Najważniejsi jesteście Wy! - Odcinek 1: Społeczność gry Cyberpunk 2077

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Oto “Najważniejsi jesteście Wy!” - seria, w której prezentować będziemy dzieła naszej społeczności z całego świata!

Kto może wziąć udział? Każde z Was! Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

#AAY
 
Litości. Nie chcę być złośliwy ale link który daliście nie działa error 404 ? Kiedy patch do linku ?
 
Link mi działa na pełnej wersji strony i na komórce też. Może czyszczenie ciastek się przyda?
 
Fajne, fajne, ale co przez to chcecie pokazać? Że fani przez te 9 miesięcy zrobili więcej od was?
Po co znowu wylewać kolejne pociski w ich stronę? Już raczej zajarzyli. Nie ma sensu siać więcej negatywizmu. Minęło 8 miesięcy, już nawet nastolatkowie powinni zdusić hormony. Nie dobijajmy ich bo to do niczego nie prowadzi. Lepiej wprowadzać więcej szczęścia do życia, budować lepsze, życzliwsze community, zwłaszcza my Polacy. Mniej narzekania a więcej... nie wiem bycia porządniejszym człowiekiem?
Ogólnie fajny pomysł z filmem, niech robią takich więcej. Super byłoby zobaczyć reakcję samych deweloperów na różne prace artystyczne. Miło jest się poczuć wyróżnionym i docenionym.
Więc teraz nie kopać a wspierać, uwierzcie mi pójdą patche szybciej :D Żart oczywiście, jest się życzliwym dla ludzi a nie dla tego co dają. Peace!
 
Last edited:
O co chodzi z tymi złośliwościami? Przecież to bardzo fajna inicjatywa. Różne formy fan-artu jak widać już powstają, a temat wdzięczny i lubiany.
Nie ma to natomiast nic wspólnego ze stanem technicznym gry, którą przecież wciąż łatają.
 
O co chodzi z tymi złośliwościami?
O nudy. I takie odpowiedzi, jak twoja. Przecież nie o merytoryczną, związaną z tematem wypowiedź.
Trolling, oczywiście wyłącznie w odczuciu autorów tych postów, ma przybierać bardzo subtelną formę, ale niestety dla nich jest widoczny z kilometra. Proponuję zatem ignorować, poświęcanie uwagi tej błazenadzie jest tylko zachętą dla „znudzonych”.

Inicjatywa super, bardzo jestem ciekaw kolejnych odsłon. REDzi zgromadzili od czasów W3 spory zasób kreatywnych fanów.
 
Dopóki CDR nie zrobi fryzjera lepiej, żeby wyłączyli możliwość komentowania, szczególnie w takich neutralnych materiałach jak ten. Nie ma sensu, żeby negatywne komentarze krzywdziły twórców ze społeczności graczy.
 
Last edited by a moderator:
Dopóki CDR nie zrobi fryzjera lepiej, żeby wyłączyli możliwość komentowania, szczególnie w takich neutralnych materiałach jak ten. Nie ma sensu, żeby negatywne komentarze krzywdziły twórców ze społeczności graczy.
Brak możliwości komentowania oznaczałby tylko dystansowanie się i odcinanie od własnej społeczności, a nie o to tu przecież chodzi. No i nie oszukujmy się, owe negatywne komentarze nie pojawiają się bez powodu. Na dobre imię pracuje się latami, a zniweczyć cały ten trud można bardzo łatwo.

Cóż, odbudowanie marki nie nastąpi z dnia na dzień, to też będzie mozolna praca. A z całym szacunkiem, póki co nie nastąpiło nic, co można by uznać za powrót na dawne tory i do dawnej jakości. Gwint to tylko projekt poboczny, a i tu mimo iż ostatnio jest nieco lepiej, to są przecież ciągłe wzloty i upadki.
 
Last edited:
NAJWAŻNIEJSI JESTEŚCIE WY!:) w takim razie proszę moderatorów o przysługę. Proszę przekazać zespołowi CDR wielkie gratulacje( gra jest GIT!) a do zarządu proszę powiedzieć dla czego jest tak mało polskich akcentów (pomijam easter egg ) a mam na myśli np. muzykę. Chciałbym jechać swoim V i posłuchać sobie np. niema wody na pustyni w night city radio
xD :) hahahaha
 
No wiadomo że MY!. Myśmy tego gniota kupili na premierę. Również MY! nie zwróciliśmy go do sklepu w nadziei że coś tu się zmieni i poprawi, doda dodatkowej zawartości. MY! też nie sprzedaliśmy pakietów akcji przed premierą gry wiedząc że spadną bo nie mogły inaczej bo stan gry był wiadomo jaki. Dlatego MY! prosimy by nie klepać nas po plecach i mówić że jest wszystko dobrze. Proszę też (…) wielkich fanów tej produkcji o nie zagłuszanie naszego krzyku niezadowolenia. MY! czyli głównie JA! bo piszę to sam XD jestem wkur..... na CDP firmę nie twórców i nie na społeczność. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ;)
Post automatically merged:

O co chodzi z tymi złośliwościami? Przecież to bardzo fajna inicjatywa. Różne formy fan-artu jak widać już powstają, a temat wdzięczny i lubiany.
Nie ma to natomiast nic wspólnego ze stanem technicznym gry, którą przecież wciąż łatają.
Bo widzisz nie chodzi tu o to że nam się społeczność nie podoba a to że CDP lekceważy społeczność.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom