WINTRADING - ciąg dalszy nastąpi(ł)

+
@Nerys
Sprawiedliwość według Redów.

Przewaga_Taktyczna_Art.jpg
 

Lexor

Forum veteran
Też zabawny jest fakt (ale to akurat zupełny przypadek), że ostatni challenger wygrał gość, który nigdy nie był w top 8 na proranku (co kwalifikowało na Gwent Open wcześniej) a dostał się na challengera dzięki rozegraniu turnieju przez który się zakwalifikował.

Czyli sugerujesz, że trudno mu było dostać się do top 8 bo był "poza układami" i dopiero "turniej na żywo" mu pomógł?
 

Nerys

Forum regular
@Lexor Absolutnie niczego takiego nie sugeruje, nawet mi to do głowy nie przyszło że ktoś to może w ten sposób zrozumieć. Jak dla mnie fajna historia z underdogiem w ten sposób się zrodziła.

Po prostu zabawny jest dla mnie taki chichot losu, że reszta spędzała setki godzin żeby wyfarmić wynik żeby dostać się na Gwent Open a później Gwent Challenger a tutaj przychodzi gość który zakwalifikował się na Challengera przez turniej i ograł wszystkich tych weteranów pokazując, że ktoś spoza top 8 na prorank może być lepszy od tych co mogą pozwolić sobie na spędzanie setek godzin w grze żeby farmić wynik na proranku.

Chodziło mi bardziej o to, że być może lepszym narzędziem do kwalifikacji są po prostu turnieje kwalifikacyjne skoro ktoś spoza top 8 jest w stanie ograć wszystkich tych weteranów na Gwent Challenger.
 
Last edited:
Czy była może jakaś komunikacja od Redów na ten temat? Jakoś się do tego odnieśli? Czy głowa w piasek & nie było tematu?
 
Czy była może jakaś komunikacja od Redów na ten temat? Jakoś się do tego odnieśli? Czy głowa w piasek & nie było tematu?
Ja tam gdzie czytam to nic nie widziałem. Myślę, że CDPR jest obecnie rozleniwione przez długi weekend i pewnie im zejdzie czasowo zanim się rozbudzą.
 
Pisali, że są w trakcie dochodzenia, jednak ze względu na to, ze to było przed dwoma laty, może to trochę zająć. Z tego co pamiętam Vlad sie wypowiedział na ten temat na reddicie.
 
Witajcie przyjaciele! :howdy:
Jeśli jesteś zainteresowany, w sekcji rosyjskiego forum znajduje się temat z ponad 700 postami na ten temat. Każdego dnia wznawiamy dyskusję i czekamy na rozwiązanie od deweloperów: Dyskusja
 
Here is the official CDPR's decision you were asking about lately ....
@seeman8813 thank you for letting us know. Cheers to You! :beer:

Zatem tłumacząc na polski:

"Dochodzenie zostało zakończone. Zbadano około 14 000 meczów Pro Ladder z udziałem kilkunastu profesjonalnych graczy, które odbyły się między końcem 2017 r. a początkiem 2018 r. Audyt ujawnił liczne naruszenia zasady 13.3 (a) oficjalnych zasad GWENT Masters. Biorąc pod uwagę wiek naruszeń, wydane zostały formalne ostrzeżenia dla wciąż aktywnych pro graczy, zgodnie z paragrafem 15.3 (a) oficjalnych zasad.

P.S. Najbardziej złośliwie [celowo] naruszający przepisy 13.3 (a), którzy zostali wykryci podczas dochodzenia nie są karani [nie zostaną ukarani] z powodu ich aktualnej bezczynności w GWINCIE i / lub obecności ważnego zakazu.
"

No cóż, pomimo googlowskiego tłumaczenia przekaz wydaje się jasny & niepozostawiający żadnych wątpliwości.

Mimo wszystko muszę przyznać, o ile faktycznie jest to prawdą, że Redzi pozytywnie mnie zaskoczyli ilością przebadanych gier. 14 000 to całkiem spora ilość.

A jeśli chodzi o sam efekt dochodzenia, to chyba wielce naiwnym byłoby oczekiwanie innego rozwiązania.

Pzdr!
:howdy:
 
A jeśli chodzi o sam efekt dochodzenia, to chyba wielce naiwnym byłoby oczekiwanie innego rozwiązania.

Pzdr!
:howdy:

Dla mnie to trochę żenujące. Dla jednego zakaz turniejów i ban na pół roku a dla drugich pouczenie. Ostatecznie wiemy, że mamy w finałach World Masters oszustów xD.
 
Top Bottom