[AKTUALIZACJA] Nadchodzą zmiany dotyczące Pyłu Meteorytowego

+
Ja mam za mały prestiż aby ufarmić pył z beczek więc animowałem tylko te ,które mi się najbardziej podobają i te które są najczęściej grane. Wydałem też trochę pkt. nagród na animowane beczki KK i Novigradu.
 
To nieźle Panowie, mi się chyba jednak nie chce kupować i otwierać prawie 1400 beczek :p jednak wezmę pomysł pod uwagę i pewnie coś zainwestuję, dzięki i pozdrawiam
 
Mam pytanie do @Alicja. , kogokolwiek od CDP kto zajmuje się tą zmianą pyłu lub kogokolwiek z graczy jeśli wie.

1. Zmiany wejdą w życie 15 kwietnia, ale o której godzinie ? 10.00 Tak jak przy końcu sezonu czy jakoś inaczej ?
2. Czy można spodziewać się jakichkolwiek zniżek na zakup pyłu za realne pieniądze np. 30% , 50% lub podobnych po wejściu tej zmiany ?
3. Na zdjęciu widzę kwotę prawie 45 euro za największą ilość tj. 16500 pyłu, przeliczyć na PLN to nie problem, ale każdy różnie może zaokrąglić lub doliczyć podatki itp. Czy ktoś wie jakiej kwoty można się spodziewać konkretnie w PLN czy szacować po przemnożeniu przez kurs ?
 
Zmiany wejdą w życie 15 kwietnia, ale o której godzinie ? 10.00 Tak jak przy końcu sezonu czy jakoś inaczej ?
W pierwszym poście masz wspomniane o "południu".
W angielskiej wersji tej informacji zostało to opisane "godzinowo": 12:00 CEST.
 
Podsumowując, jeśli chcę mieć legendarne premki to:
1. Kupuję za całe złoto beczki ofiru
2. Wszystkie brązowe karty premium mielę na pył i skrawki
3. Za to co uzbieram transmutuję legendarne zwykłe karty w premium

Teraz jak to robić i otwierać beczki jak jest ten automat do mielenia? Olać to, bo on i tak zwraca wszystko 1do1 czy mam na coś uważać :D? Proszę o rady bo chciałbym wieczorem do tego przysiąść :)
 
Dostępny jest hotfix 6.1.3, który naprawia błąd, wskutek którego karty pozostawione do transmutacji były niszczone po drugim wejściu do modułu tworzenia talii. Niestety, nie mamy możliwości odwrócenia tego procesu. W przyszłych aktualizacja rozważamy wprowadzenie spersonalizowanych ustawień niszczenia kart.
 
Dostępny jest hotfix 6.1.3, który naprawia błąd, wskutek którego karty pozostawione do transmutacji były niszczone po drugim wejściu do modułu tworzenia talii. Niestety, nie mamy możliwości odwrócenia tego procesu. W przyszłych aktualizacja rozważamy wprowadzenie spersonalizowanych ustawień niszczenia kart.
Świetnie. Jednak w jaki sposób zrekompensujecie straty graczom ,którzy ucierpieli w wyniku błędu?
 
Mam pytanie do @Alicja. , kogokolwiek od CDP kto zajmuje się tą zmianą pyłu lub kogokolwiek z graczy jeśli wie.

1. Zmiany wejdą w życie 15 kwietnia, ale o której godzinie ? 10.00 Tak jak przy końcu sezonu czy jakoś inaczej ?

Po cichu zmienili tę datę na 5 maja, ktoś się ładnie jutro zdziwi, jak tego nie zauważy.
 
Szczególnie wielki napis aktualizacja jest całkowicie niewidoczny.
Data zostałą zmieniona na 5 maja z 15 kwietnia. Masz cytat https://forums.cdprojektred.com/ind...ace-pylu-meteorytowego.11028338/post-11942783

Nie pierwszy raz takie coś zostało zrobione :D ze zmianami dat w oficjalnej notce. Wcześniej z dwa razy tak po chichu zostało zmienione, norma =] Teraz po 12 dniach.

Teraz wyobraźcie sobie takie coś, mają dużą bazę klientów jak CSGO, FORTNITE, LoL itd. i takie edycje ukryte przy oficjalnych datach, po 2 tygodniach bez info =]] Dlatego jestem ciekawe jak będzie wyglądała komunikacja sieciowej wersji Cyberpunk =] Jestem ciekaw odbioru dużej społeczności na taką komunikację =]
 
Last edited:
został zedytowany ttaj mnasz cytat
Ja ten napis AKTUALIZACJA zrozumiałem tak, że wcześniej było 15 kwietnia(co widziałem wiele razy) i teraz po aktualizacji zmienili na 5 maja, a napis AKTUALIZACJA na informować, że coś się zmieniło.
 
Masz rację, ale źle to się odczytuje, bo treść się nie zmienia, to nikt nie widzi co się zmieniło w poście. Myślałem, że napis AKTUALIZACJA dotyczy tylko zmiany pyłu, znaczy że on już był 2 tyg temu. Właśnie mówię o tej komunikacji, większość trzeba się domyślać.

