Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Wydania pudełkowe mają kod w środku, więc tak, pobierzesz dopiero w dniu premiery. Ewentualnie jak masz ciśnienie to weź pendrive i u kolegi - jak masz :)
Może ewentualnie paczka przyjedzie dzień czy 2 wcześniej bo wątpię, żeby rozesłali wszystkie egzemplarze jednego dnia ale przy moim szczęściu będę czekał do 14.
 
Rozszerzony gameplay z ostatniego NCW. Można posłuchać dłuższej wersji starej Chippin' in (która w moim odczuciu delikatnie miażdży refused). To taki director's cut trailerów.
 
Mi się wydaje ,że "starą" wersję piosenki usłyszymy w grze i podejrzewam, że będzie to taki jakby cover Kerry'ego.
 
Ciekawa teoria. A ktoś jest na tyle ciekawy, by sprawdzić, czy głos Kerry'ego z polskiego zwiastuna pasuje do tego Ukeje?
Edit. Chociaż to nie ma sensu, taki cover byłby pewnie w jednej wersji dla wszystkich języków. To jednak nie ballada Priscilli.
 
Do sieci wyciekły dwa zdjęcia z nadchodzącego Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED. Przedstawiają one znaną twarz i mecha o imieniu Smasher.
 

Attachments

  • 53453.jpg
    53453.jpg
    86 KB · Views: 136
  • qerwr.jpg
    qerwr.jpg
    140.8 KB · Views: 138
Do sieci wyciekły dwa zdjęcia z nadchodzącego Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED. Przedstawiają one znaną twarz i mecha o imieniu Smasher.
Są to oficjalnie udostępnione screenshoty z węgierskiej lokalizacji.

Jeśli chcecie wiedzieć, Evelyn mówi coś w rodzaju "Spotkanie z typami z Arasaki byłoby szalenie ryzykowne." Ciekawsza jest za to wypowiedź Smashera, który mówi coś co można przełożyć na "Wyglądasz na niezły kawał mięcha do ruchania".
 
Po premierze trzeba będzie upolować jakiś reshade aby zminimalizować ten żółty filtr.

Niezbyt bym radził to robić, pewnie będzie obecny w jednej miejscówce na kilkanaście/kilkadziesiąt obecnych w grze, a odejmując jakąś ilość żółtego koloru zepsujemy kolorystykę w innych lokacjach (choćby w tej czerwono-purpurowej loży z drugiego screena). Pustynia na przykład, czyli badlands, z pewnością korzysta z szerokiej gamy żółci, może to na nią negatywnie wpłynąć.
Jedyne dobre rozwiązanie, na które bym liczył, to jakiś mod edytujący parametry tego dokładnie oświetlenia, aczkolwiek o modowaniu CP nie wiemy jeszcze nic.
 
Niezbyt bym radził to robić, pewnie będzie obecny w jednej miejscówce na kilkanaście/kilkadziesiąt obecnych w grze, a odejmując jakąś ilość żółtego koloru zepsujemy kolorystykę w innych lokacjach (choćby w tej czerwono-purpurowej loży z drugiego screena). Pustynia na przykład, czyli badlands, z pewnością korzysta z szerokiej gamy żółci, może to na nią negatywnie wpłynąć.
Jedyne dobre rozwiązanie, na które bym liczył, to jakiś mod edytujący parametry tego dokładnie oświetlenia, aczkolwiek o modowaniu CP nie wiemy jeszcze nic.

Racja dlatego trudno znaleźć jedną idealną konfiguracje ale do Wiedźmina jest chyba kilka dobrych i zawsze można też się samemu pobawić w zmienianie kolorów
Post automatically merged:

Nie przepadam za memami ale to mnie rozbawiło


cp.png
 
Last edited:
Też właśnie żadnego żółtego filtra nie widzę. Przypomniał mi się za to Wiedźmin 3, tam faktycznie coś takiego jest. Niezbyt ładnie z tym wyglądała roślinność albo zachody i wschody słońca. Chociaż chyba po jakimś patchu go ograniczyli.
 
Żółty filtr to był w Deus Ex: HR. Tutaj też nie widzę takowego poza tym, że kilka żółtych elementów faktycznie znalazło się w górnej części powyższego screena. Natomiast niezbyt podoba mi się ten efekt abberacji chromatycznej i chyba go wyłączę.
 
Natomiast niezbyt podoba mi się ten efekt abberacji chromatycznej i chyba go wyłączę.
Widać Braindance będzie miał takie efekty w sobie zawarte, nie wiem czy będzie można to wyłączyć, niby w W3 można było sobie wyłączyć efekt rybiego oka, gdy ktoś chciał, więc może w tym przypadku również będzie taka opcja, jeżeli komuś to przeszkadza.
 
Top Bottom