Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Taka ciekawostka. W tej reklamie REDzi uwiecznili postać jakiegoś hiszpańskiego youtubera/ streamera. Nawet udało mi się go znaleźć ;)
 
Genialny projekt t shirta u smarka :)
Post automatically merged:

W tym tygodniu cisza odnośnie Wire, wiec albo przyszły tydzień albo już sierpień. Myślałem tylko ,że " few weeks" znaczy klika tygodni.... A nie ponad miesiąc...:/
 
Last edited:
Tak w zasadzie to w świecie gdzie prawdziwe mięso jest dość ekskluzywnym towarem to dziwi mnie fakt ,że ten kot nie jest jeszcze w garnku. Chyba ,że się coś w tym temacie zmieniło.
 
Tak w zasadzie to w świecie gdzie prawdziwe mięso jest dość ekskluzywnym towarem to dziwi mnie fakt ,że ten kot nie jest jeszcze w garnku. Chyba ,że się coś w tym temacie zmieniło.
Może to cyber-kot? ;) Inna sprawa, że to tylko concept art. Zobaczymy czy i jak to będzie wyglądać w grze :)
 
Czy mi się coś źle kojarzy, czy jakiś Red czasem nie mówił, że na tej imprezie nie będzie Cyberpunka? Może co najwyżej konsolę limitowaną pokażą.
Zresztą poszukałem tego streamu i coś nigdzie go nie widzę. A przynajmniej nie wśród oficjalnych, najbardziej klikalnych. Więc pewnie fake albo wprowadzanie w błąd.
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/hwek4g
 
Last edited:
To są cały czas arty z książki do Cyberpunka 77? Szybciej tutaj obejrzę całą niż dojdzie na pocztę :>
 
Ależ z tego leje się soczysty klimat. Po produkcji może nie spodziewam się ideałów, ale klimatu to nie zabraknie. Tak jak dzisiaj zacząłem oglądać te wszystkie grafiki jakie pojawiły się w tym temacie wciągu kliku dni to uuuu :love:
miazga
 
GOL w pigułce (oraz cała otoczka wycinania wszystkiego z Cyberpunka)

Dodali artykuł pt. "Rozczarowanie brakiem walki oburącz w Cyberpunk 2077, choć nikt jej nie zapowiadał". Gdzie dalej piszą o tym jak pewien użytkownik twittera o to spytał i Marcin Momot odpowiedział, że nie będzie walki oburącz. Dalej jest jeszcze napisane o tym, że na 48 minutowym gameplayu w pewnym momencie Jackie wyciąga z kabury dwa pistolety. Tylko tyle, na tej podstawie skwitowali artykuł zdaniem "Co ciekawe, to niejedyna rzecz usunięta z Cyberpunka 2077, o której słyszymy w ostatnim czasie."

Kurtyna :facepalm:
 
PPE zrobiło identyczny clickbaicik tylko dodali jeszcze ,że V w figurce z kolekcjonerki trzyma dwie spluwy. Ciekawa ta branża portali gamingowych.
 
GOL w pigułce (oraz cała otoczka wycinania wszystkiego z Cyberpunka)

Dodali artykuł pt. "Rozczarowanie brakiem walki oburącz w Cyberpunk 2077, choć nikt jej nie zapowiadał". Gdzie dalej piszą o tym jak pewien użytkownik twittera o to spytał i Marcin Momot odpowiedział, że nie będzie walki oburącz. Dalej jest jeszcze napisane o tym, że na 48 minutowym gameplayu w pewnym momencie Jackie wyciąga z kabury dwa pistolety. Tylko tyle, na tej podstawie skwitowali artykuł zdaniem "Co ciekawe, to niejedyna rzecz usunięta z Cyberpunka 2077, o której słyszymy w ostatnim czasie."

Kurtyna :facepalm:

Szczerze mówiąc to nie rozumiem dlaczego ludzie ciągle tam zaglądają, poziom GOLa jest bardzo niski już od długiego czasu a większość interesujących osób odeszła już z redakcji.
 
Top Bottom