Balans kart [propozycje, argumenty]

+
No jest jeszcze trzecie rozwiązanie... Grasz memowymi deckami i starasz się czerpać z tego tyle przyjemności ile to tylko możliwe
Miałem nadzieję, że z nadejściem nowych kart takich co stosują to "trzecie rozwiązanie" będzie więcej. Przynajmniej na potyczkach. Niestety i tam jest klepane to samo do porzygu.
 
Jakiś czas temu napisałem że obecna zmiany są słabe i generalnie tylko defender jest ok.....no to zmieniam jednak zdanie. Pancerz jednak wniósł wiele dobrego mam wrażenie...jedyne co na minus to skórki dowódców.

składam też zamówienie na nową pułapkę. Myślę że jużczas na jakąś 10+ prowizji.
 
Last edited:
Dać Sihill'owi wytrzymałość na stałę, wtedy będzie się opłacało go wsadzić w deck inny niż sezonowy.
 
Dać Sihill'owi wytrzymałość na stałę, wtedy będzie się opłacało go wsadzić w deck inny niż sezonowy.
Sihil, włócznie, tarcze z łusek wymagają przebudowy bo teraz zupełnie bezużyteczne posiadają właściwości i nie opłaca się ich pakować do decku.
 
Włócznia i tarcza to moim zdaniem powinny dostać 4 pkt prowizji i tyle. Brakuje artefaktów z małym kosztem, jedynie scoia mają pułapkę za 5 pkt, to taka włócznia albo tarcza co robią 4 wpasowałyby się tam idealnie.
Post automatically merged:

I wtedy będzie tak samo przegięty ;)
Ale może karty usuwające artefakty pojawią się choć w co 20 decku bo teraz to totalne widmo.
 
Mogę się zgodzić, że artefakty zostały trochę "położone" a największą stratą dla mnie jest zmiana kręgu przywołań tyle, że na taki stan rzeczy pracowała od startu HC społeczność Gwinta...
 
Wolę żeby artefakty nie na zdolności rozmieszczenie były niegrywalne niż mielibyśmy powrócić do mety zaraz po HC.
 
sihila bardzo łatwo ugrywalnić jednocześnie nie robiąc z niego karty op - poprstu dać mu ten 1 ping z odnowieniem co turę
nawet z kosztem 11 była by to karta warta dodania do wszelkich talii opartych na Igni, Regisach itp.
tarcza i dzida mogły by mieć te zdolności co mają ale koszt 7 jest w tej chwili zaporowy - 5 było by chyba idealnie
 
Zgadzam się. Tarcze i wlocznie z limitem jednego ładunku na rundę spokojnie mogą być za 5 prowizji.
 
Nie wiem jak u innych, aleja mam problem z zapisem talii przy umiejętności pułapek u wiewiórek. Wszystko się niby zgadza, jest ok,inne talie mogę złożyć, ale talie pułapkowe wiewiórek w momencie ich zapisu nie chcą się zapisać.
 
Problem był z Modliszką ale teoretycznie został naprawiony z wczorajszą aktualizacją.
aha...no to by się zgadzało, bo jednak inna umiejętności też się nie zapisują. Mam modliszkę w talii i zobaczę...no ale jak by nie było to nadal jest z czymś problem.
 
Skoro tak mówicie to pewnie tak jest, napisałem, że był, w odniesieniu do tego co było napisane w wątku z hotflixem, że błąd ten został wyeliminowany.
 
Jakie jest wasze zdanie o Fillipii Ślepej Furii? 9 obrażeń i zwrot prowizji 1 do 1 w punktach to według mnie trochę za efetywnie.
 
Klasyczny Gascon zamiast losowego wzmacniania - 6 punktów życia, wzmocnij każdego zagranego bandytę o 2 punkty pancerza (kombo z kondotierami),
R'N'R - 3 punkty uszkodzeń na turę zamiast 2, pogoda i tak jest mało efektowna przy pancerzu.
 
Propozycja buff dla sklepa:
*w 2 dodanie draw a card
*-1 do prowizji ( nie może tak być że karta która wymaga składania całego decku nie zwraca kosztu prowizji w stosunku 1:1) oczekiwałbym konsystentne +3 pkt więcej niż prowizja
*usunięcie randomu z 3/4 rzeczy bo to ma być win con a nie RNG fiesta.
oraz Wywalenie niszczenia artefaktów na zasadzie 4prowizji 4 siły etb: zniszcz artefakt-> 6 prowizji 2 siły etb zniszcz artefakt.

Pozdrawiam
 
Scenariusze są za mocne obecnie, nie powinno dać się przeskoczyć więcej niż jedną rzecz na turę. Wszyscy jak ułomni grają KP bo nie da się tego powstrzymać.
 
Top Bottom