Moja znajoma jest wielką fanką Cyberpunka 2077

+
Od jakiegoś czasu tworzy ciekawostki związane z grą w stylu cyberpunka. Co sądzicie o jej pracach? :)
 

Attachments

  • ciekawostki.jpg
    ciekawostki.jpg
    2.6 MB · Views: 342
Cóż za zbieg okoliczności, ja też mam kumpelę - wielką fankę Cyberpunka 2077, a oto jedna z jej prac:

vechicles.jpg
Wiem że jej trochę słabiej wychodzi, ale dopiero uczy się Paint'a.
 
Last edited:
CDPR nigdy nie mówiło o możliwości kupna apartamentów czy możliwości modyfikacji samochodu. Wręcz przeciwnie, powiedzieli że nie będzie takiej możliwości. Byli szczerzy z graczami. Nie rozumiem zatem jakiś pretensji względem braku tej opcji w grze. Gracze wiedzieli na czym stoją. Gdyby zapowiedzieli że będzie możliwość zmodyfikowania auta o potem się nie wywiązali z tego, to byłyby to uzasadnione pretensje. Co do teleportujących się policjantów to prawda powinni coś z tym zrobić.
 

Guest 4470908

Guest
CDPR nigdy nie mówiło o możliwości kupna apartamentów
na GOLu w komentarzach ktoś napisał że mówili i o kupnie i o urządzaniu, ja też jestem na 85% przekonany że coś takiego było, nie jest to dla mnie istotne więc się nie spinam, ale w tej materii z kategorycznymi stwierdzeniami bym się wstrzymał zwłaszcza że jakaś willa była sugestywnie pokazywana na jakimś video. Co do tuningu/modyfikacji aut, pełna zgoda, nie przypominam sobie nic takiego natomiast pamiętam stwierdzenie że tego nie będzie.
 
na GOLu w komentarzach ktoś napisał że mówili i o kupnie i o urządzaniu, ja też jestem na 85% przekonany że coś takiego było, nie jest to dla mnie istotne więc się nie spinam, ale w tej materii z kategorycznymi stwierdzeniami bym się wstrzymał zwłaszcza że jakaś willa była sugestywnie pokazywana na jakimś video. Co do tuningu/modyfikacji aut, pełna zgoda, nie przypominam sobie nic takiego natomiast pamiętam stwierdzenie że tego nie będzie.
Może zrobią tak w którymś DLC, tak jak to miało miejsce w przypadku dodatku "Krew i Wino" i urządzaniu Corvo Bianco. Zauważ że jeszcze nie dostaliśmy pełnego produktu. Wedle planów mają być mniejsze dodatki i 3 płatne DLC.
 
>że mówili i o kupnie i o urządzaniu, ja też jestem na 85% przekonany że coś takiego było

Dawno temu jeszcze zanim zaczęli zaprzeczać, to mówili że to będzie i modyfikacja wozów.

>Dla mnie bardziej trollowanie.
A wszytko przez to, że chciałem mieć zielonego MaiMai'a zamiast czerwonego. :shrug:
 
W niektorzych przypadkach narracja CDP rzeczywiscie szla w innym kierunku niz to, co zobaczylismy w dniu premiery. Smuci mnie tylko kiedy probuje sie osmieszac prace ludzi za rzeczy ktore dementowali - np. mieszkania byly przez pewien czas rozpatrywane ale stwierdzili, ze nie jest to w sumie potrzebne. I to akurat jest naturalny proces tworzenia, gdzie pracuje sie nad wieloma rzeczami a potem dochodzi do wniosku ze niektore z nich sa zbyteczne. Niby mozna te grafiki traktowac w kategoriach zartu, chociaz dla mnie to juz bardziej smutna moda na osmieszanie tego studia czy gry.
 
