[W1][przygoda] Wesele

+
Prawie wszystkie głosy zostały nagrane. Brakuje nam technika, który odpowiednio obrobiłby całość. Mam nadzieję niedługo ożywić to i skończyć. Ale wcześniej należy zrobić Rozdroża :)
 
Mhm... nie wiem czy to było ale mam 1 pytanie : Jak uzyskać "efekt" że pokazują nam się Morenn , Shani i Adda w koszulach nocnych? Chciałem to wiedzieć
 
Arade said:
Mhm... nie wiem czy to było ale mam 1 pytanie : Jak uzyskać "efekt" że pokazują nam się Morenn , Shani i Adda w koszulach nocnych? Chciałem to wiedzieć

Sorry że odkopuje temat, tera właśnie pobieram se przygody, i mam pytanie jak zrobic w przygodzie żeby Morenn , Shani i Adda tańczyły ?
 
Wiedmin789 said:
jak zrobic w przygodzie żeby Morenn , Shani i Adda tańczyły ?
No cóż, najczęściej wystarczy po prostu podejść, uśmiechnąć się i najzwyczajniej w świecie poprosić. Z reguły dziewczyny reagują radosną zgodą, czasem wesołym śmiechem. Owszem, czasem reagują w sposób trudny do przewidzenia. Ale nie zrażaj się, jeśli odmówi, albo Ci nie wyjdzie. Nabierzesz wprawy :) Pamiętaj też o jednym, dziewczyny w Twoim wieku są zapewne dość nieśmiałe, więc odrobina stanowczości nie zaszkodzi. Możesz zarzucić jakimś dowcipem, wymyśl coś. Tylko pamiętaj, bądź na luzie, nie masz się co spinać. I przede wszystkim bądź sobą, nie kreuj się na kogoś, kim nie jesteś. Kobiety od razu to wyczują. Aaa! I umyj zęby!

Powodzenia, kolego :)


Wiedmin789 said:
Jak uzyskać "efekt" że pokazują nam się Morenn , Shani i Adda w koszulach nocnych? Chciałem to wiedzieć
Rzecz w tym, że na taki - jak to ująłeś - "efekt" musisz sobie zapracować :) Nie ma tak łatwo, oj nie...
 
Rozmawiałem z Gulgumem w sprawie obrączek, następnie wracam do Jaskra a on nie chce ze mną rozmawiać.

Co zrobić?

Z góry wielkie dzięki za pomoc!
 
3a989b3207e8b8ce.jpg

Z przyjemnością pragnę poinformować o nowym projekcie grupy eLeR Creative. Dotyczy on przygody "Wesele" zaś prace skupiać się będą na jej odświeżeniu.

Wprowadzone zostanie:
• pełne udźwiękowienie,
• nowe lokacje,
• przebudowa istniejących lokacji,
• elementy walki,
• nowe dodatkowe zakończenie,
• redagowane dialogi,
• nowe tłumaczenia,
• poprawione cutsceny,
• naprawa znanych błędów.

Zapraszam do śledzenia news'ów na temat postępu prac:
https://www.facebook.com/Wiedźmin-Wesele-Maskarada-103995541094220/
Więcej informacji ukaże się już niebawem.
 
Wiedźmin 1 ma najlepszy klimat według mnie ale sam silnik aurora na którym jest Wiedźmin 1 jest niestety zbyt drętwy, ale mimo to to naprawdę dzięki że tworzycie tak świetne modyfikacje, i mam nadzieję że kiedyś się wreszcie mody/przygody z Wiedźmina 1 przeniosą się najlepiej na silnik Wiedźmina 3 i że kiedyś jeszcze będą one na tyle dobrze odwzorowane że będą mogły zachować swój klimat.
 
No no mówcie co chcecie ale głos Jaskra to idealna kopia głosu Jacka Kopczyńskiego :D.
Też się prawie dałem nabrać. Ale Geralt już gorzej, brzmi jak syntezator. No i nie wiem po co zmieniliście pierwszą rozmowę w modzie, oryginalna była dobra.
 
Ale Geralt już gorzej, brzmi jak syntezator.
Co masz dokładnie na myśli? Grę aktorską, czy jakość nagrania?
No i nie wiem po co zmieniliście pierwszą rozmowę w modzie, oryginalna była dobra.
Po doświadczeniach z "Maskaradą" gdzie częstymi zarzutami graczy były przegadane dialogi zdecydowaliśmy zredagować dialogi w "Weselu" co też obejmowało wywalenie z nich "gadanie o niczym".
 
Co masz dokładnie na myśli? Grę aktorską, czy jakość nagrania?
Głównie chodzi mi tu o głos, jest tak niski że kojarzy mi się z ivoną, a praktycznie zerowe emocje jeszcze to wrażenie potęgują.
zarzutami graczy były przegadane dialogi zdecydowaliśmy zredagować dialogi w "Weselu" co też obejmowało wywalenie z nich "gadanie o niczym".
Może i w Weselu znalazłoby się sporo dialogów podpadających pod tą kategorię, ale pierwsza rozmowa z Jaskrem zdecydowanie nie była gadką o niczym, była też zabawna. Brakuje mi tych tekstów: "Hej żonksiu, coś niewyraźnie dziś wyglądasz! Żonk... Co ty pieprzysz Jaskier?" Chyba już się do nich przyzwyczaiłem.
 
Głównie chodzi mi tu o głos, jest tak niski że kojarzy mi się z ivoną, a praktycznie zerowe emocje jeszcze to wrażenie potęgują.

Czy aby nie przesadzasz? Rolę wiedźmina odegrał zawodowy aktor. Odnoszę wrażenie, że niektórzy zawsze będą się czepiać innego głosu Geralta, który nie jest głosem Pana Rozenka.
 
Czy aby nie przesadzasz? Rolę wiedźmina odegrał zawodowy aktor. Odnoszę wrażenie, że niektórzy zawsze będą się czepiać innego głosu Geralta, który nie jest głosem Pana Rozenka.
Takich oczekiwań to ja nie mam, bez przesady. Chodzi mi to że głos tego aktora brzmi jak wygenerowany przez komputer dźwięk rodem z google translatora czy innej iovny, nie jak ludzki głos.
 
Top Bottom