Hotfix — lista zmian

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Na wszystkich platformach dostępny jest hotfix! Nie wymaga on aktualizacji gry. Poniżej znajdziecie listę zmian:
  • Gracze nie będą już mogli wykorzystać przechwycenia aby posiadać więcej niż jedną jednostkę ze statusem Nagroda na danej części planszy.
  • Krwawa Pani: Po przemianie będzie zachowywać swoją siłę.
  • Ofiara dla Morza: Będzie zadawać obrażenia, nawet kiedy właściciel nie posiada żadnych jednostek.
  • Saov Ainmhi'dh: Karta nie będzie już utykać na cmentarzu kiedy rząd dalekiego zasięgu jest wypełniony.
  • Śpiewaczka Havfrue: Nie będzie już reagować na leczenie wrogich jednostek.
  • Spragniona Dama: Nie będzie już reagować na karty specjalne z Fatum, takie jak kopie taktyk stworzone przez Stefana Skellena.
  • Wysłanniczka z Cintry: Jej Rozkaz nie będzie już dezaktywowany jeśli nie wybrano karty.
  • Artaud Terranova: Nie może już stworzyć kopii samego siebie.
 

Ely74

Forum regular
Saov Ainmhi'dh: Karta nie będzie już utykać na cmentarzu kiedy rząd dalekiego zasięgu jest wypełniony.
ALe przecież kiedy daleki rząd jest w pełni zajęty to gdzie Saov ma być ściągnięty? W takim przypadku po prostu się dezaktywuje... A jak to teraz ma działać?
 
Czy Krwawa Pani jest obecnie jedyną kartą zmieniającą się, która nie resetuje swojej siły do bazowej wartości?
 
Jest kilka kart zmieniających się, które przy zmianie nie resetują swojej wartości jak np. upiory z Drauga. Problem w tym że draug ma w opisie: przekształć wszystkich ludzkich sojuszników w tym rzędzie w keadweńskie upiory nie zmieniając ich siły. Problem w tym że jak wprowadzili taki hotfix do Gernichory to wypada też zaktualizować opis umiejętności. Przekształć Krwawą Panią w Gernichorę nie zmieniając jej siły. To chyba nie jest zbyt trudne do wprowadzenia.
 
Cosimo przemienia wraz ze zmianą siły na bazowe, Niewolnicza Piechota również, Koszmar Iris też, Poroniec w Kłobuka (i na odwrót) tak samo.. Faktycznie Draug jest tu wyjątkiem, jednak z racji tego ma wyjątkowy ustęp w opisie umiejętności.
 

Ely74

Forum regular
Nie tylko Draug. Lethi krolobojca czy Przeklęty Rycerz ma tak samo. Ale to musi wynikać z opisu
 
@Ely74: Ale jak - wchodzisz w menu w opcję play, wybierasz tryb standardowy, chcesz zacząć i wtedy się musisz zalogować?
 
@Ely74: Ale jak - wchodzisz w menu w opcję play, wybierasz tryb standardowy, chcesz zacząć i wtedy się musisz zalogować?
Jak na Androidzie naciskam ikonkę Gwint to mi zaczynało wczytywać a mniej więcej po 30 sekundach wyrzucało prośbę o zalogowanie się lub zarejestrowanie... Już mi nie wczytywało gry bez tego
 
Może zresetowały Ci się ustawienia albo system wylogowuje Cię raz na jakiś czas z automatu ze względów bezpieczeństwa.
 
Może zresetowały Ci się ustawienia albo system wylogowuje Cię raz na jakiś czas z automatu ze względów bezpieczeństwa.
To było dziwne bo o 9 rano zagrałem jedną partię i było ok. Potem o 10 jak próbował odpalić grę to mi przy wczytywaniu wyrzucało ten komunikat i całe szczęścię ,że na forum mam ten sam login co w grze bo nie wiem co by było gdybym miał różnę.
Dziś w spamie znalazłem info z zeszłego tygodnia od GOG ,że zmieniają zasady prywataności ale nie wiem czy to ma coś wspólnego
 
Wczoraj na telefonie też musiałem podać hasło i 2FA więc może jakieś odświeżanie autentykacji co jakiś czas system wymusza albo ktoś CDPR to odpalił dla pewnej liczby kont.
 
Top Bottom