Search results

+
  1. T

Gwint zmierza w złą stronę

To nie talie kontrolne są problemem, a KP jako frakcja, gdzie każda strategia, bez względu na lidera opiera się zawsze na tych samych kartach i gry tą frakcją są wyjątkowo, nawet jak na Gwinta zero- jedynkowe- albo miażdżysz przeciwnika, albo on miażdży ciebie. A szkoda, bo taki Henselt czy...
  2. T

Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

To dziwne, bo jak rozpocząłem to zadanie to mi liczyło tylko te zadania z pucharów (których zrobiłem później 2 albo 3), a tych zwykłych nie, ale teraz sprawdziłem i mam więcej zaliczonych (4/5), więc może policzyło później też jakieś zwykłe codzienne i nie zwróciłem- ale na pewno nie wszystkie...
  3. T

Błąd z zadaniem w drzewku sezonowym! (nieaktualne)

Chodzi o te zadania z drzewka Aeliren (takie puchary) i prawdopodobnie z drzewka sezonu elfów (bo inaczej się by w sumie 5 nie uzbierało), a nie o te zwykłe codzienne.
  4. T

Martwe karty, martwi liderzy - dyskusja.

Mnie również zawodzi polityka Redów dotycząca rozwijania NG, a najnowszy dodatek jakoś tego chyba nie poprawia (no ale może da sie coś z tym jeszcze wykombinować). Asymilacja średnio mi się podoba, a wiedźmini, żołnierze, boost przeciwnika, szpiedzy czy odkrywka to w zasadzie martwe archetypy...
  5. T

Balans kart [propozycje, argumenty]

Wędrowny kupiec- kiedy jest zagrywany jako ostatni może dobrać kartę bez używania umiejętności wtasowania. To chyba nie jest zamierzone działanie? Bo jeśli tak to mamy kartę pod CA za 5 prowizji :D
  6. T

Aktualizacja “Dowódcy z Wojny Krwi” jest już dostępna!

Ciekawa opcja, bo niby dzięki mulliganom i skróceniu talii mogę z dużym prawdopodobieństwem dostosować dokładnie 2 pułapki i wiem jakie dostanę, to czasami te 2 pułapki same sobie przeszkadzają (jak wyżej pisałem, pułapka zapalająca, wilcze doły).
  7. T

Dało się, ale nie opłacało się grać decku pułapkowego. Teraz pułapki są lepsze, gra się ich więcej i łatwiej oszukać przeciwnika. Nie zawsze gram Isengrima w 3, czasami staram sie zdobyć CA grając r1 do końca na wygranym coinie, ale jak właśnie w 3 siądzie ten ISengrim idealnie i uda mi się...
  8. T

Mi się pułapkami na razie gra bardzo dobrze, ale trzeba przyznać, że trochę spadłem z rangami przez nieaktywność, więc nie wiem jakby to wyglądało na pro. Wreszcie można fajnie blefować i kombinować z Iorwethem, wymuszać dogranie karty przez podpuszczenie, że się rzuciło mahakamski róg, unikać...
  9. T

Prezentacja Dowódcy: Ardal aep Dahy

Umiejętność fajna, ale sam archetyp taktyki wydaje się dalej taki sobie. Chociaż combo Avallach (opcjonalnie) + Stefan + Menno w róg/ garnizon to świetny finisher, tak cała reszta kart z tym związana trochę odstaje. No ale jako fan Czarnych na pewno przetestuję.
  10. T

Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

Cóż, w kwestii serialu to moi ulubieni kandydaci z książek albo zostali w serialu uśmierceni, albo w okropny sposób pominięci (Młody Gryf), więc w zasadzie to mi już wszystko jedno kto zasiądzie na tronie. Jedyne na co liczę, to że serial wróci do klimatu pierwszych sezonów i bohaterowie stracą...
  11. T

Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

Po dłuższej przerwie wróciłem do Gwinta i po pierwszych grach wrażenia co do nowego systemu mulliganów są pozytywne. Gram sobie Uzurpatorem i daje rade złożyć fajny deck (5 ranga, bo przez nieaktywność wyleciałem z pro), ale co ważniejsze- w końcu pierwszą rundę gra się przyjemniej, nie chodzi...
  12. T

[AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

Nie chciałbym być źle zrozumiany- to nie jest tak, że sobie myślę "ważne że ja mam i reszta mnie nie obchodzi", po prostu to jest też pewne utrudnienie dla weteranów biorąc pod uwagę przyszłe dodatki i jako tako to utrudnienie mi specjalnie nie przeszkadza, tyle. Przyznam się bez bicia, że nie...
  13. T

[AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

Szczerze mówiąc po przemyśleniu to dla mnie spoko. Mam pełną kolekcję kart premium + zwykłych, zapasy spokojnie wystarczą z nawiązką na najbliższy dodatek, a teraz przynajmniej będzie motywacja do odblokowywania ksiąg nagród, bo na obecną chwilę jedyna interesująca mnie tam rzecz to nowe skiny...
  14. T

Omówienie planów na przyszłość GWINTA

Przecież kampania była planowana i tworzona od dawna. Pierwsze informacje już chyba w zamkniętej becie się pojawiły. Zapewne właśnie opóźnione wydanie WK wynikło z: -tego jak się projekt rozrósł -tego że zaplanowano projekt HC i trzeba było właśnie pod Gwinta przerabiać WK- nie odwrotnie A to...
  15. T

Moim zdaniem problemem Gwinta w kwestii taktyki związanej z rozkazami jest fakt, że obecnie kontrola jest za mocna. I ciężko żeby nie była, skoro minimalna ilość obrażeń jaką można zadać to przecież 1 punkt (a bierzmy poprawkę na to, że muszą być w grze dla większej różnorodności siły takie...
  16. T

s Dziwne, bo gdy ostatnim razem sprawdzałem to dalej odpalałem ten sam produkt na GOGu co przed 23.10. Tylko ilość godzin się zwiększyła. Gra dostała dużą aktualizację, ale tak samo dostała po zamkniętej Becie, po pierwszym długim sezonie otwartej bety i w midwinterze. Jasne, można to sobie...
  17. T

Wojna Krwi - Lyria - złote skrzynie

Miałem to samo, szczerze mówiąc to trochę irytujące, że pewne decyzje moralne wpływają na takie elementy jak zdobywanie osiągnięć (wszystkie złote skrzynie) czy nagród do Gwinta (animowane karty).
  18. T

Thronebreaker / Wojna krwi - dyskusja ogólna.

Wojnę Krwi kupiłem dopiero po patchu i wczoraj ją ukończyłem. Krótko mówiąc- rewelacja, chociaż nie obyło się bez paru "ale". Podsumowując plusy i minusy: + ładna grafika zahaczająca o retro styl, ale utrzymana w klimacie serii Wiedźmin + konstrukcja świata, jego wypełnienie różnymi...
  19. T

Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

Ja to mam wrażenie, że ludzie zwyczajnie się zmęczyli ciągłą nauką gry od nowa. Główne mechaniki były niejednokrotnie zmieniane, usuwane, dodawane nowe w ich miejsce. Do tego ciągłe zamienianie umiejętności kart (np. dowódcy NG), wieczne problemy z balansem, powolne wprowadzanie podstawowych...
  20. T

Wojna Krwi: Aktualizacja 1.01 - Lista Zmian

@Szczurszymon Miałem tą wersje Meve, problem w tym, że Alba miała 4 siły i 2 pancerza, więc nic im jej umiejętność nie robiła. Walkę już przeszedłem, ale musiałem wcześniej zgromadzić cały róg lyryjski, z tą kartą potyczka była banalnie prosta.
Top Bottom