Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

+
Teksty dowódców czasem są dopasowane do umiejki zamiast modelu (gram właśnie z Crachem rzucającym tauntami Arnjolfa)
 
Proces przyznawania graczom umiejętności i skórek dowódców wciąż trwa, więc mogą występować związane z tym błędy. Do jutra sytuacja powinna być unormowana.

Co do problemu z uwierzytelnianiem talii, jesteśmy świadomi, że uniemożliwia on grę i pracujemy nad naprawą. Jeszcze dzisiaj pojawi się hotfix.
Na PS4 nie da sie grać KP, talie są modyfikowane bez udziału gracza a po próbie włączenia rozgrywki pojawia się komunnikat o błędzie uwierzytelnienia talii, hotfix nic nie zdziałał.
 
Proces przyznawania graczom umiejętności i skórek dowódców wciąż trwa, więc mogą występować związane z tym błędy. Do jutra sytuacja powinna być unormowana.

Hej @Alicja.
Faktycznie, problem rozwiązany, dziękuję :howdy:

Natomiast chyba nie do końca odłączyliście umiejętności liderów od ich modeli 3D - mam tu na myśli kwestie dialogowe poprzednio związane z umiejętnościami.

Dziś już kilkukrotnie miałem okazję grać np. na Uzurpatora, który przywitał mnie melodyjnym głosem Anny Henrietty, lub Foltest ćwiergolący niczym Królowa Calanthe. No chyba, że po cichu przeprowadziliście im jakąś kurację hormonalną?... :oops:

pzdr!
 

Lexor

Forum veteran
Na PS4 nie da sie grać KP, talie są modyfikowane bez udziału gracza a po próbie włączenia rozgrywki pojawia się komunnikat o błędzie uwierzytelnienia talii, hotfix nic nie zdziałał.
Póki co hotfix był tylko na PC. Wszelkie aktualizacje na konsole zawsze wchodzą z opóźnieniem.
 
W ekranie tworzenia talii wpisując 'pancerz' wyswietla nam mniej kart niz przy wpisywaniu 'panc' 'pance' 'pancer' albo 'pancerza'
 
Nie mogę grać taliami jeśli mam kopie kart powyżej 1 dla złotych i powyżej 2 dla brązowych. Jeśli mam 1 kartę brązową wrzuconą do decku, a mam drugą stworzoną to mi również gra nie działa. Dodatkowo po wylogowaniu i zalogowaniu z powrotem karty automatycznie wrzucają się do decku nawet w wartościach nadliczbowych i mam po parę sztuk jednej złotej karty i więcej niż 2 brązy. Mogę zrobić screena lub nagrać filmik o tym. W tym przypadku talia na Sklepa nie ma sensu bo nigdy mi nie zadział. Z drugiej strony widziałem jak ktoś grał an Sklepa czyli da się, ale u mnie nie.
 
Mając zadanie sezonowe 'ukończ 10 rozgrywek w dowolnym trybie gry' nie zliczają się potyczki nierankingowe.
U mnie nie działa zadanie sezonowe "Rozegraj 10 partii w dowolnym trybie gry"
U mnie, to zadanie nie zlicza rozgrywek nierankingowych.
 

ghs

Forum veteran
Mając zadanie sezonowe 'ukończ 10 rozgrywek w dowolnym trybie gry' nie zliczają się potyczki nierankingowe.

U mnie, to zadanie nie zlicza rozgrywek nierankingowych.

na sezonówkach też nie zlicza, na pro nie sprawdzałem bo znów są błędy synchronizacji danych i gra kończy się porażką z urzędu. generalnie jest tyle błędów że chyba w closed becie tylu nie było. dramat. skiny liderów można zmieniać ale głos i tak jest przypisany do umiejętności, właśnie grałem foltestem z głosem meve :) redzi chyba dawno zapomnieli że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. ale ile razy z rzędu można wybaczyć fatalne pierwsze wrażenie? patch może i byłby dobry ale nie ma jak sprawdzić bo grać się odechciewa, błędy są tak banalne i oczywiste, że widać iż nikt tego nawet raz solidnie nie przetestował. cierpliwość graczy utrzymujących tę aplikację też ma swoje granice.
 
