Rozpoczęła się Podróż z Triss!

+

Burza46

CD PROJEKT RED


Po podróży z Yennefer mamy kolejną potężna czarodziejkę z uniwersum Wiedźmina! Obejrzyjcie oficjalny zwiastun:

Szczegóły znajdziesz na playgwent.com/journey.
 

Guest 4410317

Guest
Mimo iż nie przepadam za Triss, muszę przyznać, że monety, skórki i animowane bibeloty bardzo mi się podobają. Na pewno jest w tej podróży więcej ciekawych dodatków, niżeli w przypadku Yen. Choć i tak według mnie podróż Ciri była tą najlepszą.
 
Skórka dowódcy to typowe kopiuj wklej. Prawie jak Yen. Dobrze ze monety przynajmniej fajnie wyglądają. No ale to tyle jeśli chodzi o podróż. No nic... Co mogę powiedzieć?

Edit 01 Odpalilem sb wlasnie na kompie. Ale widac ta wykorzystana milion razy maske. Yen x1 geralt x1 triss x2. Krotkie wlosy triss bardzo podobne do tych od yenki. Jak myslicie? Czy mi sie zdaje?

Edit 02 Widzę, ze serwery rowniez maja problem. Ale do tego sie nie czepiam pewnie juz to naprawiaja. W koncu nie ma weekendu i pewnie ktos cos ogarnia
 
Last edited:
Coś tak czułem, że kolej na Triss xd
A tak swoja droga...wiadomo czy powtórzą się poprzednie podróże? Nie zdobyłem Ciri niestety i dodatkowo można by kontynuować niedokończona podróż jeśli 100 poziomu się nie zdobyło.
 

Guest 4410317

Guest
Coś tak czułem, że kolej na Triss xd
A tak swoja droga...wiadomo czy powtórzą się poprzednie podróże? Nie zdobyłem Ciri niestety i dodatkowo można by kontynuować niedokończona podróż jeśli 100 poziomu się nie zdobyło.
Chyba na Twitchu Burza był kiedyś pytany o taką samą kwestię. Odpowiedział, że planują zrobić coś takiego, nie wiedzą tylko w jakiej formie. Więc tak, podejrzewam, że z czasem będzie można w jakiś sposób uzyskać bibeloty i skórki z poprzednich podróży. Osobiście przegapiłam podróż Geralta i nie skończyłam Ciri, więc sama ucieszyłabym się z takiej możliwości.
 

Gomola

Forum veteran
Coś tak czułem, że kolej na Triss xd
A tak swoja droga...wiadomo czy powtórzą się poprzednie podróże? Nie zdobyłem Ciri niestety i dodatkowo można by kontynuować niedokończona podróż jeśli 100 poziomu się nie zdobyło.
Niestety nie, z tego co kojarzę.
 

Gomola

Forum veteran
Coś nie tak z serwerem mają, bo póki co ani mi nie przeszedł zakup podróży, a pierwszą grę przerwało i wywaliło remis :D
 
Fajnie wygląda, jestem mega fanką także oczywiście kupiłam. Jednak szczerze miałam nadzieje na coś mniej przewidywalnego jak np wcześniej Alzur, mi osobiście marzyłby się w przygodzie Regis :rolleyes:
 

Guest 4410317

Guest
@hertores Z tego co mówił Burza na streamie na Twitchu, skórki na pewno wrócą, musimy tylko poczekać. Wątpię jednak, aby podróże całkowicie wróciły. Tutaj masz podsumowanie całego streama na którym było to mówione, włącznie z informacją o podróżach.
Post automatically merged:

Jednak szczerze miałam nadzieje na coś mniej przewidywalnego jak np wcześniej Alzur, mi osobiście marzyłby się w przygodzie Regis :rolleyes:
Też bym z chęcią zobaczyła podróż Regisa. Iorweth bądź Roche też by byli dobrym pomysłem. Fajnie by było jeszcze zobaczyć kogoś z kompanii Geralta z książek, jak na przykład Milva czy Cahir.
 

Ely74

Forum regular
Ale jest dziwne. Żadnej wygranej mi nie zalicza . Każdy remis traktuje jak porażkę ale do zadania dziennego zalicza mi wygrane. Ale jak wygram ranked to nadal mam zero za to niby 5 porażek. A zawodnik powyżej ma 233 zwycięstwa i zero porażek
 
Ponoć remisem na ekranie ale przegraną w statystykach.

Niestety dokładnie tak, dziś rozegrałam 5 gier, w statystykach mam rozegranych 6 :oops:, natomiast 3 z nich zakończyły się remisem z powodu błędu serwera, niestety wszystkie widnieją jako przegrane.
 

Ely74

Forum regular
Mała korekta. Mam miałem dwa zadania. Jedno wygraj kilka rozgrywek i tu mi remis zaliczyło jako wygraną i drugie wygraj Potworami i tu mi zalicza wygrane partię ale w ranked mam zero a każdy remis tam przypisuje jako porażkę. Trzy rzeczy i każdą inaczej liczy
Post automatically merged:

Miało być zalicza tylko te które naprawdę wygrałem ale w ranked się nadal mam zero nawet jak wygram
 
Mała korekta. Mam miałem dwa zadania. Jedno wygraj kilka rozgrywek i tu mi remis zaliczyło jako wygraną i drugie wygraj Potworami i tu mi zalicza wygrane partię ale w ranked mam zero a każdy remis tam przypisuje jako porażkę. Trzy rzeczy i każdą inaczej liczy
Mi w ogóle nic nie zaliczyło do podróży z tych remisów :cry:
 
Moim zdaniem glejty premium do podróży powinny być stale dostępne w sklepie. Gracz wybierałby ,którą podróż chce zakupić i rozpocząłby w niej postępy, natomiast jeśli miałby ich kilka to zaznaczałby ,którą chce robić aktualnie. Takie rozwiązanie to najlepsze co redzi mogliiby zastosować. Wielu graczy z pewnością chciałoby uzyskać skórkę postaci ,którą przegapili bądź dokończyć postępy. I gracze zadowoleni i devsi bogatsi niskim kosztem.
 

Guest 4410317

Guest
Moim zdaniem glejty premium do podróży powinny być stale dostępne w sklepie. Gracz wybierałby ,którą podróż chce zakupić i rozpocząłby w niej postępy, natomiast jeśli miałby ich kilka to zaznaczałby ,którą chce robić aktualnie. Takie rozwiązanie to najlepsze co redzi mogliiby zastosować. Wielu graczy z pewnością chciałoby uzyskać skórkę postaci ,którą przegapili bądź dokończyć postępy. I gracze zadowoleni i devsi bogatsi niskim kosztem.
Ciekawy pomysł, jednak szczerze wątpię, aby przeszedł do rzeczywistości.
 
Jest ktoś w stanie wyjaśnić genezę tego awatara? I czy tylko mi się zdaje, jakby Triss miała na nim zeza? :D
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    86 KB · Views: 80
Top Bottom