Aktualizacja 10.7 — lista zmian

+
Zmieniono wczytywanie się gry? Bo ta zmiana mi się nie podoba, nie lubie czekać w nieskończoność...
 
Mi już załadowała się gra na telefonie z Androidem więc chyba CDPR uporał się już z problemami jakie mieli. Nie wiem jak na innych platformach to wygląda.
 
Wy naprawdę chcecie zabić nilfgaard? Fajne rzeczy do pozostałych frakcji (zbyt op jak dla mnie skelige) ale harmonia bardzo fajnie ale nilfgaard? Wy żartujecie prawda? Dodajecie karty do archetypu, który nie istnieje, scenariusz odpalany złotymi kartami, karty robiące śmiesznie, ŚMIESZNIE, małe pukty w porównaniu do innych dodanych w tym dodatku lub już istniejących w grze. Nie umiecie zrobić dobrej karty do ng? To kolejny dodatek/update, w którym ośmieszacie ludzi grających ng. Dodajecie znowu karty, które są bez pomysły i zwyczajnie słabe. Ogarnijcie sie z tym w końcu bo to jest jakiś dramat. Już zrobienie scenariusza pod szpiegów i wzmacnianie dalsze tego archetypu było by lepsze niż dodanie tego żartu. Czytając kolejne updaty i nowe karty od dłuższego czasu mam wrażenie, że poprostu chcecie ubić tą frakcje i boicie sie jak kolwiek ją wzmacniać przez co zostaje daleko w tyle za innymi. Prosze was ogarnijcie sie z tym w końcu.
 
Mi już załadowała się gra na telefonie z Androidem więc chyba CDPR uporał się już z problemami jakie mieli. Nie wiem jak na innych platformach to wygląda.
Niemożliwe. Ja dosłownie przed chwilą chciałam sprawić na telefonie z Androidem czy działa i mam błąd połączenia i że ta wersja gry nie jest już wspierana.
 

Ely74

Forum regular
Niemożliwe. Ja dosłownie przed chwilą chciałam sprawić na telefonie z Androidem czy działa i mam błąd połączenia i że ta wersja gry nie jest już wspierana.
Mi też działa więc może sprawdż jeszcze raz czy na pewno ci zaktualizowało bo mi od 16 nie działała a dosłownie 5 minut wskoczyło
 
Mi też działa więc może sprawdż jeszcze raz czy na pewno ci zaktualizowało bo mi od 16 nie działała a dosłownie 5 minut wskoczyło
Nadal nic. Sprawdziłam czy nie ma nowej aktualizacji, ale nie, także nie wiem co jest grane :(
 
Wy naprawdę chcecie zabić nilfgaard? Fajne rzeczy do pozostałych frakcji (zbyt op jak dla mnie skelige) ale harmonia bardzo fajnie ale nilfgaard? Wy żartujecie prawda? Dodajecie karty do archetypu, który nie istnieje, scenariusz odpalany złotymi kartami, karty robiące śmiesznie, ŚMIESZNIE, małe pukty w porównaniu do innych dodanych w tym dodatku lub już istniejących w grze. Nie umiecie zrobić dobrej karty do ng?

A pograłeś już kultystami? Bo ja właśnie zagrałem dwie partie nierankingowe i to co ten archetyp wyprawia już teraz woła o szybki nerf. Tutaj nawet Geralt: Yrden niewiele daje radę zadziałać bo każdy z rzędów kultystów ma po ponad 100 punktów. Oczywiście nie jest tak, że ten build zaraz będzie tier1 i zdominuje metę, ale może okazać się czarnym okiem tego dodatku.

Sirocco w każdym decku obowiązkowe.
 

Błąd połączenia - ta wersja gry nie jest już wspierana. Jak to jest że u części osób działa a u innych nie?.​

 
A pograłeś już kultystami? Bo ja właśnie zagrałem dwie partie nierankingowe i to co ten archetyp wyprawia już teraz woła o szybki nerf. Tutaj nawet Geralt: Yrden niewiele daje radę zadziałać bo każdy z rzędów kultystów ma po ponad 100 punktów. Oczywiście nie jest tak, że ten build zaraz będzie tier1 i zdominuje metę, ale może okazać się czarnym okiem tego dodatku.

Sirocco w każdym decku obowiązkowe.
Tu nie chodzi nawet o siłę tych kart tylko o ich totalny brak synergii z innymi kartami NG i całkowity brak jakiegoś klimatycznego powiązania z tą frakcją. To trochę tak jakbyś w ST dostał scenariusz pod rycerzy i karty dające tag rycerza elfom, krasnoludom, itp.
Nawet gdyby to okazało się mocne, to logiki w tym raczej żadnej by nie było.
No i może okażą się te karty "czarnym okiem" tego dodatku (cokolwiek to określenie znaczy), ale czarnym koniem to już chyba niekoniecznie...
 
Czy mi się wydawało czy gdzieś było powiedziane/ pokazane że kadzielnica będzie teraz artefaktem? Bo z tego co widzę w grze jest nadal kartą specjalną... I to dosyć słabą... Jeśli to byłby artefakt z rozkazem czy coś w tym stylu to może nawet było by niezłe ale tak to przynajmniej na papierze wydaje się niezbyt użyteczne za taką prowizję
 
Tu nie chodzi nawet o siłę tych kart tylko o ich totalny brak synergii z innymi kartami NG i całkowity brak jakiegoś klimatycznego powiązania z tą frakcją. To trochę tak jakbyś w ST dostał scenariusz pod rycerzy i karty dające tag rycerza elfom, krasnoludom, itp.
Nawet gdyby to okazało się mocne, to logiki w tym raczej żadnej by nie było.
Jeśli chodzi o klimat to absolutna zgoda. Tyle tylko, że dla mnie Gwint od jakiegokolwiek klimatu odpłynął już dawno temu wraz z premierą Syndykatu. Teraz na tą grę patrzę tylko od strony atrakcyjności gry jako produktu CCG i uważam, że kultyści okazali się ciekawym zalążkiem nowego archetypu który już teraz sprawdza się nieźle.

