkie dzięki!

A pytanka mam takie -

1. Jako, że jestem lobbystą usprawnień w UI - czy w księdze nagród zostanie wprowadzona informacja o dokładnej ilości punktów potrzebnych do odblokowania poszczególnych drzewek? Obecnie to jedna wielka enigma i nie sposób doliczyć się, ile punktów jest właściwie potrzebnych.
2. Czy wprowadzicie sortowanie talii? Ktoś, kto testuje wiele wersji tej samej talii ma ciężkie życie - a przecież to nie jest super trudne - wystarczy lista, którą samemu można układać, ew. działająca na zasadzie koła zębatego i przekładni - oś pionowa (scroll) to wybór frakcji, pozioma - konkretnej talii.
3. Czy GWINT mimo niepowodzeń (Wasi pracownicy twierdzący, iż to po prostu finansowa katastrofa) będzie dalej otrzymywał pełne wsparcie, czy przewidujecie powolne wyciszanie projektu? Ewentualnie, czy możesz rozwiać te plotki i powiedzieć, że satysfakcjonuje Was odbiór GWINTA przez społeczność graczy?
4. Czy są przewidziane usprawnienia informacyjne - np, czy do gry zawita informacja o tym, ile punktów dostajemy za którą rangę na koniec sezonu, jaka jest szansa wylosowania karty za rundy dziennie, tego typu bajery? Często trzeba zasięgnąć języka na grupie FB, reddicie, lub forum, a taki 'słowniczek' podstawowych pojęć, innymi słowy - instrukcja obsługi, to chyba powinno być dostępne z poziomu gry.
5. Czy możemy liczyć, że zamiast słów "bliskie starcie" i "daleki zasięg" pojawi się reprezentacja graficzna? Teksty na kartach często się ze sobą zlewają.
Rozpisałem się, ale cóż... To GWINT tak działa :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Drzewka sezonowe mają być w rotacji rocznej. Czy w takim razie mój progres w drzewku zostanie zachowany i w następnym roku będę mógł zacząć z tego samego miejsca?
 
Czy nowe mechaniki z Krwawej Klątwy zostaną wprowadzone do wybranych starych kart w ramach patcha?
 
Czy będzie możliwość, aby w trybie areny zdecydować czy dowódcę chce się wybrać na początku czy na końcu rekrutacji kart?
 
@Burza46 @Alicja.

Mam pytania dotyczące "krwawej klątwy" i trybu areny.

1. Czy karty z dodatku będą dostępne w trybie Areny? Jeżeli tak. Czy będzie to dostępne natychmiast na premierę czy będziemy musieli poczekać?
2. Nagrodą za udział w arenie jest zawsze beczka z zestawu podstawowego, czy po premierze dodatku to się zmieni i będziemy dostawać beczki z KK?
 
@Burza46 @Alicja.

Mam pytania dotyczące "krwawej klątwy" i trybu areny.

1. Czy karty z dodatku będą dostępne w trybie Areny? Jeżeli tak. Czy będzie to dostępne natychmiast na premierę czy będziemy musieli poczekać?
2. Nagrodą za udział w arenie jest zawsze beczka z zestawu podstawowego, czy po premierze dodatku to się zmieni i będziemy dostawać beczki z KK?

1. Tak, będę od razu dostępne
2. Beczki podstawowe
 
Spróbuję ponowić pytania.

1. Jako, że jestem lobbystą usprawnień w UI - czy w księdze nagród zostanie wprowadzona informacja o dokładnej ilości punktów potrzebnych do odblokowania poszczególnych drzewek? Obecnie to jedna wielka enigma i nie sposób doliczyć się, ile punktów jest właściwie potrzebnych.
2. Czy wprowadzicie sortowanie talii? Ktoś, kto testuje wiele wersji tej samej talii ma ciężkie życie - a przecież to nie jest super trudne - wystarczy lista, którą samemu można układać, ew. działająca na zasadzie koła zębatego i przekładni - oś pionowa (scroll) to wybór frakcji, pozioma - konkretnej talii.
3. Czy GWINT mimo niepowodzeń (Wasi pracownicy twierdzący, iż to po prostu finansowa katastrofa) będzie dalej otrzymywał pełne wsparcie, czy przewidujecie powolne wyciszanie projektu? Ewentualnie, czy możesz rozwiać te plotki i powiedzieć, że satysfakcjonuje Was odbiór GWINTA przez społeczność graczy?
4. Czy są przewidziane usprawnienia informacyjne - np, czy do gry zawita informacja o tym, ile punktów dostajemy za którą rangę na koniec sezonu, jaka jest szansa wylosowania karty za rundy dziennie, tego typu bajery? Często trzeba zasięgnąć języka na grupie FB, reddicie, lub forum, a taki 'słowniczek' podstawowych pojęć, innymi słowy - instrukcja obsługi, to chyba powinno być dostępne z poziomu gry.
5. Czy możemy liczyć, że zamiast słów "bliskie starcie" i "daleki zasięg" pojawi się reprezentacja graficzna? Teksty na kartach często się ze sobą zlewają.
Rozpisałem się, ale cóż... To GWINT tak działa :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
1. Czy planujecie użyć grafik które wygrały konkurs graficzny gwinta do nowych kart. Nie chodzi o ten dodatek ale ogólnie.
2. Czy jest planowany jakiś nowy konkurs o gwincie?
3. Czy następna wojna frakcji będzie polegać na Gernichorze vs reszta leaderów? To by było całkiem zabawne i gdyby taki pojedynek był teraz to nie zdziwił bym się gdyby wygrała.
 
