błąd czy brak dodania możliwości aktywacji kart

+
Witam.
piszę z pytaniem dotyczącym aktywacji scenariusza elfiego, mianowicie wiadomo że można dokonać aktywacji scenariusza przy użyciu przewagi taktycznej szabli przywołującej 2 elfich neofitów, dlatego dziwi mnie dlaczego tego samego nie czyni przywołanie elfich czatowników z umiejętności dowódczej czatownicza zasadzka ?
błąd czy niedopatrzenie twórców ?? :)))
pozdrawiam ASPe
 
Wszystko działa prawidłowo. Scenariusze aktywowane są jedynie przez karty zagrywane. Szabla tworzy Neofitę i pozwala go zagrać. Czatownicza zasadzka jedynie tworzy kartę Czatownika na planszy w wybranym przez nas rzędzie. Gdyby samo stworzenie karty wystarczyłoby do aktywowania scenariuszy to pierwszy krok scenariusza aktywowałby kolejny.
 
Witam.
piszę z pytaniem dotyczącym aktywacji scenariusza elfiego, mianowicie wiadomo że można dokonać aktywacji scenariusza przy użyciu przewagi taktycznej szabli przywołującej 2 elfich neofitów, dlatego dziwi mnie dlaczego tego samego nie czyni przywołanie elfich czatowników z umiejętności dowódczej czatownicza zasadzka ?
błąd czy niedopatrzenie twórców ?? :)))
pozdrawiam ASPe
Z zagrywaniem kart jest też błąd jakieś karty, która powinna się aktywować po zagraniu, nie wiem czy nie chodzi o Jaskra poeta, że nie aktywuje się mimo że ma w opisie "dobierz" "zagraj" nie aktywuje harmonii albo pułapki. Nie pamiętam już bo te zgłaszanie tekstów, to walka z wiatrakami. Percival Schuttenbach moxebo tę kartę chodziło.
 
Dzisiaj miałem sytuację, że się w ogóle przeciwnikowi Harmonia nie aktywowała na młodych driadach. Nie wiem z czego to wynikało.
 
Top Bottom