Gry komputerowe

+
coś co zachęci graczy PC do zakupu PS ;) tylko szkoda że o konsole tak ciężko ;)
Osobiście obstawiał bym GoWa bo dwójeczka nie tak daleko.
 
Słuchajcie nie grałem jeszcze w cyberpunka więc pytam ogólnie i bez spoilerów Czy to jest w ogóle dobre? Idzie mi głównie o fabułę i klimat. bo ja straszny "Fabularz" jestem w grze ma być dobra historia reszta...wuj...
 
Słuchajcie nie grałem jeszcze w cyberpunka więc pytam ogólnie i bez spoilerów Czy to jest w ogóle dobre? Idzie mi głównie o fabułę i klimat. bo ja straszny "Fabularz" jestem w grze ma być dobra historia reszta...wuj...

Żartujesz sobie teraz z tym pytaniem czy tak na poważnie?



Bo jeśli serio to czemu nie pytasz w temacie poświęconym grze?

Odpowiem krótko (i bez spoilerów) to jest gra RED'ów, a oni (co by złego nie mówić) umieją tworzyć światy, postacie i fabułę, więc resztę sam sobie dopowiedz...
 
Słuchajcie nie grałem jeszcze w cyberpunka więc pytam ogólnie i bez spoilerów Czy to jest w ogóle dobre? Idzie mi głównie o fabułę i klimat. bo ja straszny "Fabularz" jestem w grze ma być dobra historia reszta...wuj...
Są zadania poboczne które przebijają o głowę główne w wielu grach. Co prawda mogło by ich być ciutkę więcej i mam wrażenie że jest ich mniej niż w W3 ale i tak jest dobrze. Ogólnie dla mnie gra mogła by być dłuższa no ale patrząc po trofeach na PS jaki procent graczy ukończyło W3 decyzja o skróceniu gry (coś dziwnie mi brzmi to skróceniu chyba źle dobieram słowa) mnie nie zaskoczyła.
 
Znamy wymaganie Days Gone w wersji na PC:

Minimalne:
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz lub AMD FX 6300@3.5GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB
  • Dodatkowe uwagi: rekomendowany jest dysk SSD oraz co najmniej 16 GB pamięci RAM.
Rekomendowane:
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz lub Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB
  • Dodatkowe uwagi: rekomendowany jest dysk SSD.
 
Znamy wymaganie Days Gone w wersji na PC:

Minimalne:
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-2500K@3.3GHz lub AMD FX 6300@3.5GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon R9 290 (4 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB
  • Dodatkowe uwagi: rekomendowany jest dysk SSD oraz co najmniej 16 GB pamięci RAM.
Rekomendowane:
  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz lub Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • Pamięć RAM: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB)
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 70 GB
  • Dodatkowe uwagi: rekomendowany jest dysk SSD.
Wygląda przyzwoicie właściwie tylko ramu ciutkę dużo. Mam nadzieję że będzie lepsza optymalizacja niż w HZD sam nie grałem na PC ale czytałem że najlepsza nie była.
 
Ja bym powiedział raczej, że wszystko zmierza ku dobremu
Optymista ;) Ja pozostaję sceptyczny. Najwyżej się pozytywnie rozczaruję, jeżeli BioWare zaserwuje nam soczystego RPGa na miarę Wiedźmina 3. Za to I_w_a_N słusznie pyta, ile czasu to zajmie? Bo pewnie spora część projektu został skasowana. Niemniej jednak uzbroję się w cierpliwość, bo serii DA mam sentyment (nawet pomimo średniej DA:I). W międzyczasie Larian studios powinni skończyć BG3, więc będzie co ogrywać :)
 
go się nie spodziewałem, zapowiedź gry opartej na filmie Turbo Kid, który wspominam bardzo ciepło, bardzo sentymentalna podróż dla fanów kina lat'80

 
@froget67

Bardzo dobrze wspominam ten film (mam go nawet na Blu-ray), sama gra jednak... no nie wiem jakoś za bardzo retro (niby można to traktować jak odwołanie do czasów filmu, ale...) się dla mnie prezentuje.
Znaczy się nie miałbym nic przeciwko 2D, jednak aż tak bardzo oszczędny styl (spartański, byłoby lepszym określeniem) do mnie nie przemawia (za młodu widziałem nie raz tego typu gry - wówczas było to wymuszone mocą sprzętu - jednak wybaczcie jakoś sentymentu nie mam) .
 
Niedługo skończę już Cyberpunka i jako że mam sporą kupkę wstydu, to w końcu prawdopodobnie skończę również Red Dead Redemption 2. Wczoraj odpaliłem sobie na moment by się pobujać Arthurem po świecie i powiem szczerze, że między tymi grami jest cholerna przepaść. Raz, że oczywiście Cyberpunk jest totalnie niedokończony, a dwa że widać dużo wyższą wirtuozerię w pracy Rockstar Games. Nie chcę mówić, że Rockstar ma bardziej utalentowany zespół, ale na pewno mają więcej lat doświadczenia i po prostu więcej ludzi do dbania o tak absurdalne szczegóły jak zwężanie się tęczówki oka gdy jest zbyt ostre światło.

Mimo, że wiele rzeczy w Cyberpunku mi się podoba i jest świetnych, to jednak RDR 2 jeszcze przez długi czas będzie absolutnym wyznacznikiem gier z otwartym światem i najwyższej możliwej jakości. Coś niesamowitego.

Jeśli Redzi kiedykolwiek dojdą do takiego poziomu to jeszcze minie sporo czasu. Na pewno muszą zmienić swoje podejście w kwestiach biznesowych i zredefiniować swoje priorytety, ale też nabrać więcej doświadczenia i po prostu mieć z 3x większy zespół.
 
RDR 2 to klasa sama w sobie. Mnie jedynie wkurzało sterowanie i mała responsywność Arthura, zwłaszcza w trakcie strzelanin, ale cała reszta to cud, miód i orzeszki. Prawdziwie kompletna produkcja, gdzie wszystko jest na swoim miejscu, a świat żyje, jak żyć powinien.
 
Top Bottom