Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Grajac nowa postacią zauważyłem, że V za pierwszym przespaniem się w mieszkaniu kładzie się jak przed łatka. Na szczęście później już jest poprawiona animacja.
Dodatkowo spod mieszkania V nie działa punkt szybkiej podróży. W ogóle na mapie nie jest zaznaczony. Na starym zapisie działa ok.
Nie zawsze też da się podnieść przedmioty ale i tak jest lepiej niż przed łatka.
 
Latanie w CP77 ....
I to jest właśnie piękne xD Oni nie załatali gliczy tylko starali się uniemożliwić ich stosowanie, wcześniej bardzo łatwo było wywołać błąd z niewidzialną kataną co umożliwiało latanie. Zamiast zlikwidować możliwość latania twórcy załatali możliwość wywołania tego błędu w sposób jaki to robili gracze co oczywiście musiało skutkować tym, że gracze znajdą inną metodę wywołania tego glicza. Tak samo jest z duplikowaniem itemów, zablokowali to ale nie naprawili zbugowanego menu sprzedaży i nadal można go wykorzystać do duplikowania xD różnica jest taka, że teraz trzeba to zrobić u ripperdocka a nie w automacie. Cyrk xD
 
Ja zakupiłem grę w Wielki Piątek, po pobraniu około 67gb (cała gra) dostałem info na gogu że mam jakieś 5 dodatkowych przedmiotów będzie czekać w mieszkaniu V mianowicie gra mi działa nawet nieźle oprócz tych bugów, glitchy których nie będę całych opisywał ale mam czasami nie zawsze się to zdarza ale czasem jak eksploruję świat gry słyszę normalnie głosy innych Postaci w Polskim Dubbingu a czasem zdarza się że jakaś postać nadaje w języku angielskim coś mówiąc, spotkał się ktoś z czymś takim? Ja na początku gry gdy pierwszy raz opuściłem mieszkanie V, później podczas podróży pojazdem po mieście coś gadali po Angielsku zamiast po Polsku i raz podczas strzelaniny w tej rzeźni gangu Maelstormów też podczas wymiany ognia zdarzało się że krzyczeli w języku Angielskim?? Ktoś coś?
 
W misji Kroliki Doswiadczalne, w pokoju hotelowym celu ktory musimy zabic mam taki problem z teksutrami. Podobnie w kuchni. W poprzednich dwoch podejsicach nie mialem tego problemu z teksturami. Kwestia 1.2?
photomode_09042021_203256.jpg
 
Misja gdzie mamy dostarczyć jakiś ładunek od Siegieja do Tygersów. Jak na zdjęciu: w aucie siedzi koleś, mimo że powinien być w bagażniku. Po otwarciu bagażnika - koleś znika z siedzenia pasażera.
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.16 - 11.33.14.57.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.16 - 11.33.22.04.png
 
Grajac nowa postacią zauważyłem, że V za pierwszym przespaniem się w mieszkaniu kładzie się jak przed łatka. Na szczęście później już jest poprawiona animacja.
Dodatkowo spod mieszkania V nie działa punkt szybkiej podróży. W ogóle na mapie nie jest zaznaczony. Na starym zapisie działa ok.
Nie zawsze też da się podnieść przedmioty ale i tak jest lepiej niż przed łatka.
Mam identyczną sytuację. Na starym zapisie, po ukończeniu fabuły i wszystkich zdań jak również odkryciu wszystkich punktów szybkiej podróży punkt szybkiej podróży pod mieszkaniem V jest i działa. Nowa postać na czystej instalacji gry początek gry po wyjściu z mieszkania punkt szybkiej podróży jest, ale nie działa można sobie go kopnąć i tyle :). Można zauważyć, że pulpit punktu jest czarny. W normalnych warunkach jest kolorowy z możliwością interakcji.

Zastanawiające jest to, że jest to ta sama gra ale zapisy mają różne zawartości jeżeli chodzi i punkty szybkiej podróży. Punkty zapisują się w plikach zapisów?