Niektórzy nie odróżniają wstępnej wizji twórców od oficjalnie potwierdzonych informacji. Kiedy w pierwszej zapowiedzi jest info o tym, że gra będzie miała żyjący, interaktywny świat, to niektórzy myślą, że będzie możliwość obcinania paznokci, a skuteczność podtarcia tyłka będzie miała wpływ na komfort psychiczny prowadzonej przez gracza postaci. Następnie każdy tworzy sobie w głowie swoją własną wizję gry, by później mieć pretensje, że produkt końcowy od niej odbiega.

Choć CP2077 faktycznie nie spełnił wielu oficjalnych obietnic i w dniu premiery był produktem delikatnie mówiąc niekompletnym, to jednak należałoby być obiektywnym i nie zwalać na grę całego zła tego świata.
 
Przynajmniej system anti-cheat mają niezły.

Szkoda tylko, że policja NC ewidentnie jest ponad tym prawem (zabezpieczeniem).
 
CDPR nigdy nie mówiło o możliwości kupna apartamentów czy możliwości modyfikacji samochodu. Wręcz przeciwnie, powiedzieli że nie będzie takiej możliwości. Byli szczerzy z graczami. Nie rozumiem zatem jakiś pretensji względem braku tej opcji w grze. Gracze wiedzieli na czym stoją. Gdyby zapowiedzieli że będzie możliwość zmodyfikowania auta o potem się nie wywiązali z tego, to byłyby to uzasadnione pretensje. Co do teleportujących się policjantów to prawda powinni coś z tym zrobić.
Trochę żałosne, że po tym obrzydliwym napluciu w twarz milionom graczy ktoś jeszcze ma czelność ich bronić xD
Post automatically merged:

Niektórzy nie odróżniają wstępnej wizji twórców od oficjalnie potwierdzonych informacji. Kiedy w pierwszej zapowiedzi jest info o tym, że gra będzie miała żyjący, interaktywny świat, to niektórzy myślą, że będzie możliwość obcinania paznokci, a skuteczność podtarcia tyłka będzie miała wpływ na komfort psychiczny prowadzonej przez gracza postaci. Następnie każdy tworzy sobie w głowie swoją własną wizję gry, by później mieć pretensje, że produkt końcowy od niej odbiega.

Choć CP2077 faktycznie nie spełnił wielu oficjalnych obietnic i w dniu premiery był produktem delikatnie mówiąc niekompletnym, to jednak należałoby być obiektywnym i nie zwalać na grę całego zła tego świata.
Było nie obiecywać niestworzonych rzeczy. Po RDR2 chyba normalne, że skoro tak kłamali to ludzie byli w stanie w to uwierzyć.
 
Trochę żałosne, że po tym obrzydliwym napluciu w twarz milionom graczy ktoś jeszcze ma czelność ich bronić xD
Post automatically merged:


Było nie obiecywać niestworzonych rzeczy. Po RDR2 chyba normalne, że skoro tak kłamali to ludzie byli w stanie w to uwierzyć.
Żałosne to jest gadanie, że jak tobie się gra nie podoba to ma to oznaczać, że wszystkim innym też nie. Mnie się podoba i mam czelność jej bronić. A zdanie "milionów oplutych" mam w "głębokim poważaniu"
 
Trochę żałosne, że po tym obrzydliwym napluciu w twarz milionom graczy ktoś jeszcze ma czelność ich bronić xD
Mi się gra podobała na tyle że przeszedłem ją dwukrotnie i teraz czekam na patche i DLC. To że tobie się gra nie podoba (nie wiem czy w ogóle grałeś, ale jeśli nie to jest to trochę kuriozum - nie grałeś a się wypowiadasz) to twój problem. Każdy ma inny gust. Jak to mówią: "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził". Redzi są świadomi błędów jakie popełnili. Teraz na dniach ma wyjść patch, być może jeden z większych mam nadzieję. Redzi starają się żeby każdy z gry był zadowolony. Co jeszcze twoim zdaniem mają zrobić? Sam fakt że będziesz się na nich wkurzał za wiele nie zmieni, tylko sobie zaszkodzisz na zdrowiu.
 
Top Bottom