Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
A jeśli anglojęzycznym graczom podobała się gra Douga Cockle z Wiedźminów, to tym bardziej Keanu powinien ich zadowolić.

Nie tylko anglojęzycznym, mi jego gra się podoba i uważam, że podobnie jak Jacek robi dobrą robotę jako Geralt, a Keanu? Zależy, zawsze zalatywał drewnem, mniejszym, większym (nawet we fragmentach gameplayu z CP to słychać) i jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało.
 
Ja bym w te plotki o marnym dubbingu za bardzo nie wierzył, bo ludzie z reguły nie potrafią trafnie ocenić jego jakości po pojedyńczych fragmentach. Dobrze pamiętam że gdy wypuszczono pierwszy gameplay Dzikiego Gonu z dubbingiem (Ten w którym Dijkstra siedział w Kameleonie) to tu na forum narzekano jak Rozenek źle wypadł i obawiano się o jego pełny występ.
 
Ja z jednej strony z chęcią bym zagrał female, ale tak se myślę że poczułbym się nieswojo kiedy Jackie zauważyłby we mnie kogoś więcej niż partnera w pracy :beer:

 
Nie martw się kolego, też czekam na Ryzena i nie wydaje mi się, żeby nastąpiło to przed końcem roku. Za to na niektórych portalach cena wzrosła magicznie ponad 1600 złotych. Co za kraj, nie mają towaru na magazynach, ale ceny podnoszą z dnia na dzień :D
 
Wiecie kto powinien zagrać Silverhanda po polsku?
Krzysztof Ibisz, bo on w końcu taki polski Keanu, hehehe.
 
Krzysztof Ibisz, bo on w końcu taki polski Keanu, hehehe.
Jeśli chodzi o naprawdę polski odpowiednik Keanu to musiałaby to być osoba która niekoniecznie posiada talent aktorski, ale wszyscy ją uwielbiają, dosłownie nie ma się czego przyczepić, a nikt mi taki nie przychodzi do głowy.
 
Jeśli chodzi o naprawdę polski odpowiednik Keanu to musiałaby to być osoba która niekoniecznie posiada talent aktorski, ale wszyscy ją uwielbiają, dosłownie nie ma się czego przyczepić, a nikt mi taki nie przychodzi do głowy.

Bardziej mi chodziło o to że on też się nie starzeje mimo lat.
Nawet zagrał u Cyber Mariana scenkę z "Wstawaj Samuraju" więc nie tylko ja mam takie skojarzenia.
Ponoć 9 grudnia o 20:00 na Polsat Games ma poprowadzić jakiś Cyberpunkowy event. Jeżeli to jest przypadek to ja jestem Bolesław Chrobry.
 
Wiecie kto powinien zagrać Silverhanda po polsku?
Krzysztof Ibisz, bo on w końcu taki polski Keanu, hehehe.
Bardziej mi chodziło o to że on też się nie starzeje mimo lat.
Nawet zagrał u Cyber Mariana scenkę z "Wstawaj Samuraju" więc nie tylko ja mam takie skojarzenia.
Ponoć 9 grudnia o 20:00 na Polsat Games ma poprowadzić jakiś Cyberpunkowy event. Jeżeli to jest przypadek to ja jestem Bolesław Chrobry.
Może mam nieaktualne dane, ale czy przypadkiem nie było kiedyś mowy o Panie Michale Żebrowskim?
 
Last edited:
20201201_182406.jpg

Ktoś na TT się pochwalił, że jego kolekcjonerka jest już w tranzycie. Jeśli to nie fejk to faktycznie szybko dostanie 🙂
 
Mam nadzieję, że przynajmniej wersję pudełkową PC dostaniemy dzień wcześniej. I tak przecież jej magicznie nie uruchomię :p
 
U mnie pobieranie i tak potrwa cały dzień albo dwa. A jak dowalą jeszcze 20 GB-owym patchem, to pewnie pogram dopiero w niedzielę...
 
Top Bottom