Last edited:
W menu tworzenia talii, w wyszukiwarce kart, po wpisaniu Kusznik / Zółw/ Kawaleria ard Faeinn zamiast nazwiska twórcy mamy informację "Long artist name". Kiedy sprawdzamy bez szczegółowego wyszukiwania jest ok.
 

Lexor

Forum veteran
Klawisz "enter" wciąż działa przy tworzeniu kart, ale klawiszem "backspace" nie da się już ich niszczyć.
Proszę o przywrócenie działania klawiszowi "backspace".

W edytorze talii nie za łatwo wyszukuje się karty pod truciznę - raz używacie zwrotu "daj truciznę", raz "zatruj"...
Moglibyście to jakoś ujednolicić.
 
Last edited:
Po ostatnim hotfixie związanym ze skinami wszystkie moje stare talie zostały popsute. Każdej talii został przydzielony skin startowego dowódcy mimo, że w ekranie wyboru skórki widniał dowódca pierwotnie przeze mnie wybrany.
To samo się dzieje po stworzeniu nowej talii gdzie w ekranie wyboru skina jest widoczny lider, który miał daną umiejkę do tej pory a w meczu jest skórka dowódcy startowego.
 
@Alicja. & @Burza46

Grając Królestwami Północy rzuciła mi się w oczy pewna dziwna "prawidłowość", a dziś na Reddit'cie znalazłem wątek potwierdzający moje przypuszczenia. Postanowiłem więc jeszcze raz, tym razem krok po kroku, dokładnie to sprawdzić.

Szanowni, MANEWR OKRĄŻAJĄCY pokazuje dokładną kolejność kart w Naszym decku.

Sprawdziłem to w 11 grach (2 x trening, 9 x rozgrywka z żywym Graczem) - za każdym razem widok z Manewru Okrążającego wskazywał dokładną kolejność kart w decku.

Przykład:
1. Oto standardowy widok (wymieszanych / w randomowej kolejności) kart znajdujących się w decku - jeszcze przed wykorzystaniem Manewru Okrążającego:
2 prze umiejka.png


2. Korzystam z Manewru - widok (w dokładnej kolejności!) mojej talii - dla ułatwienia numeruję poszczególne karty (poza Roche'em, którego dobiorę z umiejętności):
3 umiejka i kolejnosc.png


3. Zanim zagram Roche'a, odchudzam się z karty nr 4:
4 przed Rochem.png


4. Zagrywam Roche'a, który wyciąga dwie pierwsze karty z mojej talii:
5 po rochu.png
->
5 po rochu cz.2.png


5. Zabijam & wskrzeszam Roche'a aby ponownie dociągnąć dwie karty z wierzchu talii:
6 po drugim rochu.png
->
6 po drugim rochu cz.2.png


6. Na koniec zagrywam Atrapę, która również wyciąga wierzchnia kartę z decku:
7 po atrapie.png


Czy to jest zamierzony efekt? Czy raczej niedopatrzenie / babol w mechanice?
 

Attachments

  • 2 prze umiejka.png
    2 prze umiejka.png
    198.7 KB · Views: 56
  • 6 po drugim rochu cz.2.png
    6 po drugim rochu cz.2.png
    438.2 KB · Views: 61
Nie mogę grać taliami jeśli mam kopie kart powyżej 1 dla złotych i powyżej 2 dla brązowych. Jeśli mam 1 kartę brązową wrzuconą do decku, a mam drugą stworzoną to mi również gra nie działa. Dodatkowo po wylogowaniu i zalogowaniu z powrotem karty automatycznie wrzucają się do decku nawet w wartościach nadliczbowych i mam po parę sztuk jednej złotej karty i więcej niż 2 brązy. Mogę zrobić screena lub nagrać filmik o tym. W tym przypadku talia na Sklepa nie ma sensu bo nigdy mi nie zadział. Z drugiej strony widziałem jak ktoś grał an Sklepa czyli da się, ale u mnie nie.

Halo dalej mam ten błąd, i z tego co widzę występuje on tylko u mnie... ;-;
 
Top Bottom