SZYKUJ SIĘ!

+
Dobre dobre, niby nie można pisać o wrażeniach, ale widać emocje takie że niektórzy to jak nie powiedzą słowa to wybuchną!
Już czytałem że "gra jest cudem" no i że gośc pograł sobie 4h ! ! tak tak CZTERY ! godziny !

Ja chcę demo !

A i skoro ludzie niemal robią w galoty z wrażenia to chyba każdy dostał przy stanowisku rolkę papieru, tak na wszelki wypadek (przezorny zawsze ubezpieczony)
 
A i skoro ludzie niemal robią w galoty z wrażenia to chyba każdy dostał przy stanowisku rolkę papieru, tak na wszelki wypadek

W przyszłości to tylko muszelki, a nie jakieś prehistoryczne papiery :sneaky:

 
Oby tylko nie pocięte jak w deep dive i będzie git
Post automatically merged:

I będą kolejne odcinki !
Post automatically merged:

I ten nowy gif do analizy :)
 

Już jutro, 25 czerwca, zadebiutuje pierwszy, 25-minutowy odcinek Night City Wire! Oglądajcie o 18:00 na https://www.twitch.tv/cdprojektred!

W odcinku zaprezentujemy nowy zwiastun i materiały z rozgrywki, rozmowy z twórcami gry oraz braindance!

Do zobaczenia w Night City!
Super wiadomość.

Martwi tylko stwierdzenie, które w domyśle sugeruje, że nowy zwiastun, materiały z rozgrywki, rozmowy z twórcami gry oraz braindance będą upchane w te 25 minut. Ludzie woleliby sam gameplay. Czuje kolejną awanturę, ale czas pokaże i obym się mylił.

Czekamy na jutro. :coolstory:
 
Super wiadomość.

Martwi tylko stwierdzenie, które w domyśle sugeruje, że nowy zwiastun, materiały z rozgrywki, rozmowy z twórcami gry oraz braindance będą upchane w te 25 minut. Ludzie woleliby sam gameplay. Czuje kolejną awanturę, ale czas pokaże i obym się mylił.

Czekamy na jutro. :coolstory:
Gameplay to gamelay, Grand_Inspektorze. Krótszy, dłuższy, średni wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Ja sam nie jestem święty, nie same obszerne prezentacje tworzyłem w życiu. Więc jeżeli mam wybierać pomiędzy obejrzeniem pociętego i krótkiego gameplaya a nie obejrzeniem wcale to dla mnie wybór jest prosty.
 
Top Bottom