No i może okażą się te karty "czarnym okiem" tego dodatku (cokolwiek to określenie znaczy), ale czarnym koniem to już chyba niekoniecznie...
Miało być oczywiście 'czarnym koniem'. Zastanawiam się jaką to grubą literówkę musiałem zrobić, że mi automatyczne poprawianie zmieniło to słowo na 'okiem' :D
 
Wy naprawdę chcecie zabić nilfgaard? Fajne rzeczy do pozostałych frakcji (zbyt op jak dla mnie skelige) ale harmonia bardzo fajnie ale nilfgaard? Wy żartujecie prawda? Dodajecie karty do archetypu, który nie istnieje, scenariusz odpalany złotymi kartami, karty robiące śmiesznie, ŚMIESZNIE, małe pukty w porównaniu do innych dodanych w tym dodatku lub już istniejących w grze.
Rozegrałam dzisiaj 10 meczy w sezonówce. Starłam się z każdą frakcją, przegrałam 2 partie (i to tylko dlatego, że RNG nie było po mojej stronie). Grałam cały czas NG i za każdym razem (z wyjątkiem tych dwóch przegranych) kończyłam R3 z wynikiem 140+ punktów. Żeby była jasność: przeciwnicy dotrzymywali mi kroku, brakowało im do mnie czasem 15, czasem 30 punktów, ale to akurat kwestia szczęścia w doborze kart (w końcu grając przeciw NG gram mirror, a ogólnie dla poszczególnych frakcji jest jedna i ta sama talia, więc szybko można się nauczyć, kto co ma). Kultyści nie są AŻ tak beznadziejni, bo mogą dawać tę kategorię innym kartom. Punktowo można więc polecieć w kosmos, ale niestety słabe jest to, że trzeba je grać wszystkie razem, żeby to miało sens.
Tu nie chodzi nawet o siłę tych kart tylko o ich totalny brak synergii z innymi kartami NG i całkowity brak jakiegoś klimatycznego powiązania z tą frakcją. To trochę tak jakbyś w ST dostał scenariusz pod rycerzy i karty dające tag rycerza elfom, krasnoludom, itp.
Nawet gdyby to okazało się mocne, to logiki w tym raczej żadnej by nie było.
Zgadzam się, że kategoria kompletnie od czapy i nie ma jakiegokolwiek zaplecza w obrębie swojej frakcji. Żeby chociaż miały dodane kategorie "wampir" albo "arystokrata" to już by miało więcej sensu. I tak jak pisałam: niestety, póki tego archetypu nie rozwiną (nie wiem, czy starczy popcornu na czas oczekiwania) to albo robi się talię, w której są wszystkie te karty jako generatory punktów, albo nie dodaje się ich wcale, bo pojedynczo są do niczego.
 
Last edited:
Witam.
Będę bardzo wdzięczny za informacje czy ktos ma jeszcze problem z wczytaniem gry po aktualizacji i ewentualnie czy da się to jakoś rozwiązać. Pisałem do red ale nic nie odpisują a od ponad 24 h jest lipa. Wcześniej nie miałem żadnego problemu więc to coś ewidentnie po tej aktualizacji.
Z góry dziękuję
 
@lukasz1508 spróbuj z poziomu GOGa opcję skanuj/napraw ; jeśli nie pomoże przeinstaluj grę.
Jeśli to nic nie da pozostaje czekać na odpowiedź od REDów, bo z tego co widzę praktycznie wszystkim gra już działa.
 
U mnie wszystko teraz chodzi. Ale wczoraj długo po aktualizacji gra nie wchodziła, wyglądało jakby się zawieszała na ekranie startowym. Problem był w tym, że antywirus (Norton) wykrył, że gra łączy się z serwerem w chmurze, którego nie ma w jej certyfikacie. I dlatego blokował transfer danych. Po zaakceptowaniu błędnego certyfikatu wszystko ruszyło. Dlatego proponuję sprawdzić zabezpieczenia w programie antywirusowym.
 

Trochę mnie zatkało jak to zobaczyłem... ale nie z powodu premiery. Tytuł gry zapowiedziany na dzień przed premierą w artykule Ign to jest coś czego w najsłabszym scenariuszu bym nie oczekiwał. Jak to ma dotrzeć do szerszej grupy graczy kiedy kampania marketingowa nie istnieje? Z tym wyciąganiem wniosków z przeszłości u Redów jest naprawdę kiepsko.

Poza tym "Rogue Mag" wydaję się znaaacznie mniejszą produkcją niż TB.
 
Last edited:

Trochę mnie zatkało jak to zobaczyłem... ale nie z powodu premiery. Tytuł gry zapowiedziany na dzień przed premierą w artykule Ign to jest coś czego w najsłabszym scenariuszu bym nie oczekiwał. Jak to ma dotrzeć do szerszej grupy graczy kiedy kampania marketingowa nie istnieje? Z tym wyciąganiem wniosków z przeszłości u Redów jest naprawdę kiepsko.

Poza tym "Rogue Mag" wydaję się znaaacznie mniejszą produkcją niż TB.
Wlasnie chcialem wkleic cos podobnego tylko z artykułem z ppe. Fajni Ci Redzi. O ich długo oczekiwanej grze gracze dowiadują się nie od twórców, tylko z innych źródeł.

Super komunikacja. Burza to community manager, tak? Chyba jego zapał do tej pracy wypalił się już kilka lat temu...
 
Top Bottom