Omówienie aktualizacji 29.04.2019

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Jutro o godz. 20:00 wpadnijcie na twitch.tv/cdprojektred!

Paweł Burza i Maciek “Ostry” Ostrowski omówią zmiany (oraz nowe fukcje!) nadchodzące z kwietniową aktualizacją! Dodatkowo opowiemy Wam o naszych planach na najbliższe miesiące.

Do zobaczenia!
 

Lexor

Forum veteran
Zadaję pytanie już chyba po raz trzeci, do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.

Czy CDPR ma przygotowaną sprawną ekipę do naprawiania błędów tuż po wypuszczeniu patcha, która będzie pracowała pomimo praktycznie tygodnia wolnego od pracy? Czy też możemy ten tydzień spisać na straty w przypadku pojawienia się błędów?
 
Czy CDPR ma przygotowaną sprawną ekipę do naprawiania błędów tuż po wypuszczeniu patcha, która będzie pracowała pomimo praktycznie tygodnia wolnego od pracy? Czy też możemy ten tydzień spisać na straty w przypadku pojawienia się błędów?

Gracze nie powinni się tym przejmować :)

[XD}
 

Gyg

Forum regular
Zadaję pytanie już chyba po raz trzeci, do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.

Czy CDPR ma przygotowaną sprawną ekipę do naprawiania błędów tuż po wypuszczeniu patcha, która będzie pracowała pomimo praktycznie tygodnia wolnego od pracy? Czy też możemy ten tydzień spisać na straty w przypadku pojawienia się błędów?
Zapewne nie. I co im zrobisz? Jak nie będzie błędów uniemożliwiającą rozgrywkę to myślę, że świat się nie zawali jak parę kart będzie zbugowane.
 

Lexor

Forum veteran
Gracze nie powinni się tym przejmować :)

[XD}

Tak, niestety wiem do czego pijesz. I to jest smutne, że nie można po prostu odpisać "tak" lub "nie".

Zapewne nie. I co im zrobisz? Jak nie będzie błędów uniemożliwiającą rozgrywkę to myślę, że świat się nie zawali jak parę kart będzie zbugowane.

Wiesz, kwestia jest taka, że w poprzedniomiesięcznych aktualizacjach były błędy i to dość sporo. I to nawet nie to, że nie działały jakieś nowe rzeczy - przestawały działać też rzeczy, które do tej pory działały bez problemów.

Nie zadawałbym mojego pytania, gdyby było inaczej.

Co do "zawalenia świata": zacznie się nowy sezon zarówno rankigowy jak i nowy tryb sezonowy. Ludzie korzystając z większej ilości wolnego część czasu mogą zechcieć poświęcić go również i grze (tzw. "niedzielni gracze" pojawią się na pewno w większej ilości), więc każdy, nawet mniej istotny błąd będzie bardziej widoczny niż zwykle.

Gwint to gra dostępna online 24h/dobę (również w niedziele i święta) - czasem odnoszę wrażenie, że CDPR o tym zapomina.
 

Hiobe

Forum veteran
bez przesady, daj ludziom żyć..
to tylko gra a nie ostry dyżur gdzie chodzi o ludzkie życie..
 
to tylko gra a nie ostry dyżur gdzie chodzi o ludzkie życie..

Zgadzam się, tylko że w takim przypadku nikt rozsądny nie wprowadza aktualizacji tuż przed tym jak programiści idą na wolne.
 
Zadaję pytanie już chyba po raz trzeci, do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.

Czy CDPR ma przygotowaną sprawną ekipę do naprawiania błędów tuż po wypuszczeniu patcha, która będzie pracowała pomimo praktycznie tygodnia wolnego od pracy? Czy też możemy ten tydzień spisać na straty w przypadku pojawienia się błędów?

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w korporacjach lub firmach, w których pracuje dużo osób z zagranicy polskie długie weekendy niespecjalnie są brane pod uwagę i ludzie wtedy normalnie pracują.
 
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale w korporacjach lub firmach, w których pracuje dużo osób z zagranicy polskie długie weekendy niespecjalnie są brane pod uwagę i ludzie wtedy normalnie pracują.

Pracowałem w przeszłości w paru dużych firmach korporacyjnych i nie przypominam sobie aby w którymś roku było tak jak mówisz. W dużej mierze pewnie zależy to od konkretnego przypadku, ale na pewno nie jest to normą jak sugerujesz.
 
Likwidacja odkrywki nilfgardu. Królestwa Północy duży buff. Zmiana zasad coin flipa.
Eredin teraz daje 2X +2 i tarcza.
 
@Duckingman - podglądałeś mnie? :(

Wszystkie karty z odkrywką u NG już odkrywki nie mają tylko coś innego - tego archetypu już nie ma.
Morvran wzmacnia tylko żołnierzy i jak wykorzysta ostatni ładunek to możesz sobie przenieść jakiegoś żołnierza na górę talii. Zmniejszyli mu też prowizję do 15 chyba?
 
Eredin dostal umiejkę, którą sugerowałem :Dhttps://forums.cdprojektred.com/ind...art-propozycje-argumenty.129672/post-11477500
Kurcze kapitalnie się ten patch zapowiada, świetne zmiany balansujące, może poza Ifritem, który mam wrażenie dostał rykoszetem ale ok, dzięki temu będzie mniej kontroli. Bardzo ciekawie się Demawend zapowiada i bardzo fajnie będzie nim w końcu zagrać po tym jak grałem nim dużo w sezonówce.

@Duckingman
Opis zmian "w środku" https://www.reddit.com/r/gwent/comments/bim2f1
 

Gyg

Forum regular
Jaka zmiana coin flipa? Chyba nie mówimy o kosmetyce pola bitwy?
Koral z rozkazem bezłdunkowym, Bran, Eithene o jedną prowizję mniej.
Sheldon, Ocvist, Gimpy o prowizję więcej.
Post automatically merged:

Pikinier Alby stał się silnikiem przywiązanym do rzędu - taki wzmocniony trebusz tylko w rzędzie bliskiego starcia.
 

Gyg

Forum regular
Co do linku z Reddita: Haymaye Protector nie dostał zmiany prowizji ale tag wojownik, tak jak Wildkarl i Varbjorn.
 
Top Bottom