Developer Patch Overview (7.2) | Aktualizacja umiejętności Liderów

+

Lexor

Forum veteran
"Jakoś" dźwięku tego oficjalnego nagrania mnie poraża.

BTW: Ktoś wie o co chodzi z tym blurem na koszulce?
 

Gyg

Forum regular
Vincenta to za bardzo nie zmienili. Nowi liderzy ciekawi- tarcze od NR z Rognerem to czyste 15 punktów jak masz last say. Mobilizacja też może być grywalna. Wreszcie NR może będzie miało różnorodność w liderach.
 
"Jakoś" dźwięku tego oficjalnego nagrania mnie poraża.

BTW: Ktoś wie o co chodzi z tym blurem na koszulce?
Logo Dragon Ball Burza miał na koszulce ;)
Post automatically merged:

A pro po nie rozumiem tego płaczu na NG w chwili obecnej gdy aktualki jeszcze nie ma. Nawet sami Partnerzy jadą na fali emocji i krytykują w komentarzach. Moim zdaniem trzeba poczekać na aktualkę potem po testować i dopiero krytykować. Taka niezasadna krytyka na "sucho" nic nie wnosi a na pewno pojawią się synergie których na "sucho" nie widać. Owszem nowe umiejki NG wydają się mocne ale Anseis na nowej umiejce KP z tarczami także wydaje się mocarny. Więc ja bym poczekał z osądami.
 
Last edited:
Jedmar0702
Mówią że jak miałeś np. Leszego zrobionego na 80/ 100 gier, to dalej będziesz tak mieć. Zmieni się tylko umiejka lidera. Czyli to co masz już zrobione w kontraktach nie zeruje ci się tylko zostaje takie jakie było.
 
Zdecydowana większość graczy płacze nad NG, że zbyt mocny. Jak dla mnie ta nowa umiejętność KP z tarczami to jakiś absurd, przecież większość silników teraz będzie miała "szilda" już na starcie.
 
Zdecydowana większość graczy płacze nad NG, że zbyt mocny. Jak dla mnie ta nowa umiejętność KP z tarczami to jakiś absurd, przecież większość silników teraz będzie miała "szilda" już na starcie.
Dlatego mówię by poczekać i zobaczyć jak to wszystko ze sobą działa. A w tym momencie nawet Partnerów gwintowych poniosło ;)
 
Zdecydowana większość graczy płacze nad NG, że zbyt mocny. Jak dla mnie ta nowa umiejętność KP z tarczami to jakiś absurd, przecież większość silników teraz będzie miała "szilda" już na starcie.
Mało tego, z tego co podawali to Skorupa daje teraz zasłonę, czyli potwory mogą grać Ciri z 7 i vailem, czyli jej nie zablokujesz, nie zabijesz, nie zatrujesz, chyba że masz takie dziwne karty jak lawina bekkera. Potwory nie dość że mogą cisnąć to jeszcze na dodatek taki darmowy CA sobie zrobią bo czemu nie.
 
Mało tego, z tego co podawali to Skorupa daje teraz zasłonę, czyli potwory mogą grać Ciri z 7 i vailem, czyli jej nie zablokujesz, nie zabijesz, nie zatrujesz, chyba że masz takie dziwne karty jak lawina bekkera. Potwory nie dość że mogą cisnąć to jeszcze na dodatek taki darmowy CA sobie zrobią bo czemu nie.
Nie no kilka kart by na to było Siroco, Vilge, magiczny, Vincent, Anseis, oczyszczenie i potem bloczek\trutka tępo w niektórych przypadkach się traci ale parę kart jest.
 
Jedne sensowne kontry to Sirocco i wstrząs, tyle że przed rzuceniem Ciri na pewno rzuci jakąś Bestię czy scenariusz, czy inne coś co warto byłoby zsiroccować. Vilgefortza nie widziałem nigdzie u Czarnych z wyjątkiem hyperthinu a po oczyszczeniu przeciwnik może spasować i tak jesteś kartę do tyłu. Anseis i Vincent jest dobry przy założeniu że gramy daną frakcją.
Jeszcze Fliippa może ją ukraść, ale to chyba tylko tyle.
 
Sorry ale ja nie mam czasu na oglądanie jak ktoś pitoli przez godzinę o zmianach :D W dodatku po angielsku, a z całego filmu interesuje mnie tylko to. Skoro oglądałeś całe i wiesz, że mówili to może zdradzisz co mówili?
Nie dogadasz się z Lexorem, a mówił zawsze że taki pomocny i lubi pomagać ludziom Hipokryzja :p
Post automatically merged:

Burza miał koszulkę z napisem DragonBall i pewnie nie chcieli na filmie deweloperskim reklamy innej marki.
Tylko Dragon Ball Z oglądałem trochę GT (jak dobrze pamiętam), serial świetny =]
 
Zmuszasz człowieka, aby obejrzał 60min wtedy się dowie. Sam pomachałem paskiem na to co co ciekawsze i poszedłem.
Iorweth15 dobrze odpowiedział bo miał czas, aby poznać tajną wiedzę i się nią podzielił, bardzo pomógł. Rozróżniasz już ?
Mówią że jak miałeś np. Leszego zrobionego na 80/ 100 gier, to dalej będziesz tak mieć. Zmieni się tylko umiejka lidera. Czyli to co masz już zrobione w kontraktach nie zeruje ci się tylko zostaje takie jakie było.
 
Widziałem ze to napiszesz, ale nie napisałeś od razu, wiec nie wiadomo bylo na której minucie, Po prostu nabijasz sobie posty.
Post automatically merged:

Przecież mówili o tym.
 
Top Bottom