Dodatki

+
Mam problem. Chciałem sobie dodać na GOG'u dlc do rynsztunku szkoły wilka, ale za cholerę nie widzę takiej opcji. Jest w ogóle jeszcze możliwość dodania go?
 
Jaką masz edycję gry? Standardową czy GOTY? Jeżeli GOTY, dlc znajduje się automatycznie w grze.
 
Bardzo nieprzejrzysty jest ten nowy gog, nie mogę znaleźć pakietu 16 dlc dla standardowej wersji. Na początku wyglądało to tak, że z poziomu goga pobierało się 16 dlc i dodatki znajdowały się w grze. Może jest tak, że dlc znajduje się w najnowszym patchu i nie ma problemu. Hmm, najszybciej sprawdzisz to próbując włączyć nową grę +. Jeżeli masz taką opcję, posiadasz dlc.
 
@Osteotomb - Na swojej półce na stronie gog.com na kafelku z grą "The Witcher 3: Wild Hunt" klikasz w małą strzałeczkę w prawym dolnym rogu, wybierasz "zobacz pobrania", po czym rozwijasz listę "pobierz zapasowe offline instalatory gry". Tam masz wszystkie party instalatora, "patch (1.31 to 1.32)", a pod nimi "instalatory dlc", wśród których znajdziesz "free dlc program (16 dlc)" oraz dodatki "Heart of Stone" i "Blood and Wine". Natomiast wersja GotYE wszystkie te dodatki już ma "w standardzie".
Jaśniej nie potrafię.

2021-02-26.png


2021-02-26 (1).png


2021-02-26 (2).png


2021-02-26 (3).png
 
Last edited:
Ano tak, ja szukałem na gog galaxy. Myślę, że teraz nie będzie już problemu ze znalezieniem.
 
Top Bottom