Jednak myliłem się. Punkt odblokowuje się w momencie odnalezienia kolejnego punktu szybkiej podróży, tak jak na fotce 3 i 4.

Oczywiście w grze na starym zapisie i przy odkryciu wszystkich punktów szybkiej podróży system czy też gra nie zalicza osiągniecia "BYWALEC"
Post automatically merged:


EDIT 28.04.2021
Dziś osiągnięcie zostało zaliczone. Naprawił to patch 1.22. Wystarczyło uruchomić grę i wczytać zapis.
 

Attachments

  • 20210417135737_1.jpg
    20210417135737_1.jpg
    237.4 KB · Views: 40
  • 20210417135751_1.jpg
    20210417135751_1.jpg
    319.6 KB · Views: 43
  • 20210417142028_1.jpg
    20210417142028_1.jpg
    313.7 KB · Views: 39
  • 20210417142129_1.jpg
    20210417142129_1.jpg
    323.9 KB · Views: 41
Last edited:
Po drugim wyścigu z Claire - Claire najpierw bez auta, a potem już w aucie, ale nadal lewitująca. A na kolejnej foci Siergiej z jednej z misji, któremu mieliśmy dostarczyć ładunek do Tygersów bodajże, biedaczek stał na ulicy, a za nim dosyć długi korek. Chyba chłop usnął za kierownicą, ale nie miałem serca go budzić. W końcu uwolniłem gościa z bagażnika, i może Siergiej ze strachu zaslabł czy co w aucie?


Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.17 - 16.53.45.27.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.17 - 16.55.16.74.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.16 - 13.13.36.85 (2).png

Post automatically merged:

Pierwszy screen na chwilę przed trzecim wyścigiem z Claire, kiedy mówi że coś tam sprawdza. Jak widać, to coś w jej rękach nie do końca chyba jest tym czym być powinno. Chciałem dziewczynie powiedzieć w sumie że cos jest nie tak, ale byłem już myślami przy wyścigu, i jakoś nie mogłem wydusić z siebie słowa. Drugi screen już po wyścigu, kiedy siedzimy i gadamy na murku. Nie wiem czy to jest błąd w grafice, ale te ciemne elementy które widać, nie bardzo jakoś komponują się z tym widokiem.
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.18 - 16.15.23.30.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.18 - 16.34.08.96.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.18 - 16.34.15.39.png
 
Last edited:
Zauważyłem dwa błędy, ale ciągłości/kontynuacji zadań:
1. W zadaniu - pojedynek z Cesarem, jeśli zostawisz mu pieniądze oraz samochód, on później i tak napiszę smsa, pytając jak sprawuje się samochód.

2. Zadanie "Do krwi" jest niedopracowane.

Chodzi o rozmowę z trenerem Fredem McVeigh - jeśli pójdziesz z nim "na bok" żeby pogadać ws. możliwości ustawienia walki, po wszystkim podejdzie dziewczynka, który opowie o swoim ojcu, którego, niby załatwił Razor. Po pojedynku spotykasz ją i postać V komentuje fakt, ze dziewczynka to wszystko zmyśliła.

Możesz uciąć rozmowę z trenerem jeszcze przy ringu, wtedy nie rozmawiasz z dziewczynką przed walką. Mimo to po walce, jeśli wygrasz, spotykasz ją przy wejściu i V komentuje sytuację tym samym komentarzem jakby znał jej historyjkę, chociaż wcześniej z nią nie rozmawiał/-a.
 
