Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
W piątek już raczej na 100% światło dzienne ujrzą wymagania sprzętowe.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (12).png
    Zrzut ekranu (12).png
    50 KB · Views: 65
Wy tu rozkminiacie czy gra będzie dobrze działać na jakichś RTXach czy innych kartach z kosmosu, a ja wciąż na GTX 970 i z racji pilniejszych wydatków nie zanosi się żebym mógł tej jesieni przeznaczyć większą kwotę na upgrade komputera. Jak żyć?



Skończy się na tym że będę musiał zagrać na PS4 w 3 klatach na sekundę jak jakieś zwierzę :(
 
Też mam 970 i czekam na pojawienie się 3070TI. Jednakże wydaje mi się że grając na 1080p da się przynajmniej na srednich pograć :D
 
No ja spodziewam się że próg wejścia będzie stosunkowo niski (taki 5 letni PC powinien uciągnąć)
ale oczywiście szału się nie będzie może 900p/720p 30fps

Minimalne to tak według mojej kuli

CPU 4rdzenie 8wątków / i7 4790 lub Ryzen 1400
Ram 12GB
Grafika minimum 4GB Vram / 970GTX lub RX470
HDD 120GB *SSD sugerowany
W10 Direct X12
 
Ale jednak wymagania w przypadku pecetów to nie to samo co w przypadku konsol. Jak złożysz kompa o parametrach podobnych do danej konsoli to nie uzyskasz podobnych wyników.
 
Wy tu o RTXach, a ja mam nadzieję, że zagram na lapku z i7 8750h GTX 1050Ti i 16 GB ramu. No cóż, jutro będziemy mądrzejsi :p
 
Wy tu rozkminiacie czy gra będzie dobrze działać na jakichś RTXach czy innych kartach z kosmosu, a ja wciąż na GTX 970 i z racji pilniejszych wydatków nie zanosi się żebym mógł tej jesieni przeznaczyć większą kwotę na upgrade komputera. Jak żyć?



Skończy się na tym że będę musiał zagrać na PS4 w 3 klatach na sekundę jak jakieś zwierzę :(
 
Nie ma co panikować, to ciągle tytuł na starą generację konsol a Wiedźmin 3 był od początku świetnie zoptymalizowany.
 
Skończy się na tym że będę musiał zagrać na PS4 w 3 klatach na sekundę jak jakieś zwierzę :(

Panie, ja to gdzieś od 2014 mam w zasadzie w każdej grze locka na 30 fps i jakoś żyję, nawet oczy z czasem przestały krwawić, może dlatego, że częściowo oślepłem.
A wydajność 970, to u siebie na PC widziałem, a jakże, tak samo jak mnóstwa innych układów, na youtube. I podobnie doświadczę w tym roku Cyberpunka.
Nic to, przynajmniej mam PS4... A nie, zaraz, oddałem bratu, bo się kurzyło. Trudno, może być ten youtube. Już bardziej filmowo się nie da.
Zatem głowa do góry, mogło być gorzej, zawsze może.
 
Wiesz, nie jestem jakimś purystą i na kompie grywam nie ze względu na nie wiadomo jakie wodotryski, ale dlatego że jest to dla mnie zwyczajnie wygodniejsze. Doceniam oczywiście świetną oprawę graficzną, ale nie jest to dla mnie najważniejsze. Problem jednak w płynności, jeśli jest zbyt niska to frajda z rozgrywki spada i tego się obawiam. Jak do tej pory z żadną współczesną grą, w którą grałem nie miałem problemów, chyba dopiero Assassin's Creed Odyssey zmusił mnie do obniżenia detali. Cyberpunk 2077 może się jednak okazać zbyt dużym wyzwaniem dla mojej maszynki nawet pomimo tego że gra wychodzi też na leciwe konsole.
 
Top Bottom