Problem z misją ,,Ostatnie życzenie"

+
Cześć. Mam problem, wczoraj grałam sobie w Wiedźmina 3: Dziki Gon. Wszystko było w porządku, kiedy się zgodziłam pomóc Yennefer odnaleźć dżina, udaliśmy się na łódkę. Wsiadłam Geraltem na dziobie łodzi i Yennefer ruszyła. Niestety, po krótkiej ich rozmowie, Yennefer przestała płynąć i gra utkwiła w martwym punkcie. Nie rusza dalej łodzią, nie mogę z niej wysiąść ani nic. Próbowałam używać Wiedźmińskich zmysłów bo może to trzeba było zrobić ale to nic nie daje żadnego dialogu wówczas nie ma. Yennefer stoi łodzią przy skałach nieopodal portu. Nie wiem jak dalej ruszyć i jest to dla mnie uciążliwe, ponieważ nie mogę ruszyć dalej z fabułą. Szukałam mojego problemu na Internecie ale nic nie znalazłam. Proszę uprzejmie o pomoc.

Dodam, iż gram na konsoli PlayStation 4.
 
Last edited:
Wczytaj save sprzed wejscia na łódkę i próbuj jeszcze raz

Myślisz że nie próbowałam? Tak z parę razy robiłam, wychodziłam do menu głównego wczytywałam zapis i znowu to samo. Tak samo próbowałam całkowicie wyjść z gry i wciąż ten sam problem. Nie wiem co można jeszcze zrobić.
 
Gdyby to był PeCet, to zasugerowałbym weryfikację plików (kilkukrotną), a później wczytanie wcześniejszego sejwa. Niestety, nie wiem czy to jest możliwe na konsoli. Reinstal?
 
Również miałem problem z tą misją. Konkretnie z renderowaniem ruchu postaci przez konsolę (rozmazana/zdublowana sylwetka) w momencie płynięcia łódką jak i na pomoście. Odnoszę wrażenie, że jest jakiś bug z tą lokacją. Tak jak koledzy wyżej, obstawiam, że nie obędzie się bez reinstallu całej gry.
 
Również miałem problem z tą misją. Konkretnie z renderowaniem ruchu postaci przez konsolę (rozmazana/zdublowana sylwetka) w momencie płynięcia łódką jak i na pomoście. Odnoszę wrażenie, że jest jakiś bug z tą lokacją. Tak jak koledzy wyżej, obstawiam, że nie obędzie się bez reinstallu całej gry.
O kurde, stracę wszystkie swoje postępy :/ Ale w sumie rzadko grywam w Wiedźmaka i momentami nie wiem na jakim etapie fabuły jestem, także uważam że nie będzie to jakaś wielka strata :)
Dziękuję za pomoc wszystkim :)
 
Możesz zapisać sejwy i po reinstallacji z nich skorzystać jeśli masz PS+ (nie pamiętam czy bez subskrypcji jest taka możliwość).
Na pendrive można zrzucić zapisy gry bez posiadania ps plus. Oprócz ponownej instalacji, odbudowanie bazy danych ps4 może tez cos dać.
A najprostsza opcja to po prostu iść dalej z fabułą głowną i zostawic to zadanie. Tyle, że to wpłynie negatywnie na relacje z Yennefer
 
Last edited:
Top Bottom