Podejrzenie przestępczości zorganizowanej, jak na zdjęciu. Zawartość wzięta, a misja niezaliczona. Załączam screeny.
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.19 - 11.11.50.87.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.19 - 11.12.03.76.png

Post automatically merged:

Pamiętacie riperkę którą zmusili żeby ratowała gości z malestromu? Musieliśmy ją zabrać z ich siedziby. Spotkałem ją. Okazuje się że sobie dalej jezdzi z kierowca Reginy po mieście. Choć jezdzo to za dużo powiedziane - lewituje ;-) Screen Poniżej. A na kolejnych screenach: Claire, która chyba lubi zabierać pracę w Afterlife do domu, bo coś się do jej palca przykleiło. Chciałem jej zwrócić uwagę, że może ma problem z alkoholem, ale zostawie to. I na kolejnym screenie Claire, strzelające do Samsona z "niewidzialnej broni". Aha i w okolicach kolumbarium, na aucie robiły się taki dziwne jakieś czarne kolory. Jak na zdjęciu.
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.19 - 11.59.22.34.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.19 - 12.30.47.33.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.19 - 11.59.22.34.png
Cyberpunk 2077 Screenshot 2021.04.18 - 22.43.24.62 (2).png
 
Last edited:
W sumie to drobiazg, ale w lokacji Medeski Gas Station, znajdują sie tylko 4 NPC i jeden z nich rzuca się w oczy, bo stoi w drzwiach. Ten NPC był równiez przed patchem 1.2. Jak zamkniesz drzwi to postać i drzwi się przenikąją.
photomode_20042021_173742.png

photomode_20042021_173823.png

medeski gas station.jpg
 
Witam.
Gra zapisuje save'y w dwóch miejscach co wg mnie jest błędem.
Mam w Win10 biblioteki windowsa przeniesione na dysk D:
W trakcie grania save'y zapisują się w C:\Users\user name\Saved Games\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077 ,
a po synchronizacji z chmurą steam, zapisują się w bibliotece windowsa "Zapisane Gry" czyli u mnie D:\user name\Saved Games\CD Projekt Red\Cyberpunk 2077.
Gram na dwóch komputerach i sychronizacja nie działa dobrze. Każdy komp ma swoje seve'y i muszę je ręcznie kopiować z dysku D na dysk C:.

Pozdrawiam
 
Last edited:
Czy tatuaz ktory Johnny robi nam na rece w trakcie nocnej eskapady po Night City powinien znikac? Byl on widoczny przez pewien czas - chyba do czasu az w pewnym momencie gry dostalem kulke w glowe i musialem ja wczytac.

Misja Lizzie Wizzy gdzie idziemy do klubu - zawsze udawalo mi sie przysluchac rozmowy jej menadzera przez komputer na zapleczu - aktualnie jest w nim widoczna jedynie sciezka do pliku i wiadomosci z ktora nic nie mozna zrobic (oprocz wykradzenia danych). O ile dobrze pamietam to byla mozliwosc odtworzenia pliku rozmowy i dowiedzenia sie o jego planach co do Lizzie.
 
Czy tatuaz ktory Johnny robi nam na rece w trakcie nocnej eskapady po Night City powinien znikac? Byl on widoczny przez pewien czas - chyba do czasu az w pewnym momencie gry dostalem kulke w glowe i musialem ja wczytac.

Misja Lizzie Wizzy gdzie idziemy do klubu - zawsze udawalo mi sie przysluchac rozmowy jej menadzera przez komputer na zapleczu - aktualnie jest w nim widoczna jedynie sciezka do pliku i wiadomosci z ktora nic nie mozna zrobic (oprocz wykradzenia danych). O ile dobrze pamietam to byla mozliwosc odtworzenia pliku rozmowy i dowiedzenia sie o jego planach co do Lizzie.
Tatuaż Johnny'ego zajmuje slot na cyberware, może wymieniłeś go u rippera.
Jeśli chodzi o to zadanie, to z tego co pamiętam, nie było tam nagrania, tylko trzeba było wejść na kamerę, możesz to zrobić na komputerze na zapleczu, i poprzez kamerę podsłuchać rozmowę.
 