Wpisać ATKUALIZACJA zmienić DATĘ i szukaj.... czego dotyczy aktualizacja oficjalnej wiadomości sprzed 2 tyg =]
 
Dzięki @tsgna na szczęście zdążyłem przeczytać... i nieźle się zdziwić, decyzja nawet nie 24h przed... Kompletna dezorganizacja niestety... Liczę na grubą rekompensatę za taką nagłą zmianę planów, jakaś konkretna zniżka na zakup pyłu po zmianie albo coś. Co do tego AKTUALIZACJA to macie rację, też nic mi do głowy nie przyszło, dopiero uświadomiły mi wasze komentarze, inaczej bym się wtopił kompletnie, gdzie jest oficjalne info ? Powinno być...
 
Przecież to jest ukłon w kierunku graczy którzy marudzili, że nie otwierają beczek bo jest błąd z mieleniem kart i przez to będą stratni na zmianie dotyczącej pyłu od 15 kwietnia. Wam to już naprawdę nie sposób dogodzić.
 
Mi chodzi tylko o komunikację
Przecież to jest ukłon w kierunku graczy którzy marudzili, że nie otwierają beczek bo jest błąd z mieleniem kart i przez to będą stratni na zmianie dotyczącej pyłu od 15 kwietnia. Wam to już naprawdę nie sposób dogodzić.
Mi tylko chodzi o komunikację, a tak to mi bez różnicy =] Po prostu gram i samo wpada =]
 
Mi chodzi tylko o komunikację

Komunikacja w Gwincie leży od dawna. @Alicja. jako tako ratuje sytuację, ale niestety często @Burza46 niweczy wszystko przez swoje "chlapanie językiem" gdziekolwiek się da bez jednoczesnego oficjalnego obwieszczenia na wszystkich kluczowych kanał komunikacji. I ok forum takim może nie być, ale już aktualności (dział "News") na stronie playgwent.com takimi powinny być. Natomiast ja odnosiłem się do wypowiedzi osób które mają jakieś dziwne żale, że im się termin przekłada który jakby nie patrząc jest ukłonem w stronę graczy.
 
Liczę na grubą rekompensatę za taką nagłą zmianę planów, jakaś konkretna zniżka na zakup pyłu po zmianie albo coś.
Czy możesz mi napisać za co konkretne chcesz dostać rekompensatę? Co przez tą zmianę terminu straciłeś?

Przecież to jest ukłon w kierunku graczy którzy marudzili, że nie otwierają beczek bo jest błąd z mieleniem kart i przez to będą stratni na zmianie dotyczącej pyłu od 15 kwietnia. Wam to już naprawdę nie sposób dogodzić.
Wam? Czyli komu? Bo ja to się cieszę, a pierwsze cytowane tu Twoje zdanie ewidentnie dotyczy mnie.

EDIT: Otworzyłem na próbę jedną zwykłą beczkę: dostałem z niej m.in. trzeci egzemplarz brąza, którego w wersji premium mam tylko jedną sztukę - póki co wchodziłem 3 razy do budowy talii i jeszcze ów 3-ci egzemplarz nie został zmielony - zobaczymy jak długo taka sytuacja potrwa.
 
Last edited:
@Lexor Fakt faktem, trochę byłem nastawiony na tego 15 kwietnia, miałem poplanowane, ale w gruncie rzeczy mam dodatkowy czas ( i inni gracze również ) żeby nafarmić ile fabryka dała do 5 maja i zdobyć więcej premium karcioszek. To jest zdecydowanie na plus, mimo że automill mi w ogóle nie przeszkadzał, gdyż karty w większości i tak mieliłem ręcznie. Z promocją to takie gdybanie, może i tak dadzą, jakąś niewielkoprocentową jak wyjdzie ta zmiana żeby zachęcić, ale i bez tego jest git, przy takiej ilości pyłu do ceny. Także nieważne :rolleyes:
 
Wam? Czyli komu? Bo ja to się cieszę, a pierwsze cytowane tu Twoje zdanie ewidentnie dotyczy mnie.

"Wam" czyli ogółowi marudzącemu ciągle. Akurat w tym temacie przedstawiciele jednej grupy marud chciała naprawy błędu i przedłużenia terminu wprowadzenia zmiany, a jak to zostało zrobione to się obudzili przedstawiciele drugiej grupy marud i zaczęli marudzić na tą decyzję. Ciągle w kółko ktoś marudzi bez względu na to czy CDPR robi coś dobrze czy źle. Takie marudzenie dla marudzenia którego ja kompletnie nie jestem wstanie zrozumieć. Jak mi się coś nie podoba to nie tracę energii i czasu na marudzenie tylko przestaję się tym interesować.
 
Takie marudzenie dla marudzenia którego ja kompletnie nie jestem wstanie zrozumieć.
Przykro mi że moje posty odbierasz jako "marudzenie dla marudzenia" mimo, że podaję argumenty.
A kolega wyżej, już, jak widać, zdążył się ze swojego marudzenia wycofać (z braku argumentów).
 
Top Bottom