[UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

+
Sapkowski ze wszystkich feministek i wszystkich szowinistów robi parodię.

Ja juz jakiś czas temu spekulowałem, że mogą w ogóle wyciąć Filippę, no ale to nie było tak całkiem serio :)

Grube nazwiska lecą. Ale to dobrze.
 
Myślę, że raczej nie podoba jej się, że tak ważna biseksualna postać jest zarazem postacią negatywną.

Pytanie kto ostatecznie się trafi. Skoro Mikkelsen i Kaeton wyciekli, to pewnie oni nie. O Hamilu jest natomiast coś cicho.
Czy ona jest taką negatywną postacią? Przecież ona pomogła Geraltowi z dwa razy .
 
Nie dziwię się aktorzy z taką rangą raczej nie chcą grać w filmach/serialach o tak niskiej wartości artystyczno-jakościowej
 
Czy ona jest taką negatywną postacią?

Jako przywódczyni Loży Czarodziejek, która samowolnie decydowała o losach królestw północy, doprowadzając do smierci Vizimira i próbując zabić Dijkstrę, próbując rozdzielić Ciri, Geralta i Yennefer od siebie i kryjąc Vilgefortza raczej definitywnie kwalifikuje się jako postać negatywna, szczególnie w jak czarno biały sporób Lauren przedstawia świat wiedźmina.
 
Mads jako Vesemir? Pasowałby na niego IMO jeszcze mniej niż na Geralta, dobrze że to nie wypaliło.

Nie dziwię się aktorzy z taką rangą raczej nie chcą grać w filmach/serialach o tak niskiej wartości artystyczno-jakościowej
Bo znani i cenieni aktorzy nigdy nie odrzucają ofert grania w filmach dobrych reżyserów czy w kontynuacjach dobrych filmów :p Niektórzy po prostu nie są zainteresowani graniem w produkcjach fantasy, albo w ogóle w serialach. Albo zwyczajnie nie mają czasu. Nigdy nie wiadomo, ale wygląda na to, że Hamill może ostatecznie wylądować w tej roli.
 
Ja mam nadzieję, że nie będą próbowali dopisać własnoręcznie do Dijkstry jakichś dodatkowych intryg czy innych przejawów jego geniuszu. Bo po tym co scenarzyści w tym temacie pokazali w pierwszy sezonie, to przeczuwam, że efekt mógłby być całkiem odwrotny od zamierzonego.
 
Jakiś demoniczny staruch ma się ludziom objawiać.
A nie starucha?
"She is an old white-haired woman, a demon that prowls the land, bargaining with people, offering them their deepest desires, but at the cost of pain and anguish. "
Jak redańscy zauważyli, dziwnie to przypomna to O'Dimma. Któryś ze scenarzystów jest widocznie fanem dodatku.
Bo po tym co scenarzyści w tym temacie pokazali w pierwszy sezonie, to przeczuwam, że efekt mógłby być całkiem odwrotny od zamierzonego.
Jestem pewien, że zrobią z niego kompletnego idiotę. Róbcie screeny.
Dokładniej to chyba starucha.
Ubiegłeś mnie!
 
Mamy fotki ze statystami grającymi Scoia'tael.

 
I podobno Yennefer się wśród nich zaplątała. Przypuszczalnie oślepiona błąkała się po pejzażu, aż ją jakiś litościwy elf przygarnął i dał kawałek sarniny.
 
I tak wygladaja lepiej, rany jak ja sie ciesze ze sie pozbyli Aslama
Dla mnie wyglądają tak samo jak u Toruviel i Filavandrela. Dopóki nie zobaczę nowych nilfgaardzkich zbroi i szat czarodziejów, to nie ma się jeszcze z czego cieszyć.
Edit.
Teraz jak na to patrzę, to przypomina mi to stroje elfów od Brodzkiego. Byle co i zero ciekawego konceptu.

Znowu go na plan zaprosili ;)
comment_iRYw4YctNGjScajGsSitGaUpGc8eTB1k.gif
 
Wiewiórki w ciuchach ze szmateksu pasują, bo to jednak zbieranina dzikusów prowadzących partyzancką walkę, a nie dostojne elfy żyjące w pałacach.
 
Wiewiórki w ciuchach ze szmateksu pasują, bo to jednak zbieranina dzikusów prowadzących partyzancką walkę, a nie dostojne elfy żyjące w pałacach.
Niby tak, ale za tymi growymi stał jakiś pomysł, połączenie elfich ciuchów z przypadkowo zbieranym asortymentem z ludzkich armii. Tutaj to są po prostu jakieś szare szmaty. Można to było przedstawić inaczej, nie jak w grach a bardziej praktycznie, np by kolorystycznie maskowały w leśnym poszyciu, tak jak wojskowa panterka. A tak mamy byle co i typowy dla tego twórców tego dzieła brak wyobraźni.
 
Top Bottom