Cześć.
Nie można w "normalny", tj. taki sprzed łatki 1.2, sposób dotrzeć do agenta Netwatch w GIM. Nie otwiera się sugerowane przejście.
Nie wyświetlają się ikonki przedmiotów (chyba tylko modyfikacji) w ekwipunku.
Po obudzeniu się w mieszkaniu V po zdobuciu chipu Relic, nie można ubrać naszej postaci, tzn. wg ekwipunku ma założone ubrania, ale nie pojawiają się one na postaci w ekwipunku i w świecie gry.
Znikający głos w grze, tj. brak odgłosów miasta, pojazdów i NPCów dzwoniących do V. Głos V normalnie jest.
Nie jestem pewien, czy dobrze pamiętam miejsce, ale chyba tak. W miejscu, do którego dojeżdżamy z Jabłońskim (nazwy questa nie pamiętam), gdzie on ginie, normalnie poza tym questem nie można przejechać. Dojeżdżam tam i nagle pojazd się zatrzymuje i V wysiada i koniec jazdy🙂.
Dlaczego nasza postać jest łysa w świecie gry, nie ma włosów na cieniu, a jak przełączamy widok na trzecioosobowy, dopiero widać, jak się wczytują.
Dlaczego nasza postać w świecie gry nie jest naga, gdy zdejmiemy jej wszystkie ubrania w ekwipunku?
Czy to normalne, że nie możemy podjechać blisko wejścia do Lizzy's, tylko trzeba zatrzymać się dalej?
Dziękuję za poprawę wielu błędów i dodanie wielu usprawnień w grze. Czekam na kolejne poprawki i gram dalej. Przechodzę już trzeci raz.
Pozdrawiam
 
Last edited:
Cześć.
Nie można w "normalny", tj. taki sprzed łatki 1.2, sposób dotrzeć do agenta Netwatch w GIM. Nie otwiera się sugerowane przejście.
Nie wyświetlają się ikonki przedmiotów (chyba tylko modyfikacji) w ekwipunku.
Po obudzeniu się w mieszkaniu V po zdobuciu chipu Relic, nie można ubrać naszej postaci, tzn. wg ekwipunku ma założone ubrania, ale nie pojawiają się one na postaci w ekwipunku i w świecie gry.
Znikający głos w grze, tj. brak odgłosów miasta, pojazdów i NPCów dzwoniących do V. Głos V normalnie jest.
Nie jestem pewien, czy dobrze pamiętam miejsce, ale chyba tak. W miejscu, do którego dojeżdżamy z Jabłońskim (nazwy questa nie pamiętam), gdzie on ginie, normalnie poza tym questem nie można przejechać. Dojeżdżam tam i nagle pojazd się zatrzymuje i V wysiada i koniec jazdy🙂.
Dlaczego nasza postać jest łysa w świecie gry, nie ma włosów na cieniu, a jak przełączamy widok na trzecioosobowy, dopiero widać, jak się wczytują.
Dlaczego nasza postać w świecie gry nie jest naga, gdy zdejmiemy jej wszystkie ubrania w ekwipunku?
Czy to normalne, że nie możemy podjechać blisko wejścia do Lizzy's, tylko trzeba zatrzymać się dalej?
Dziękuję za poprawę wielu błędów i dodanie wielu usprawnień w grze. Czekam na kolejne poprawki i gram dalej. Przechodzę już trzeci raz.
Pozdrawiam
Postac jest lysa bo nie przewidziano roznych cieni w zaleznosci od ekwipunku czy fryzury. Wlosy wczytuja sie na takiej samej zasadzie jak ubranie (u mnie wystepowalo to czasami przed przejsciem na ssd)

Nie jest naga bo widocznie takie ograniczenie co do adult content narzucili tworcy. Ale jest prosty mod ktory to odblokowuje jesli komus na tym zalezy.

Co do podjezdzania pojazdami to jest to celowe - sa miejsca gdzie nie mozemy operowac autem stworzone pewnie glownie dlatego, aby nie przejechac waznych NPC.
 
