Wiedźmin RPG - klasyczne pen&paper na YT

+
Cześć! Jestem Karczmarz, możecie mnie kojarzyć z interaktywnej historii BPP, którą piszę i tworzę na YT, ale dodatkowo chciałem Wam pokazać inny rodzaj działalności, który tworzę na YT. Mianowicie, klasyczne sesje RPG w uniwersum Wiedźmina. Prowadzę je od 2018 i sporo się tego wszystkiego uzbierało, ale jeśli lubicie sobie wrzucić jakąś historię w tło i popracować słuchając opowieści, to może Was przekonam? A może Was przekonam do spróbowania tego fantastycznego hobby, jakim jest klasyczne RPG? Zobaczycie sami.

Na kanale macie dwie historie, które są ze sobą niezwiązane. Pierwsza to króciak na trzy sesje, a druga to dosyć spora historia, która właśnie doczekała się drugiego sezonu. Ostatnie odcinki znajdziecie poniżej, żeby w pełni zrozumieć toczącą się historię powinniście zobaczyć również pierwszy sezon, ale to zostawiam Waszej ocenie.






Dajcie znać, czy się podobało, jak oceniacie, ewentualnie jeśli macie jakieś pytania.

Pozdrawiam! Oby nam się!
 
Last edited:
Świetne sesje! Bardzo klimatycznie poprowadzone, dzięki, że się z nami podzieliłeś :)

Dzięki za dobre słowo :) Teraz zaczyna się ciekawie robić, 15letni Radowidek powiedział basta i dogadał się z Cyrusem Hemmelfartem, zgadzając się na wprowadzenie do Redanii jednej religii w postaci Wiecznego Ognia, jednocześnie ściągnął rozpadający się Zakon Białej Róży i nadał im ziemię wzamian za lojalność wobec korony i walkę z elfami. Oczywiście, Cyrus przemianował zakonników na Popielników i tym samym uzbroił się po zęby.

A przeciw komu zapytasz? Elfom, albowiem to na nie spadła wina za kataklizm... Został jedynie krok, od wrzucenia do tego samego worka czarodziejów, albowiem kataklizm był magiczny... O tym jednak opowiem na kolejnych sesjach, bo teraz gracze szykują plan na odbicie Oriego Reuvena...

Oby nam się :) Zapraszam na live!
 
Właśnie obejrzałem wielki finał, wspaniała historia! Nie mam słów jaki Ty masz łeb, żeby wymyślić te zwroty akcji od zera, fabuła i klimat naprawdę niesamowite Szkoda tylko, że końcówkę trochę zepsuł jeden dezerter, który wolał sobie pykać w WoWa w tym czasie ;)
 
Trochę się zgapiłem, czas zaktualizować listę i dokończyć tę historię! Oby nam się!
Post automatically merged:

Właśnie obejrzałem wielki finał, wspaniała historia! Nie mam słów jaki Ty masz łeb, żeby wymyślić te zwroty akcji od zera, fabuła i klimat naprawdę niesamowite Szkoda tylko, że końcówkę trochę zepsuł jeden dezerter, który wolał sobie pykać w WoWa w tym czasie ;)
Dzięki za dobre słowo! Wbij na kanał, będziesz zadowolony :D Oby nam się!
 
Top Bottom