Witam,
Po pierwsze chciałem pogratulować super roboty i dobrej karcianki. A teraz parę pytań.

1. Czy każda pułapka dostanie możliwość rozkazu? Lubie pograć talia Eldaina z pułapkami i czasem Wilczy Dół, Wężowa pułapka mogą być bezużyteczne, gdy przeciwnik spasuje. Fajnie to działa z Iorwethem gdzie np. możemy Mahakamski Róg użyć z rozkazu i zagrać drugi raz. Może np. Wilczy dół mógłby pod rozkazem blokować jednostek albo zadawać jej połowę obrażeń.

2. Zagranie dwóch pułapek przy użyciu Podstępu Iorweth czasem dobierze nam dwie półapki, które działają na zagranie jednostki przeciwnika, dwie pułapki zapalające lub wilczy dół i zapalająca. Przeciwnik zagrywa jednostkę i dwie pułapki zadziałają na jedną kartę, z czego druga pułapką po prostu uruchamia się i marnuje. Czy jest planowany mechanizm gdzie jedna pułapka zniszczy kartę to druga już się nie aktywuje albo np. karta podstęp Iorwetha pozwala nam wybrać pułapki ręcznie?

3. Pytanie pół żartem. Czy pojawi się karta Aeramasa naszego serowego maga z Wiedźmia 3? Myśle że mógłby mieć świetny art jak wróży z "serowej kuli"😂
 
Last edited:
Spróbuję ponowić pytania.

1. Jako, że jestem lobbystą usprawnień w UI - czy w księdze nagród zostanie wprowadzona informacja o dokładnej ilości punktów potrzebnych do odblokowania poszczególnych drzewek? Obecnie to jedna wielka enigma i nie sposób doliczyć się, ile punktów jest właściwie potrzebnych.
2. Czy wprowadzicie sortowanie talii? Ktoś, kto testuje wiele wersji tej samej talii ma ciężkie życie - a przecież to nie jest super trudne - wystarczy lista, którą samemu można układać, ew. działająca na zasadzie koła zębatego i przekładni - oś pionowa (scroll) to wybór frakcji, pozioma - konkretnej talii.
3. Czy GWINT mimo niepowodzeń (Wasi pracownicy twierdzący, iż to po prostu finansowa katastrofa) będzie dalej otrzymywał pełne wsparcie, czy przewidujecie powolne wyciszanie projektu? Ewentualnie, czy możesz rozwiać te plotki i powiedzieć, że satysfakcjonuje Was odbiór GWINTA przez społeczność graczy?
4. Czy są przewidziane usprawnienia informacyjne - np, czy do gry zawita informacja o tym, ile punktów dostajemy za którą rangę na koniec sezonu, jaka jest szansa wylosowania karty za rundy dziennie, tego typu bajery? Często trzeba zasięgnąć języka na grupie FB, reddicie, lub forum, a taki 'słowniczek' podstawowych pojęć, innymi słowy - instrukcja obsługi, to chyba powinno być dostępne z poziomu gry.
5. Czy możemy liczyć, że zamiast słów "bliskie starcie" i "daleki zasięg" pojawi się reprezentacja graficzna? Teksty na kartach często się ze sobą zlewają.
Rozpisałem się, ale cóż... To GWINT tak działa :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1. Nie planujemy
2. Nie planujemy
3. Nie planujemy
4. Tak, chcemy ułatwić rzucanie kart na wybrane rzędy, obecnie jest to mało intuicyjne.
 
Top Bottom