Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

+
Status
Not open for further replies.
wywiad (z ekipą) z francuskiej gazety. Ciekawy fragment na temat CGI
reddit
20190921_175139.png
 
Mam nadzieję, że to nie przypadkowy wyciek i dostaniemy niedługo coś jeszcze.

Geralt1-1.jpg
 
Rychło w czas by coś w końcu zaczęło się pojawiać. Już prawie październik, premiera podobno w grudniu, a Netflix chyba zwykle zaczyna promocję swoich produkcji jakoś dwa miesiące przed premierą.
 
Taką promocję na poważnie to chyba jakoś miesiąc przed premierą albo wraz z wyjściem "final trailera". Pytanie czy Wiedźmin dostanie dwa trailery (czyli teaser + 2 dłuższe zwiastuny) czy tylko jeden. Jeśli dwa, to pierwszy powinien pojawić się w przeciągu miesiąca, a final trailer jakoś na 2-3 tygodnie przed premierą jak w przypadku Stranger Things 3.

Tak czy owak miło byłoby przy okazji kolejnego materiału zobaczyć zdjęcia jakichś innych postaci, Jaskra zwłaszcza.
 
Brzmi to spoko, ale to za mało by ocenić. Na razie pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że panie kompozytorki muzyki w serialu nie zawalą.
 
BTw. Ten subreddit od serialu netflixa, to jakaś banda psychofanów. Oni gratulują już teraz całej ekipie za serial, a jak ktoś ich naprostuje, że może lepiej poczekać na samą produkcję, to zostaje wyśmiany. ..
 
BTw. Ten subreddit od serialu netflixa, to jakaś banda psychofanów. Oni gratulują już teraz całej ekipie za serial, a jak ktoś ich naprostuje, że może lepiej poczekać na samą produkcję, to zostaje wyśmiany. ..
Jaki to ma związek z przedmiotem wątku? Mamy napiętnować grupę fanów, która śmie wyrażać entuzjazm, zamiast bardziej odpowiadającego niektórym czarnowróżenia i wieszania chmur nad serialem? Czy w ogóle jakieś podejście jest bardziej słuszne od innego?

Sam wychodzę z założenia, że zamiast hurraoptymizmu, albo pesymizmu względem serialu lepiej zachować dystans i poczekać na konkret, najlepiej do premiery i seansu, ale nie przeszkadzają mi zbytnio skrajne opcje. W sensie zamiast wyzywać ludzi od „bandy psychofanów” dałbym każdemu przeżywać nadchodzący serial w taki sposób, jaki mu w duszy gra.
 
Sam wychodzę z założenia, że zamiast hurraoptymizmu, albo pesymizmu względem serialu lepiej zachować dystans i poczekać na konkret, najlepiej do premiery i seansu, ale nie przeszkadzają mi zbytnio skrajne opcje. W sensie zamiast wyzywać ludzi od „bandy psychofanów” dałbym każdemu przeżywać nadchodzący serial w taki sposób, jaki mu w duszy gra.
Aaa, czyli wyśmiewanie opinii ludzi, którzy kulturalnie skrytykują pewny aspekt produkcji to już spoko? Nie zrozumiałeś tego co napisałem. Wszystko byłoby fajnie. Super że się cieszą z każdej sprawy związanej z serialem, ale jak ktoś tam wyrazi opinię, która nie jest w 100% pozytywem odnośnie serialu, to zostaje zminusowany z automatu, i tak dalej. A dalsza dyskusja jest bez sensu bo zlatuje się reszta wspierających się użytkowników..
 
Zarówno na reddicie wiedźminowskim jak i netflixowym jest cała masa psychopatów. Tylko ten netflixowy jest bardziej sterylny, więc jak masz inna opinię to Cię zaminusują na śmierć nawet nie odpisując.
 
Zawsze tak jest, przy każdym* śledzonym powstawaniu serialu czy filmu uznanej franczyzy/marki/serii. Każdy ma taką mniejszą lub większą grupę jak ci opisywani. Zwykła zwykłość. Z redditów miło i w miarę neutralnie śledziło mi się ten dotyczący Westworld.

"oczywiście co jakiś czas są wyjątki od tej reguły, gdy jakiś film jest jechany równo z glebą przed powstaniem i po powstaniu, skazywany z góry na porażkę, np. ostatni Hellboy.
 
Jezeli to ma związek z serialem, a zakładam że 17latka sama z siebie pod koniec września to Polski nie przyleciała to można się spodziewać innych aktorów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom