Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Przecież jest chociażby oryginalny gameplay z 2018, a widzieliśmy jak wszystko zostało podkręcone. Wiem jak to wszystko się prezentuje, nie potrzebuje kolejnych gameplayów.

Stary gameplay
Gameplay z czerwca
Używania broni

Nie mówiąc oczywiście o samych zwiastunach, screenshotach i innych materiałach promocyjnych.

Większość gier ma 1 zwiastun i 1 gameplay przed premierą. A tutaj co chwilę coś nowego :)
 
Przecież wszelkich materiałów było już tyle, że mi się powoli już nowych nie chce oglądać. Pod kamieniem żyjesz?
Jedyny prawdziwy, długi gameplay był ponad 2 lata temu. Od tamtego czasu wiele mogło się zmienić. Od interfejsu do rozwoju postaci. Chciałbym sprawdzić jak działają poszczególne systemy i mechaniki na niepociachanym gameplayu. Wciąż w sumie nie wiem jak wygląda rozwój postaci. Chcę zobaczyć jak wygląda standardowa rozgrywka, a nie wybranych kilka scenek, które niewiele pokazują od strony erpegowej mechaniki.
 
Jedyny prawdziwy, długi gameplay był ponad 2 lata temu. Od tamtego czasu wiele mogło się zmienić. Od interfejsu do rozwoju postaci. Chciałbym sprawdzić jak działają poszczególne systemy i mechaniki na niepociachanym gameplayu. Wciąż w sumie nie wiem jak wygląda rozwój postaci. Chcę zobaczyć jak wygląda standardowa rozgrywka, a nie wybranych kilka scenek, które niewiele pokazują od strony erpegowej mechaniki.
Wydaje mi się, że najlepiej tak na prawdę poczekać 1 dzień po premierze. Wtedy na Youtubie będziesz mieć walktrough z wszystkich najlepszych kanałów. Upewnisz się, czy gra jest dla Ciebie, czy może jednak nie podeszła. Bo kolejny gameplay tak na prawdę nic nie wniesie. Co mogą nowego pokazać. Najwyżej grafika się będzie lepiej prezentować.
 
Chcę zobaczyć jak wygląda standardowa rozgrywka, a nie wybranych kilka scenek, które niewiele pokazują od strony erpegowej mechaniki.

Możesz dostać i dwugodzinny "niepociachany" gameplay z najnowszej wersji, a i tak nie dostać rozwoju postaci. Możesz dostać dedykowane 5 min wideo, które wyjaśni dokładnie jak wygląda progres postaci. Możesz też nie dostać niczego, bo Redzi mogą uważać, że wyjawili już ile trzeba w tym aspekcie. Wiemy o perkach, wiemy o wszczepach, wiemy o rośnięciu skilla proporcjonalnie do czasu jaki spędziliśmy z daną bronią itd. Wiemy o tym, że tworzenie postaci i "pochodzenie" bedzie miało wpływ na rozgrywkę.

Fundamenty rozgrywki z rozgrywki z 2018 też nie uległy zmianie (co zgłaszali np., jutuberzy, którzy grali w grę i dawali znać, że misja z ratowaniem laski z wanny poza lepszą grafiką wygląda identycznie). Masz stosunkowo świeżego trwającego ponad 20 min brolla z iwentu dla tuberów.


Naprawdę wiemy już baaaaaaaaardzo dużo. Zresztą podobnie jak kolega wyżej dochodzę już do punktu, gdzie niekoniecznie chcę wiedzieć więcej.
 
Ciekawe co na TGS zobaczymy ? może coś więcej o Takemurze ? Ważna postać dla fabuły a prawie nic o nim nie wiemy.
 
