Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+

Z tego co pamiętam, coś podobnego mówił Kamil Kula (męski V) w jakimś wywiadzie.


Kamil Kula mówił w wywiadzie, że wątek Krwawego Barona się chowa przy tym co będzie w Cyberpunku, a ten wątek to jeden z moich ulubionych questów w historii, więc jeśli tak to... niech już po prostu będzie wrzesień :)


A ta kwestia była prawdopodobnie tutaj:
 
Przed przeróbkami:

1d03r94piyy41.jpg


Po przeróbkach:

upiorek.png

Aż mnie wzięło na rundkę w jakiegoś nfsa :) Customizacja pojazdów to mój ulubiony sposób na trawienie ciężko zarobionych w grze pieniędzy. Mogę godzinami dostosowywać elementy wizualne i mechaniczne bryki i się potem lansować po mieście :D Podświadomie czuję jednak ,że tak zaawansowane modyfikacje będą zarezerwowane tylko dla npc, choć z drugiej strony nie widzę też powodu dla którego twórcy mieliby zrezygnować z takich możliwości skoro modele dla elementów pojazdów są gotowe jak widać na załączonym obrazku. W końcu po odpowiednich znajmościach w tym mieście można załatwić praktycznie wszystko :p Kciuki za to trzymam i liczę na coś więcej niż zmiana kolorku i większy spoiler. Jestem też mega nahajpowany na wyścigi uliczne, ale wiem wiem... to nie gra ani o samochodach ani o wyścigach...
 
- Mamo możemy Reavera?
- Nie, mamy Reavera w domu.
W domu:

Ale ten mem tu nie działa bo obie wersje są ładne :p
 
wow jaram się tym gifem jak jakaś nastolatka no ale tak to jest jak nic prosto z gry nie pokazują przez parę miesięcy
 
Cholera, a ja myślałem że poza miastem nic innego nie będzie.
O Badlands mówił Paweł Sasko już rok temu.
Ale gra to nie tylko Night City – kontynuuje deweloper. – Wokół miasta rozlega się teren Badlands. Możesz opuścić Night City i zwiedzić ten obszar, zobaczyć, jak wygląda świat poza miastem i… wygląda bardzo surowo. Ale masz tam questy, zlecenia, które możesz zrobić, a także zostaniesz tam wysłany przez główną historię. Jest też kilka innych niespodzianek – mówi Paweł Sasko.

https://planetagracza.pl/cyberpunk-2077-mapa-gry-night-city-badlands-cyberprzestrzen/

O cyberprzestrzeni też REDzi wypowiadają się jak o obszarze gry zdatnym do eksploracji.
 
O Badlands mówił Paweł Sasko już rok temu.


O cyberprzestrzeni też REDzi wypowiadają się jak o obszarze gry zdatnym do eksploracji.

Pamiętam jak mówili w jakimś wywiadzie że miasto nie będzie powierzchniowo tak duże jak Velen, ale będzie miało poziomy. Pewnie dlatego pomyślałem że z miasta nie będzie można wyjechać.
 
Może ktoś zrobić kilka screenów z najlepszej możliwej jakości? Przeglądam na struclu z kijowym internetem i tnie nie powiem jak co...
 
A co ty tam chcesz wiecej analizować? Piksele? :D
Widać trawę, a to jest nośny temat na forum.
Miasto w tle jest zamglone, więc daleko idące wnioski na temat draw distance są jak najbardziej na miejscu.:ok: Do tego w jednym momencie widać szarą, chyba niewyrenderowaną do końca górę, więc #downgrade.
Zawsze się znajdzie coś, na co można pomarudzić.:coolstory:
 
O ile w Wieśku ten draw distance mógł boleć, tak w Cyberpunku łatwo to będzie wytłumaczyć smogiem.
 
O ile w Wieśku ten draw distance mógł boleć, tak w Cyberpunku łatwo to będzie wytłumaczyć smogiem.
Ja tam pamiętam że dosyć dużo było widać w tle grając w Wiedźmina 3. Na przykład drzewo z Sabatu czarownic, czy nawet całe Toussaint z pałacu księżnej.
 
Ja tam pamiętam że dosyć dużo było widać w tle grając w Wiedźmina 3. Na przykład drzewo z Sabatu czarownic, czy nawet całe Toussaint z pałacu księżnej.
Znaczy mnie tam jakoś nie bolał, ale porównując go z tym na gameplayu z E3 2014 dało się zauważyć zmianę na niekorzyść. Chyba głównie na przykładzie Novigradu oraz gór. A to, że w Toussaint to wyglądało lepiej to fakt.
 
Top Bottom