Szykuj się.

+
10 miesięcy mają, żeby to sprzedać, jakby nie patrzeć. Przed premierą pewnie sporo tego pójdzie.
 
To na pewno nastąpi - tym bardziej że z czasem "hype" (im bliżej premiery) będzie coraz większy...
 
Moja nadzieją na zakup EK zaczyna rosnąć :D jeszcze z tydzień i pieniążki powinny się pojawić xD
 
No i miesiąc po ogłoszeniu przedsprzedaży EK dalej można kupić (na wszystkich platformach).

Zaważyła chyba konieczność płatności od razu, oraz... cena :p.
 
Zależy jaki rynek. Na innych się już wyprzedało z tego co widziałem na Reddit. Tutaj pewnie też wszystko wykupią, jeśli nie dla siebie, to po to, żeby sprzedawać 2x drożej na aukcjach.
 
No i miesiąc po ogłoszeniu przedsprzedaży EK dalej można kupić (na wszystkich platformach).

Zaważyła chyba konieczność płatności od razu, oraz... cena :p.

Zauważyłem, że czasem jest wzrost ilości więc pewnie kupujący widząc tylko płatność z góry rezygnują xD Sam jeszcze się wstrzymam bo mam inne wcale niemałe wydatki. Bałem się, że tylko cudem przetrwają do początku miesiąca a tu jeszcze sporo sztuk zostało. Może uda mi się nawet skończyć remont w całości i dopiero zakupić.
 
Odkopuję temat i... widać, że równo trzy miesiące po premierze pre-orderów ciąż można nabyć EK (w dowolnym wydaniu).

P.S. Ciekawe czy do końca roku nakład się rozejdzie?
 
Ja kończę w końcu remont, dokupię parę gadżetów jeszcze i kupuję pewnie w przeciągu max 2 miesięcy. Osobiście cieszę się, że "czeka" na mnie kolekcjonerka aż ją zakupię xd
 
Odkopuję temat i... widać, że równo trzy miesiące po premierze pre-orderów ciąż można nabyć EK (w dowolnym wydaniu).
Redzi mówili (nie pamiętam czy to był wywiad video czy papierowy), że najwięcej preorderów schodzi tydzień lub dwa tygodnie przed premierą.
 
Redzi mówili (nie pamiętam czy to był wywiad video czy papierowy), że najwięcej preorderów schodzi tydzień lub dwa tygodnie przed premierą.
Preorderów tak ale EK już niekoniecznie :p Jak dla mnie spoko bo mam szansę nabyć jeszcze.
 
Z ciekawości wszedłem na pre-ordery Kolekcjonerki CP2077 ...

Jeśli dobrze widzę nie można już jej zamówić na żadnej z platform.

Trochę dziwne, że wydarzenie niejako zbiegło się w czasie z ogłoszeniem o przełożeniu premiery :smart:.

Przypadek? Nie sądzę :howdy: ...
 
Też zauważyłem xD jeszcze niedawno było ponad 300 sztuk według kodu...Z jednej strony żałuję, że ostatecznie nie kupiłem a z drugiej nie bo moim zdaniem cena a zawartość trochę nieadekwatna. Kiedyś może na allegro zakupie samą figurkę lub jakiś inny materialny bonus.
 
Pozostałe nie robią szału, chociaż są mniejsze o 12 cm i są też sporo tańsze. Odnoszę również wrażenie że mogą być dedykowane dla młodszego grona odbiorców, które chciałoby się taką figurką pobawić, a ruchome kończyny w tym na pewno pomogą.
Sobie na półce wolę ustawić tą większą i trochę dopłacić, ale na prezent dzieciom taka mniejsza... hmm
 
Ta większa na szczęście nie wygląda jak zabawka w przeciwieństwie do tych tańszych. Pewnie się skuszę skoro nie będę miał tej z EK, a Keanu na półce zawsze spoko :D
 
A zakupiłem w Empiku CP (oby klucz na GOG był)...przy okazji książkę Cyberpunk 1982-2020. Dokupię figurkę J. Silverhanda tą za 170zł i może kompendium chociaż drogawe. Zrobię sobie taką edycję standardową premium XDDDD
 
(...)przy okazji książkę Cyberpunk 1982-2020 (...)
Mam pytanie jak to jest napisane i czy widać, że autor wie o czym pisze? Bo w dorobku ma tylko jakąś książkę o Rocku i niewiele więcej mogę znaleźć. Kupiłabym, ale w ciemno nie chcę, a do sklepu daleko ;p
 
Top Bottom