Ciekawe co na TGS zobaczymy ? może coś więcej o Takemurze ? Ważna postać dla fabuły a prawie nic o nim nie wiemy.
Bo Takemura to zakamuflowany .. A nieważne to tylko domysły co po niektórych że Takemura to nie jest Takemura tylko ktoś inny.
( i w tej chwili pewno w studiu drą łacha, bo niektórzy za dużo sobie wyobrażają)
 
Bo kolejny gameplay tak na prawdę nic nie wniesie. Co mogą nowego pokazać.
Myślę, że wiele. RPG to dość złożony gatunek poza erpegowymi mechanikami jak rozwój postaci, tutaj także ulepszanie ciała przy pomocy wszczepów można by zaprezentować drobne zadanko wykonywane na różne sposoby. Ciekawi mnie jak w praktyce będzie działał system dialogów kiedy mamy kontrolę nad postacią i w każdej chwili możemy odejść czy zaatakować rozmówcę.

Możesz dostać i dwugodzinny "niepociachany" gameplay z najnowszej wersji, a i tak nie dostać rozwoju postaci.
No, to chyba REDów w tym głowa by zaprezentować grę tak by pokazać jej najważniejsze aspekty. Po prostu chciałbym zobaczyć taki surowy gameplay by poczuć feeling tej gry, bo na razie widzimy staranie wycyzelowane scenki czy częściowo skryptowane strzelaniny. Po Wiedźminie 3 było mniej więcej wiadomo czego się spodziewać. Przy CP2077 póki co wygląda mi to na krzyżówkę GTA, Far Cry i Borderlands. Grę kupuję na premierę tak czy siak, z jednej strony może to i dobrze, że nie wiem do końca czego się spodziewać, bo dzięki temu CP2077 może mnie w jakiś sposób zaskoczyć.
 
Ludzie coś tam o animacjach, że trochę się bugują, ale nie jest to jakiś rażący błąd.

Swoją drogą podkład lecący w tle bardzo mi się podoba, buduje caly czas napięcie... :)
 
Mam nadzieje że poprawią to przenikanie modeli, bo wygląda to tak sobie, tym bardziej że w poprzednim gameplayu z Maelstrom jeśli też występo, to nie rzucało się tak w oczy.
 
f0m0xfdwxgp51.png


The man, the myth, the legend himself.

Powiedzieli też, że Saburo będzie mówił po japońsku w każdej wersji językowej.
 
Trzeba przyznać, że wszystkie zaprezentowane dotąd wersję językowe brzmią bardzo dobrze, jak się uda to na pewno ogram po Polsku i Angielsku.
 
Japońska wersja językowa bardzo mi się podoba, żaden podkład nie razi, dużo lepiej to wypada niż w Wiedźminie gdzie Geralt moim zdaniem był przekombinowany, aż wchodził w parodię.
 
Japońska wersja językowa bardzo mi się podoba, żaden podkład nie razi, dużo lepiej to wypada niż w Wiedźminie gdzie Geralt moim zdaniem był przekombinowany, aż wchodził w parodię.
Z tego co kojarzę, to japoński aktor w Wiedźminie po prostu starał się imitować Douga Cockle'a, którego głos i tak już dla niektórych był mocno przerysowany. W przypadku Cyberpunka podobno otrzymali dużo swobody przy odgrywaniu swoich postaci, z zastrzeżeniem, żeby starali się brzmieć naturalnie, bez popadania w typową dla wielu anime przesadną manierę.

Na poniższym zwiastunie możemy też usłyszeć japońską żeńską V.

 
Ludzie w internetach żartują, że Redzi zrobili remaster gry jeszcze przed jej wydaniem. Jednak gdy się na poważnie rozważy ile się zmieniło w niemal każdym materiale kontrastującym świeży build z tym z tym z 2018 to...

 
Jednak gdy się na poważnie rozważy ile się zmieniło w niemal każdym materiale kontrastującym świeży build z tym z tym z 2018 to...

Tym bardziej zaskakują stosunkowo niskie wymagania sprzętowe. Ciekawe czy jest tu jakiś haczyk? :D

Powiedzieli też, że Saburo będzie mówił po japońsku w każdej wersji językowej.

Wiadomo kto użyczy głosu?
 
Top Bottom