Cześć.
Nie można w "normalny", tj. taki sprzed łatki 1.2, sposób dotrzeć do agenta Netwatch w GIM. Nie otwiera się sugerowane przejście.
Nie wyświetlają się ikonki przedmiotów (chyba tylko modyfikacji) w ekwipunku.
Hej dojście do niego jest chyba jeszcze łatwiejsze niż poprzednio, musisz wejść do pomieszczenia obok furgonetki, i schodami do góry, w lewo, i praktycznie jest już obok bossa (na górze schodów jest jeden przeciwnik, zanim tam dotrzesz).
Poprzednio było tak, że mogłeś wśliznąć się pod zamykające drzwi, i skrócić sobie drogę - jak nie zdążyłeś, to musiał wejśc na górę skacząc po półkach - wydaje mi się, że to mogło być uznane za "trudne" i ułatwili drogę graczowi, bo teraz to jest rzut beretem, bez kombinowania.
Post automatically merged:

Czy to normalne, że nie możemy podjechać blisko wejścia do Lizzy's, tylko trzeba zatrzymać się dalej?
Pewnie dlatego, że gracze wjeżdżali samochodami w dwie panie stojące u wejścia.
 
W misji dla Reginy, po unieszkodliwieniu wszystkich cyberpsycholi, co prawda wypłca nagrodę, ale qest jest nadal aktywny.
 
Postac jest lysa bo nie przewidziano roznych cieni w zaleznosci od ekwipunku czy fryzury. Wlosy wczytuja sie na takiej samej zasadzie jak ubranie (u mnie wystepowalo to czasami przed przejsciem na ssd)

Nie jest naga bo widocznie takie ograniczenie co do adult content narzucili tworcy. Ale jest prosty mod ktory to odblokowuje jesli komus na tym zalezy.

Co do podjezdzania pojazdami to jest to celowe - sa miejsca gdzie nie mozemy operowac autem stworzone pewnie glownie dlatego, aby nie przejechac waznych NPC.
Jakiś czas temu też przeszedłem z HDD w postaci ONE S na SSD w postaci Series S i gra działa o niebo lepiej i wygląda o niebo ładniej, niemniej dziwna to świadomość wiedzieć, że nie mamy włosów podczas gry. Co do nagości, wydaje mi się, że ta ubrana w majtki postać pochodzi z wersji na inne rynki, gdzie nie można pokazywać nagości, ponieważ u nas poza tym normalnie nagość w menu ekwipunku widać.
Post automatically merged:

Hej dojście do niego jest chyba jeszcze łatwiejsze niż poprzednio, musisz wejść do pomieszczenia obok furgonetki, i schodami do góry, w lewo, i praktycznie jest już obok bossa (na górze schodów jest jeden przeciwnik, zanim tam dotrzesz).
Poprzednio było tak, że mogłeś wśliznąć się pod zamykające drzwi, i skrócić sobie drogę - jak nie zdążyłeś, to musiał wejśc na górę skacząc po półkach - wydaje mi się, że to mogło być uznane za "trudne" i ułatwili drogę graczowi, bo teraz to jest rzut beretem, bez kombinowania.
Post automatically merged:


Pewnie dlatego, że gracze wjeżdżali samochodami w dwie panie stojące u wejścia.
Oczywiście znalazłem wejście, jestem już małym weteranem CP2077 i takimi małymi niedogodnościami radzę sobie, ale mamy tu teraz pewną nieścisłość, kiedy Placide mówi nam, żebyśmy wskoczyli przez szyb windy, gdy przejścia tam już nie ma.
 
Jakiś czas temu też przeszedłem z HDD w postaci ONE S na SSD w postaci Series S i gra działa o niebo lepiej i wygląda o niebo ładniej, niemniej dziwna to świadomość wiedzieć, że nie mamy włosów podczas gry. Co do nagości, wydaje mi się, że ta ubrana w majtki postać pochodzi z wersji na inne rynki, gdzie nie można pokazywać nagości, ponieważ u nas poza tym normalnie nagość w menu ekwipunku widać.
Post automatically merged:


Oczywiście znalazłem wejście, jestem już małym weteranem CP2077 i takimi małymi niedogodnościami radzę sobie, ale mamy tu teraz pewną nieścisłość, kiedy Placide mówi nam, żebyśmy wskoczyli przez szyb windy, gdy przejścia tam już nie ma.
Muszą usunąć jego komentarz w następnym patchu/hotfixie.
 
Top Bottom